მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 03.06.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXX ტური

05.06.2015. პარასკევი.

1. ცხუმი (სოხუმი)  4 – 0 მზიური (გალი)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ირაკლი მოისწრაფიშვილი, 8 წთ

2:0 თორნიკე მოგელაძე, 31 წთ

3:0 თორნიკე მაჭავარიანი, 32 წთ

4:0 სპირიდონ წულაია, 80 წთ

 

------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 01.06.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVIII ტური

02.06.2015. სამშაბათი.

6. გაგრა-2 (გაგრა)  7 – 3  გარდაბანი (გარდაბანი)  –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ნოდარ ბარამიძე, 6 წთ

2:0 ნოდარ ბარამიძე, 24 წთ

3:0 ლადო ასათიანი, 45 წთ

4:0 გიორგი შენგელია, 48 წთ

5:0 გიორგი შენგელია, 64 წთ

5:1 გიორგი რაზმაძე, 68 წთ

5:2 გიორგი რაზმაძე, 76 წთ

6:2 გიორგი შენგელია, 78 წთ

6:3 რაშიდ რუსტამოვი, 85 წთ

7:3 ბეგი კიკვაძე, 89 წთ

--------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 30.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVIII ტური

30.05.2015. შაბათი.

1. გარეჯი (საგარეჯო)  1 – 6 ცხუმი (სოხუმი)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 თორნიკე მაჭავარიანი, 5 წთ

0:2 მინდია გოგატიშვილი, 20 წთ

0:3 თორნიკე მაჭავარიანი, 30 წთ

0:4 გიორგი ჩალაძე, 50 წთ

1:4 კოტე ლურსმანაშვილი, 60 წთ

1:5 გიორგი ჩალაძე, 65 წთ

1:6 გიორგი ჩალაძე,   90 წ

---------------------------------------------------------------------------------------------

XXVIII ტური

01.06.2015. ორშაბათი.

2. ვოიაჟი (თბილისი)  4 – 2  სართი (სართიჭალა) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0  გიორგი ქურდაძე, 14 წთ

2:0  ლაშა გურგენიძე, 21 წთ

3:0  გიორგი ქურდაძე, 29 წთ

4:0  ლაშა გურგენიძე, 33 წთ

4:1  ვლადიმერ კაპანაძე, 43 წთ

4:2  გიორგი ბრეგვაძე, 79 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------

3. კოლხი (გულრიფში)  3 – 6   მზიური (გალი) –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ომარ ლეკიაშვილი, 5 წთ

1:1  გიორგი ივანიშვილი, 20 წთ

2:1  გიორგი ჩოხელი, 33 წთ

2:2  ზვიად კვარაცხელია, 43 წთ

2:3  გიორგი ივანიშვილი, 48 წთ

3:3 ომარ ლეკიაშვილი, 56 წთ

3:4 თორნიკე ჩოლოგაური, 66 წთ

3:5  გიორგი ივანიშვილი, 77 წთ

3:6  ზვიად კვარაცხელია, 90 წთ

---------------------------------------------------------------------------------------

4. იბერია-2010 (თბილისი) 3 - 3 სტუ. ნორჩი დინამო-2 (თბილისი)  –მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ვალერი მათეშვილი, 26 წთ

0:2 ვანო შენგელიძე, 32 წთ

0:3 ზურა გაგნიძე, 45 წთ

1:3 გიორგი ალიბეგაშვილი, 58 წთ

2:3 თორნიკე მეტრეველი, 78 წთ

3:3 ჯემალ მეტოიანი, 81 წთ

---------------------------------------------------------------------------------------

5. შავნაბადა (თელეთი) 2 – 3 ვიტ-ჯორჯია–2 (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

ვასილ ქისიევი, 33 წთ (ვიტ-ჯორჯია) გაძევება

1:0 მიხეილ კენჭაძე, 34 წთ

2:0 მიხეილ კენჭაძე, 54 წთ

2:1 ავთანდილ ლაცაბიძე, 56 წთ

2:2 ავთანდილ ლაცაბიძე, 59 წთ

2:3 იური უსოევი, 83 წთ

---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 29.05.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVII ტური. 

1. ამირანი - ცხუმი   1:5

2. ვიტ-ჯორჯია-2 - ბახტრ.სპარტაკი   – 3:0

3. ს.ტ.უ. ნ.დინამო-2 - გაგრა-2  2:2

4. აფხაზეთი - იბერია-2010  – 10:2

5. სართი - კოლხი   –  7:1

6. გარეჯი - ვოიაჟი -  3:0

7. გარდაბანი  - შავნაბადა –  7:1

მზიური – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

 შენიშვნა: რეგლამენტის თანახმად საწევრო-საშეჯიბრო თანხის გადაუხდელობის გამო„ბახტრ.სპარტაკი“ (ახმეტა-თბილისი) მოიხსნა გათამაშებიდან. (XXIV ტურიდან)

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   25 22 3  0 115–14 69
2. სართი (სართიჭალა)   25 20 0  5 74–30 60
3. ვოიაჯი (თბ)   25 17 2  6 83–31 53
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   25  15 3  7 57–39 48
5. იბერია-2010 (თბ)   25  13 4  8 53–49 43
6. გარეჯი (საგარეჯო)   25  12 4  9 54–44 40
7. გაგრა-2 (გაგრა)   25  10 6  9 60-43 36
8. მზიური (გალი)   25  10 4  11 55–53 34
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   25  10 4  11 52–50 34
10.  სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   26    8 4 14 51–58 28
11. კოლხი (გულირიფში)    26    8 2 16 59–81 26
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  25    7 4 14 38–78 25
13. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   26    7 1 18 51–116  22
14. ამირანი (ოჩამჩირე)   25    6 2 17 38–85  20
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   25    2 1 22 18–87

 7


სრულად ნახვა
ONLINE 29.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXX ტური

29.05.2015. პარასკევი.

1. გაგრა-2 (გაგრა)  2 – 1  ამირანი (ოჩამჩირე)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ლადო ასათიანი, 4 წთ

1:1 გიორგი გიგაური , 24 წთ

2:1 ლადო ასათიანი, 52 წთ

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 26.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVII ტური

26.05.2015. სამშაბათი.

3. აფხაზეთი (აფხაზეთი)  10 – 2  იბერია-2010 (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 დავით გითოლენდია, 47 წთ

2:0 დიმიტრი გაბელია, 49 წთ

3:0 დავით გითოლენდია, 62 წთ

4:0 გოჩა ბათიაშვილი, 63 წთ

4:1 თორნიკე მეტრეველი, 68 წთ

5:1 გოჩა ბათიაშვილი, 70 წთ

6:1 თეიმურაზ ხარჩილაძე, 78 წთ

7:1 თეიმურაზ ხარჩილაძე, 80 წთ

7:2 ოთარ მუხურიშვილი, 81 წთ

8:2 დავით გითოლენდია, 84 წთ

9:2 გურამ ბაქაშვილი, 85 წთ

10:2 ალეკო ცირიკიძე, 86 წთ

 

------------------------------------------------------------------------------------

4. სართი (სართიჭალა)    7 - 1  კოლხი (გულრიფში)  – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 შოთა ჯარიაშვილი, 7 წთ

2:0 შოთა ჯარიაშვილი, 36 წთ

3:0 ვლადიმერ კაპანაძე, 45 წთ

4:0  ეინარ ელიაზოვი, 54 წთ

5:0 შოთა ჯარიაშვილი, 60 წთ

6:0 შოთა ჯარიაშვილი, 65 წთ

7:0 ბექა ჯუგაშვილი, 70 წთ

7:1 გიორგი ჩოხელი, 73 წთ

-------------------------------------------------------------------------------------

5. გარეჯი (საგარეჯო)  3 - 0  ვოიაჟი (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0  კოტე ლურსმანაშვილი, 3 წთ

2:0  კოტე ლურსმანაშვილი, 31 წთ

 გურამ დიღმელაშვილი  51 წთ. (გაძევება) „გარეჯი“

3:0  დავით ქარსელაძე, 75 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------

 

6. გარდაბანი (გარდაბანი)   7 - 1 შავნაბადა (თელეთი) - მატჩი დასრულდა 

გოლები:

1:0  დავით ავალიანი, 16 წთ

2:0  გიორგი რაზმაძე, 23 წთ

3:0  დავით ავალიანი, 25 წთ

4:0  ირაკლი ჯანხოტელი, 69 წთ

5:0  ავთანდილ მუსელიანი, 80 წთ

6:0  გიორგი რაზმაძე, 84წთ

7:0  ავთანდილ მუსელიანი, 86 წთ

7:1  მიხეილ კენჭაძე, 88 წთ 

--------------------------------------------------------------------------------------


სრულად ნახვა
ONLINI 25.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVII ტური

 

25.05.2015. ორშაბათი.

1. სტუ.ნ.დინამო-2 (თბილისი)  2 – 2  გაგრა - 2 (გაგრა)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ვანო შენგელიძე, 1 წთ

2:0 გიორგი კუხალაშვილი, 5 წთ

2:1 ბეგი წიქვაძე, 35 წთ

2:2 ნოდარ ბარამიძე, 63 წთ

--------------------------------------------------------------------------------

2. ამირანი (ოჩამჩირე)  1  - 5  ცხუმი (სოხუმი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ნარსია, 26 წთ

0:2 ირაკლი მოისწრაფიშვილი, 71 წთ

0:3 სპირიდონ წულაია, 78 წთ

1:3 გიორგი გიგაური, 85 წთ

1:4 ირაკლი მოისწრაფიშვილი, 87 წთ

1:5 გიორგი მოგელაძე, 90 წთ

-------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 24.05.2015

2014–2015 წ.წ.  XVIII ტურის ცხრილი


გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  18 13 2 3 68 26
41
2.  მახარე  18 12 1 4 60 38
40
3.  დილა (გ) 18 10 1 7 57 39
31
4.  ოლიმპი 17 6 0 11 46 50
18
5.  ავაზა - საბურთალო 17 5 0 12 14 34
15
6.  მარკ-სტარი 18 4 0 14 29 87
12
სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 24.05.2015

2014–2015 წ.წ.  XIX ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 18 16 0 2 77 25
48
2.   საბურთალო-2005 17 15 1 1 76 21
46
3.   მერანი 17 12 2 3 51 30
38
4.  მარნეული 16 9 2 5 42 33
29
5.  სასკო 17 9 2 6 38 32
29
6. ნ.დინამო
17 5 4 8 33 34
19
7. ბაქსვუდი  17 5 1 11 34 52
16
8. რუსთავი 17 4 4 9 33 50
16
9. დილა (გ)  17 4 0 13 19 52
12
10.  ასმც.აფხაზეთი 17 2 4 11 25 67
10
11.  აფხაზეთი-2005 18 0 6 12 14 46
6
სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპსიპას სახელობის ტურნირი 2004 წელს დაბადებულებს შორის 24.05.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XIX ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 16 13 3 0 54 11
42
2.  აფხაზეთი-2004  15 10 1 4 45 30
31
3.  ნ.დინამო 14 8 2 4 42 17
26
4.  მცხეთა 15 8 0 7 35 43
24
5.  ს.კ იბერია  15 5 0 10 29 44
15

6.


 რუსთავი 7 1 0 6 7 19
3
7.  მარკ-სტარი 14 0 0 14 20 68
სრულად ნახვა
 
web-style.ge