მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონ ლიგა  |  ოქროს წიგნი  |  რეგლამენტი  |  კონტაქტი  |  ფესტივალი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




„ჩემპიონ ლიგა - 2010" ბ ჯგუფი (2024 წ.) 02.02.2024

სატურნირო მდგომარეობა

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

განთიადი

9

9

0

0

48-3

27

2.

ჩემპიონი-2

9

7

0

2

23-10

21

3.

თ. ს. აკადემია

9

5

1

3

31-23

16

4.

დიღომი

9

5

1

3

27-17

16

5.

არაგვი

9

5

1

3

29-27

16

6.

გაგრა

9

4

0

5

24-22

12

7.

მერანი თბილისი

8

4

0

4

17-14

12

8.

გრანდი-1

9

1

1

7

13-34

4

9.

სამთავისი

8

1

0

7

14-31

3

10.

მთაწმინდა

9

1

0

8

6-51

3


ყურადღება! ⚠️

დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს  11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04. 


შენიშვნა:  1 – 2 ადგილზე გასული გუნდები ითამაშებენ 1/2 ფინალურ მატჩებს შინ და გარეთ!


კალენდარი:

  I ტური    
  05.03.2024 სამშაბათი  
გრანდი-1 განთიადი 0 - 5 ვარკეთილი
  08.03.2024 პარასკევი  
თ.ს.აკად. გაგრა 5 - 2 თ.ს.აკადემია
  09.03.2024 შაბათი  
არაგვი ჩემპიონი-2 2 - 3 35 სკოლა
  10.03.2024 კვირა  
დიღომი სამთავისი 4 - 0 GFF დ.დიღ.
მთაწმინდა მერანი თბ. 0 - 3 თელეთი

     
       
  II ტური    
  16.03.2024 შაბათი  
მერანი თბ. არაგვი 0 - 1 35 სკოლა
  17.03.2024 კვირა  
ჩემპიონი-2 დიღომი 3 - 1 GFF დ.დიღ.
  18.03.2024 ორშაბათი  
სამთავისი გრანდი-1 2 - 4 სამთავისი
განთიადი თ.ს.აკადემია 4 - 0 კასპი
  19.03.2024 სამშაბათი  
გაგრა მთაწმინდა 10 - 2 მუხრანი
 
  III ტური    
  22.03.2024 პარასკევი  
დიღომი მერანი თბ. 4 - 1 GFF დ.დიღ.
  23.03.2024 შაბათი  
არაგვი მთაწმინდა 7 - 2 35 სკოლა
  26.03.2024 სამშაბათი  
გრანდი-1 ჩემპიონი-2 1 - 6 ვარკეთილი
სამთავისი თ.ს.აკადემია 0 - 5 სამთავისი
განთიადი გაგრა 5 - 0 კასპი
  IV ტური    
  02.04.2024 სამშაბათი  
მერანი თბ. გრანდი-1 5 - 3 ვარკეთილი
  03.04.2024 ოთხშაბათი  
განთიადი მთაწმინდა 9 - 0 კასპი
სამთავისი გაგრა 1 - 2 სამთავისი
  06.04.2024 შაბათი  
არაგვი დიღომი 2 - 3 35 სკოლა
  07.04.2024 კვირა  
ჩემპიონი-2 თ.ს.აკადემია 7 - 1 სპორტ. აკად.
  V ტური    
  09.04.2024 სამშაბათი  
გრანდი-1 არაგვი 1 - 3 ვარკეთილი
  11.04.2024 ხუთშაბათი  
დიღომი მთაწმინდა 7 - 0 GFF დ.დიღომი
თ.ს.აკად. მერანი თბ.

2 - 4

თ.ს.აკად.
განთიადი სამთავისი 8 - 0 კასპი
გაგრა ჩემპიონი-2 0 - 1 მუხრანი
       
  VI ტური    
  18.04.2024 ხუთშაბათი  
სამთავისი მთაწმინდა 7 - 0 სამთავისი
განთიადი ჩემპიონი-2 3 - 0 კასპი
  20.04.2024 შაბათი  
არაგვი თ.ს.აკად. 4 - 4 35 სკოლა
  21.04.2024 კვირა  
დიღომი გრანდი-1 2 - 2 GFF დ.დიღ.
  23.04.2024 სამშაბათი  
მერანი თბ. გაგრა 1 - 2 მუხრანი
  VII ტური    
  25.04.2024 ხუთშაბათი  
თ.ს.აკად. დიღომი 3 - 2 თ.ს. აკად.
  27.04.2024 შაბათი  
გაგრა არაგვი 2 - 3 35 სკოლა
  29.04.2024 ორშაბათი  
სამთავისი ჩემპიონი-2 0 - 2 სამთავისი
განთიადი მერანი თბ. 2 - 1 კასპი
  30.04.2024 სამშაბათი  
გრანდი-1 მთაწმინდა 1 - 2 ვარკეთილი
       
  VIII ტური    
  09.05.2024 ხუთშაბათი  
სამთავისი მერანი თბ. გადაიდო სამთავისი
განთიადი არაგვი 8 - 1 კასპი
  10.05.2024 პარასკევი  
გრანდი-1 თ.ს.აკადემია 0 - 5 ვარკეთილი
დიღომი გაგრა 3 - 2 GFF დ.დიღ.
  12.05.2024 კვირა  
ჩემპიონი-2 მთაწმინდა 1 - 0 სპორტ. აკად.
       
  IX ტური    
  17.05.2024 პარასკევი  
თ.ს.აკადემია მთაწმინდა 6 - 0 თ.ს.აკადემია
  19.05.2024 კვირა  
ჩემპიონი-2 მერანი თბ. 0 - 2 სპორტ. აკად.
  21.05.2024 სამშაბათი  
გაგრა გრანდი-1 4 - 1 ვარკეთილი
  22.05.2024 ოთხშაბათი  
სამთავისი არაგვი 4 - 6 სამთავისი
განთიადი დიღომი 4 - 1 კასპი

მწვრთნელები და ტელეფონის ნომრები

1.

გრანდი-1

კახა გოგოხია

574 00 39 96

2.

გაგრა

პაპუნა ტაბაღუა

577 43 43 59

3.

მერანი თბილისი

ვაკო ჭოჭუა

555 32 03 05

4.

სამთავისი

დავით კობოური

577 95 29 24

5.

თ.ს.აკადემია

ჯაბა სულაქველიძე

571 47 67 27

6.

განთიადი

გიორგი ილურიძე

599 23 23 71

7.

ჩემპიონი-2010-2

ზურა გაბათაშვილი

555 13 20 40

8.

არაგვი

გიგა კუტივაძე

592 49 49 42

9.

დიღომი

თენგიზ ჩიკვილაძე

599 01 10 37

10.

მთაწმინდა

ლევან დემეტრაშვილი

577 61 61 53

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge