აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება
გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის
ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის
„ჩემპიონ ლიგა - 2013" ა ჯგუფი (2024 წ.)
13.01.2024
ყურადღება!
დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04.
კალენდარი:
I ტური
08.03.2024
პარასკევი
გრანდი
გლდანი
3 - 3
ვარკეთილი
10.03.2024
კვირა
დინ.აკ.რუსთ.
ვიტ.-ჯორჯ.
6 - 1
რუსთ.17 სკ.
პლატო
ვილა
0 - 3
პლატო
არაგვი
წალკა
3 - 4 სტკ. 3 - 0
35 სკოლა
12.03.2024
სამშაბათი
სიონი
დინ.სოხუმი
3 - 1
რატევანი
13.03.2024
ოთხშაბათი
გარეჯი
ოლიმპი რუს.
0 - 10
საგარეჯო
II ტური
14.03.2024
ხუთშაბათი
წალკა
პლატო
3 - 4
პლატო
16.03.2024
შაბათი
ვიტ.-ჯორჯ.
არაგვი
4 - 3
გლდ. აკად.
გლდანი
დინ.აკ.რუსთ.
2 - 2
ამერი
18.03.2024
ორშაბათი
ოლიმპი რს.
გრანდი
5 - 2
რუსთ.სათ.
19.03.2024
სამშაბათი
დინ. სოხუმი
გარეჯი
5 - 1
შრ. რეზერვ.
ვილა
სიონი
1 - 0
თემქა
III ტური
22.03.2024
პარასკევი
გრანდი
დინ. სოხუმი
6 - 1
ვარკეთილი
სიონი
წალკა
3 - 0
რატევანი
23.03.2024
შაბათი
გლდანი
ოლიმპი რს.
1 - 3
ამერი
24.03.2024
კვირა
პლატო
ვიტ.-ჯორჯ.
0 - 5
პლატო
არაგვი
დინ.აკ.რუსთ.
1 - 7
35 სკოლა
26.03.2024
სამშაბათი
გარეჯი
ვილა
0 - 5
საგარეჯო
IV ტური
30.03.2024
შაბათი
დინ.აკად.რუსთ.
ოლიმპი რუსთ.
0 - 1
რუსთ.17სკ.
ვიტ.-ჯორჯ.
სიონი
1 - 6
გლდ. აკად.
31.03.2024
კვირა
არაგვი
პლატო
3 - 1 ტ. შ. 0 - 3
35 სკოლა
დინ. სოხუმი
გლდანი
1 - 2
შრ.რეზერვ.
02.04.2024
სამშაბათი
გარეჯი
წალკა
3 - 0
საგარეჯო
ვილა
გრანდი
5 - 1
თემქა
V ტური
05.04.2024
პარასკევი
გრანდი
წალკა
0 - 2
ვარკეთილი
06.04.2024
შაბათი
გლდანი
ვილა
2 - 2
ამერი
ვიტ.-ჯორჯია
გარეჯი
8 - 0
გლდ. აკად.
07.04.2024
კვირა
ოლიმპი რუსთ. დინ. სოხუმი
2 - 2
შრ. რეზერვ.
დინ.აკ.რუსთ.
პლატო
6 - 2
რუსთ.17სკ.
08.04.2024
ორშაბათი
სიონი
არაგვი
3 - 0
რატევანი
VI ტური
13.04.2024
შაბათი
დინ.აკ.რუსთ.
დინ.სოხუმი
1 - 1
რუსთ.17სკ.
ვიტ.-ჯორჯია
გრანდი
0 - 0
გლდ. აკად.
წალკა
გლდანი
1 - 0
გლდ. აკად.
14.04.2024
კვირა
პლატო
სიონი
1 - 2
პლატო
15.04.2024
ორშაბათი
გარეჯი
არაგვი
3 - 0
საგარეჯო
16.04.2024
სამშაბათი
ვილა
ოლიმპი რს.
1 - 0
თემქა
VII ტური
19.04.2024
პარასკევი
გრანდი
არაგვი
1 - 0
ვარკეთილი
20.04.2024
შაბათი
გლდანი
ვიტ.-ჯორჯ.
4 - 2
გლდ. აკად.
21.04.2024
კვირა
პლატო
გარეჯი
5 - 1
პლატო
ოლიმპი რს.
წალკა
გადაიდო
რუსთ.სათ.
დინ. სოხუმი
ვილა
1 - 3
შრ. რეზერვ.
24.04.2024
ოთხშაბათი
სიონი
დინ.აკ.რუსთ.
1 - 1
რატევანი
VIII ტური
27.04.2024
შაბათი
ვიტ.-ჯორჯ.
ოლიმპი რს.
1 - 3
გლდ. აკად.
28.04.2024
კვირა
არაგვი
გლდანი
4 - 5
35 სკოლა
დინ.აკ.რუსთ.
ვილა
0 - 2
რუსთ.17სკ.
პლატო
გრანდი
0 - 4
პლატო
წალკა
დინ.სოხუმი
გადაიდო
შრ.რეზერვ.
30.04.2024
სამშაბათი
გარეჯი
სიონი
0 - 1
საგარეჯო
IX ტური
10.05.2024
პარასკევი
გრანდი
სიონი
18:00
ვარკეთილი
11.05.2024
შაბათი
დინ.აკ.რუსთ.
გარეჯი
14:00
რუსთ.17სკ.
გლდანი
პლატო
18:30
გლდ. აკად.
12.05.2024
კვირა
ოლიმპი რუსთ.
არაგვი
15:00
35 სკოლა
დინ. სოხუმი
ვიტ.-ჯორჯია
20:30
შრ.რეზერვ.
14.05.2024
სამშაბათი
ვილა
წალკა
20:30
თემქა
მწვრთნელები და ტელეფონის ნომრები:
1.
ვიტ.-ჯორჯია
გიორგი კობახიძე
557 49 39 48
2.
არაგვი
გიგა კუტივაძე
592 49 49 42
3.
პლატო
გიორგი არჩვაძე
599 22 55 32
4.
სიონი ბოლნისი
გიორგი ყიფშიძე
598 44 48 84
5.
გარეჯი საგარეჯო
გიორგი ნიჟარაძე
593 75 61 69
6.
გრანდი
კახა გოგოხია
574 00 39 96
7 .
გლდანი
რომა ივჩენკო
574 40 44 82
8.
ოლიმპი რუსთავი
გიორგი ქავთარაძე
595 96 95 95
9.
დინამო სოხუმი
გოჩა ხიტირი
555 15 99 63
10.
ვილა
დავით ქველიძე
555 17 33 92
11.
მთის არწივები წალკა
გიგა ხოზრევანიძე
577 71 57 72
12.
დინამოს აკად. რუსთავი
ნოდარ მეტრეველი
593 37 28 85
უკან დაბრუნება