აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება
გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის
ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის
„ჩემპიონ ლიგა - 2014" ა ჯგუფი (2024 წ.)
13.01.2024
ყურადღება!
დროის და სტადიონის ცვლილებასთან დაკავშირებით გთხოვთ დაუკავშირდეთ მატჩამდე 3 დღით ადრე მამუკა ელიკაშვილს 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე ნომერზე 577 17 04 04.
კალენდარი:
I ტური
08.03.2024
პარასკევი
სპაერი
რუსთავი
7 - 2
სპაერი
10.03.2024
კვირა
დიდუბე-2014
გრანდი-2014
-
ბოხუას ქ.
არაგვი
გოლდ.აკად.
-
35 სკოლა
11.03.2024
ორშაბათი
ამერი-2020
ზეკარი
1 - 2
გლდ. აკად.
13.03.2024
ოთხშაბათი
გარეჯი
გლდანი
3 - 1
საგარეჯო
II ტური
14.03.2024
ხუთშაბათი
რუსთავი
ზეკარი
0 - 7
ფოლადი
გრანდი-2014
არაგვი
4 - 1
ვარკეთილი
17.03.2024
კვირა
გლდანი
დიდუბე-2014
1 - 3
ამერი
18.03.2024
ორშაბათი
გოლდ.აკად.
ამერი-2020
1 - 2
გლდ. აკად.
19.03.2024
სამშაბათი
სპაერი
გარეჯი
2 - 5
სპაერი
III ტური
24.03.2024
კვირა
დიდუბე-2014
სპაერი
1 - 0
ბოხუას ქ.
არაგვი
გლდანი
1 - 1
35 სკოლა
25.03.2024
ორშაბათი
ამერი-2020
გრანდი-2014
1 - 2
გლდ. აკად.
ზეკარი
გოლდ. აკად.
გადაიდო
ხვამლი
26.03.2024
სამშაბათი
გარეჯი
რუსთავი
9 - 1
საგარეჯო
IV ტური
28.03.2024
ხუთშაბათი
გრანდი-2014
ზეკარი
0 - 2
ვარკეთილი
31.03.2024
კვირა
რუსთავი
გოლდ. აკად.
0 - 3
ფოლადი
გლდანი
ამერი-2020
0 - 1
ამერი
02.04.2024
სამშაბათი
გარეჯი
დიდუბე-2014
1 - 2
საგარეჯო
სპაერი
არაგვი
გადაიდო
სპაერი
V ტური
04.04.2024
ხუთშაბათი
გოლდ. აკად.
გრანდი-2014
3 - 1
ვარკეთილი
07.04.2024
კვირა
დიდუბე-2014
რუსთავი
12 - 1
ბოხუას ქ.
არაგვი
გარეჯი
0 - 2
35 სკოლა
ზეკარი
გლდანი
4 - 1
ამერი
08.04.2024
ორშაბათი
ამერი2020
სპაერი
2 - 1
გლდ. აკად.
VI ტური
14.04.2024
კვირა
რუსთავი
გრანდი-2014
0 - 8
ფოლადი
გლდანი
გოლდ. აკად.
0 - 2
ამერი
დიდუბე-2014
არაგვი
3 - 0
ბოხუას ქ.
15.04.2024
ორშაბათი
გარეჯი
ამერი-2020
1 - 2
საგარეჯო
16.04.2024
სამშაბათი
სპაერი
ზეკარი
3 - 2
სპაერი
VII ტური
18.04.2024
ხუთშაბათი
გრანდი-2014
გლდანი
3 - 2
ვარკეთილი
21.04.2024
კვირა
არაგვი
რუსთავი
1 - 0
35 სკოლა
22.04.2024
ორშაბათი
ზეკარი
გარეჯი
3 - 1
საგარეჯო
ამერი-2020
დიდუბე-2014
7 - 3
გლდ. აკად.
23.04.2024
სამშაბათი
გოლდ. აკად.
სპაერი
2 - 1
სპაერი
VIII ტური
27.04.2024
შაბათი
რუსთავი
გლდანი
0 - 5
ფოლადი
28.04.2024
კვირა
დიდუბე-2014
ზეკარი
გადაიდო
ბოხუას ქ.
არაგვი
ამერი-2020
გადაიდო
35 სკოლა
30.04.2024
სამშაბათი
გარეჯი
გოლდ.აკად.
3 - 1
საგარეჯო
სპაერი
გრანდი-2014
3 - 0
სპაერი
IX ტური
09.05.2024
ხუთშაბათი
გრანდი-2014
გარეჯი
19:00
ვარკეთილი
11.05.2024
შაბათი
გლდანი
სპაერი
10:30
ამერი
12.05.2024
კვირა
გოლდ. აკად.
დიდუბე-2014
14:00
ბოხუას ქ.
ზეკარი
არაგვი
16:00
35 სკოლა
13.05.2024
ორშაბათი
ამერი-2020
რუსთავი
18:00
გლდ. აკად.
მწვრთნელები და ტელეფონის ნომრები:
1.
სპაერი
ნიკუშა გავაშელი
555 56 59 55
2.
გარეჯი საგარეჯო
დათო მაისურაძე
599 37 17 10
3.
დიდუბე-2014
მამუკა ჩუბინიძე
555 44 55 48
4.
არაგვი
გიგა კუტივაძე
592 49 49 42
5.
ამერი-2020
ილია ხუჭუა
577 96 40 76
6.
ზეკარი
გიორგი ტუხაშვილი
591 12 02 53
7 .
გოლდენ აკადემია
ჯაბა ლეშკაშელი
568 71 70 47
8.
გრანდი-2014
სანდრო ბოკუჩავა
591 55 05 55
9.
გლდანი
გიგი სამადაშვილი
555 94 28 49
10.
რუსთავი
გიორგი ვარდოსანიძე
557 33 21 42
უკან დაბრუნება