მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონ ლიგა  |  ოქროს წიგნი  |  რეგლამენტი  |  კონტაქტი  |  ფესტივალი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




„ჩემპიონ ლიგა" - 2013 18.08.2023

სატურნირო მდგომარეობა:

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

დიღომი

9

8

1

0

47-3

25

2.

რუსთავი მე-10 სკოლა

9

7

2

0

28-6

23

3.

დილა გორი

9

6

1

2

30-9

19

4.

გორდა

9

6

0

3

37-21

18

5.

იბერია-2010

9

3

3

3

19-17

12

6.

თელავი

9

3

2

4

23-32

11

7.

გლდ. აკადემია

9

2

2

5

13-31

8

8.

ბეტისი

8

1

0

7

5-28

3

9.

ვიტ.-ჯორჯია

8

0

2

6

7-37

2

10.

სელერო

7

0

1

6

10-35

1


შენიშვნა: თამაშები გაიმართება ორ წრედ.

„თ.ს.აკადემია" გაერთიანდა გუნდ „ბეტისთან".


კალენდარი

გადადებული მატჩები:  
       
16.09.2023 შაბათი  
დილა  გორდა 4 - 0 გორი
17.09.2023 კვირა  
სელერო ვიტ.-ჯორჯია გადაიდო ოლიმპ.
20.09.2023 ოთხშაბათი  
დილა  გლდ. აკად. 3 - 0 გორი
22.09.2023 პარასკევი  
ბეტისი სელერო გადაიდო
       

   
X ტური
 

30.09.2023 შაბათი  
ბეტისი გლდ. აკად. 12:00 გლდ.აკად.
თელავი გორდა 12:00 თელავი
  01.10.2023 კვირა  
დიღომი იბერია-2010 15:00 სოფ. დიღ.
სელერო რუსთ. 10 სკ. 20:00 ოლიმპ.
02.10.2023 ორშაბათი  
დილა ვიტ.-ჯორჯია 17:00 გორი
       
XI ტური    
05.10.2023 ხუთშაბათი  
ვიტ.-ჯორჯია თელავი 17:00 GFFგლდანი
08.10.2023 კვირა  
ბეტისი დიღომი 15:00 სოფ.დიღომი
იბერია-2010 დილა 11:00 სპ. აკად.
გორდა სელერო 12:00 ფოლადი
რუსთ.10 სკ. გლდ. აკად. 17:00 რუსთ. პარ.




       
  XII ტური    
11.10.2023 ოთხშაბათი  
დილა დიღომი 14:00 გორი
13.10.2023 პარასკევი  
ბეტისი რუსთ.10 სკ. 17:00 რუსთ. პარკი
14.10.2023 შაბათი  
გლდ. აკად. გორდა 12:30 გლდ. აკად.
თელავი იბერია-2010 13:00 თელავი
15.10.2023 კვირა  
ვიტ.-ჯორჯია სელერო 20:00 ოლიმპ.
XIII ტური    
18.10.2023 ოთხშაბათი  
დილა ბეტისი 14:00 გორი
21.10.2023 შაბათი  
ვიტ.-ჯორჯია გლდ. აკად. 12:30 GFFგლდანი
22.10.2023 კვირა  
იბერია-2010 სელერო 10:00 სპ. აკად.
გორდა რუსთ.10 სკ. 13:00 ფოლადი
დიღომი თელავი 16:00 სოფ.დიღ.
       
  XIV ტური    
27.10.2023 პარასკევი  
ბეტისი გორდა 16:00 ფოლადი
28.10.2023 შაბათი  
გლდ. აკად. იბერია-2010 12:30 GFFგლდანი
თელავი დილა 15:00 თელავი
29.10.2023 კვირა  
დიღომი სელერო 13:00 GFFდ.დიღ.
რუსთ.10 სკ. ვიტ.-ჯორჯია 16:00 რუსთ.პარ.
       
XV ტური    
01.11.2023 ოთხშაბათი  
დილა სელერო 17:00 გორი
  04.11.2023 შაბათი  
თელავი ბეტისი 12:00 თელავი
გლდ. აკად. დიღომი 12:30 GFFგლდანი
05.11.2023 კვირა  
იბერია-2010 რუსთ.10 სკ. 10:30 სპ. აკად.
გორდა ვიტ.-ჯორჯია 13:00 ფოლადი
       
  XVI ტური    
10.11.2023 პარასკევი  
ბეტისი ვიტ.-ჯორჯია 17:00 გლდ. აკად.
11.11.2023 შაბათი  
გლდ. აკად. დილა 12:30 GFFგლდანი
12.11.2023 კვირა  
იბერია-2010 გორდა 11:00 სპ. აკად.
სელერო  თელავი 16:00 ოლიმპ.
რუსთ.10 სკ. დიღომი 16:30 რუსთ.პარ.
XVII ტური    
19.11.2023 კვირა  
იბერია-2010 ვიტ.-ჯორჯია 10:30 სპ. აკად.
დიღომი გორდა 15:00 სოფ.დიღ.
სელერო  ბეტისი 17:00 ოლიმპიური
20.11.2023 ორშაბათი  
თელავი გლდ. აკად. 14:00 თელავი
დილა რუსთ.10 სკ. 16:00 გორი
       
XVIII ტური    
25.11.2023 შაბათი  
გლდ. აკად. სელერო 12:30 GFFგლდანი

26.11.2023 კვირა
ბეტისი იბერია-2010 11:00 სპ. აკადემია
ვიტ.-ჯორჯია დიღომი 12:00 GFFდ.დიღ.
გორდა დილა 12:30 ფოლადი
რუსთ.10 სკ. თელავი 15:00 რუსთ.პარ.




სტადიონები და მწვრთნელები:

  1. გლდ. აკადემია - სტადიონი - გლდ.აკადემია-აბრამიშვილი ირაკლი-599 68 89 89
  2. გორდა რუსთავი-სტადიონი- რუსთავი - გოგინავა ამირანი -593 65 04 40
  3. ბეტისი - სტადიონი-თამაშობს გასვლებს - გიორგი უთარიშვილი - 593 525 249
  4. დილა გორი - სტადიონი-გორი - წკრიალაშვილი ემზარი - 598 96 13 42
  5. სელერო  - სტადიონი-ოლიმპიური-მაღრაძე ზაზა - 599 42 62 41
  6. იბერია-2010 - სტადიონი- სპორტ.აკადემია - ცისკაძე გიორგი - 558 99 27 27
  7. თელავი - სტადიონი-თელავი - წვერიკმაზაშვილი ზურაბი- 591 30 32 38
  8. რუსთავი მე-10 სკოლა - სტადიონი-რუსთ.პარკი-ქავთარაძე გიორგი-595 96 95 95
  9. დიღომი - სტადიონი - დიღომი - შოშიტაშვილი ბადრი - 557 11 96 89
  10. ვიტ.-ჯორჯია - გლდ.აკადემია - ხუციშვილი ლევანი - 597 92 14 52

სტადიონის ცვლილებების შემთხვევაში დაუკავშირდით სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელს

გურამ ჩიგოგიძე - 577 17 04 44

 

 

 

 

 

 

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge