მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




2006-2007 წლებში დაბადებულთა შორის ნიაზ ძიაფშიპას სახელობის ჩემპიონატის სათამაშო კალენდარი - II წრე, 2019 წლის სეზონი 15.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე წრის სათამაშო კალენდარი ნიაზ ძიაფშიპას სახელობის ჩემპიონატში, რომელშიც 2006-2007 წლებში დაბადებული მოზარდები ასპარეზობენ. ამ გათამაშების მეორე წრის მატჩებსა და კონკრეტული მომენტისთვის არსებული სატურნირო ცხრილი აქვე შეგიძლიათ იხილოთ:



2019 წლის სეზონის საბოლოო სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდები თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. იბერია 2010 (თბ.) 16 14 1 1 57-13 43
2. განთიადი (კასპი) 16 11 2 3 47-24 35
3. ლომები (თბ.) 16 10 3 3 49-24 33
4. ნორჩი დინამო 16 10 2 4 70-21 32
5. ოლიმპიკი 16 6 3 7 41-32 21
6. ერედვი 16 6 1 9 33-51 19
7. გორარხი (მარნ.) 16 5 3 8 36-41 18
8. გარეჯი (საგ.) 16 1 1 14 15-91 4
9. საქ. უნივერსიტეტი 16 1 0 15 14-65 3


მე-2 წრე. მე-10 ტური. 5 ოქტომბერი

1. ლომები (თბ.) - გორარხი (მარნეული) – 2:2

2. ერედვი - განთიადი (კასპი) - 2:5

3. გარეჯი (საგარეჯო) - ოლიმპიკი (თბ.) – 1:11

4. იბერია 2010 (თბ.) - საქართველოს უნივერსიტეტი – 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. ნორჩი დინამო (თბ.) - ისვენებს

 

მე-11 ტური. 12 ოქტომბერი

1. გორარხი (მარნ.) - ერედვი – 2:2

2. განთიადი (კას.) - გარეჯი (საგ.) - 4:1

13 ოქტომბერი

3. ოლიმპიკი - იბერია 2010 - 0:2

4. საქ. უნივერსიტეტი - ნორჩი დინამო – 0:3 ტექნიკური შედეგი 

5. ლომები - ისვენებს

 

მე-12 ტური. 19 ოქტომბერი

1. ნორჩი დინამო - ოლიმპიკი - 2:2

2. იბერია 2010 - განთიადი (კას.) – 3:1

3. გარეჯი (საგ.) - გორარხი (მარნ.) – 0:8

20 ოქტომბერი

4. ერედვი - ლომები – 1:5

5. საქ. უნივერსიტეტი - ისვენებს

 

მე-13 ტური. 26 ოქტრომბერი

1. ლომები - გარეჯი (საგ.) - 4:2

2. განთიადი (კას.) - ნორჩი დინამო - 1:1

27 ოქტომბერი

3. გორარხი (მარნ.) - იბერია 2010 - 0:3 ტექნიკური წაგება

4. ოლიმპიკი - საქ. უნივესიტეტი – 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. ერედვი - ისვენებს


მე-14 ტური. 2 ნოემბერი

1. ნორჩი დინამო – გორარხი (მარნ.) - 2:0

2. იბერია 2010 - ლომები – 1:0

3. გარეჯი (საგ.) - ერედვი - 1:8

4. საქ. უნივერსიტეტი – განთიადი (კას.) - 0:3 ტექნიკური შედეგი

5. ოლიმპიკი - ისვენებს


მე-15 ტური. 9 ნოემბერი

1. ერედვი - იბერია 2010 – 2:8

2. განთიადი (კას.) - ოლიმპიკი – 1:1

10 ნოემბერი

3. ლომები - ნორჩი დინამო – 2:1

4. გორარხი (მარნ.) - საქ. უნივერსიტეტი - 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. გარეჯი (საგ.) - ისვენებს


მე-16 ტური. 16 ნოემბერი

1. იბერია 2010 - გარეჯი (საგ.) - 7:1

2. ოლიმპიკი - გორარხი (მარნ.) - 5:1

17 ნოემბერი

3. ნორჩი დინამო - ერედვი - 12:1

4. საქ. უნივერსიტეტი - ლომები - 0:3 ტექნიკური შედეგი

5. განთიადი (კას.) - ისვენებს


მე-17 ტური. 24 ნოემბერი

1. განთიადი (კას.) - ლომები – 3:0

2. ნორჩი დინამო - იბერია 2010 - 1:2

3. ოლიმპიკი - ერედვი – 7:0

4. საქ. უნივერსიტეტი - გარეჯი (საგ.) – 0:3 ტექნიკური შედეგი

5. გორარხი (მარნ.) - ისვენებს


მე-18 ტური. 30 ნოემბერი

1. ლომები - ოლიმპიკი – 7:1

2. გარეჯი (საგ.) - ნორჩი დინამო - 1:5

1 დეკემბერი

3. გორარხი (მარნ.) - განთიადი (კას.) - 2:1

4. ერედვი - საქ. უნივერსიტეტი – 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. იბერია 2010 - ისვენებს


* - შენიშვნა - ჩემპიონატის კალენდარში შესაძლოა მოახდეს ცვლილებები. გუნდების მწვრთნელებს ვთხოვთ მუდმივი კავშირი იქონიონ აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო განყოფილებასთან.

მობ.: 5 99 54 05 66

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge