მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




2009-2010 წლებში დაბადებულთა შორის გიგა ნორაკიძის სახელობის ჩემპიონატის სათამაშო კალენდარი - II წრე, 2019 წლის სეზონის 15.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე წრის სათამაშო კალენდარი გიგა ნორაკიძის სახელობის ჩემპიონატში, რომელშიც 2009-2010 წლებში დაბადებული მოზარდები ასპარეზობენ. ამ გათამაშების მეორე წრის მატჩებსა და კონკრეტული მომენტისთვის არსებული სატურნირო ცხრილი აქვე შეგიძლიათ იხილოთ:

 

 

2019 წლის სეზონის საბოლოო სატურნირო ცხრილი


N გუნდები თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. რუსთავი 18 17 0 1 105-24 51
2. ნაძალადევი 18 15 1 2 161-27 46
3. ლიახვი (აჩ.) 18 15 1 2 129-45 46
4. ივერია (ხაშ.) 18 9 1 8 79-100 28
5. მერანი (თბ.) 18 6 4 8 47-59 22
6. ალგეთი (მარნ.) 18 6 3 9 47-77 21
7. გარეჯი (საგარ) 18 4 3 11 48-94 15
8. ნორჩი დინამო 18 4 3 11 26-81 15
9. იბერია 2017 18 3 2 13 46-96 11
10. ივერია-2 (ხაშ.) 18 2 0 16 47-132 6

 

 

მე-2 წრე. მე-10 ტური. 28 სექტემბერი

1. მერანი (თბ.) - ივერია (ხაშური) – 3:1

29 სექტემბერი

2. ნორჩი დინამო (თბ.) - ლიახვი (აჩაბეთი) - 1:8

3. იბერია 2017 - რუსთავი – 0:7

4. ნაძალადევი - ივერია-2 (ხაშური) – 11:3

5. გარეჯი (საგარეჯო) - ალგეთი (მარნეული) - 5:11

 

მე-11 ტური. 5 ოქტომბერი

1. ნაძალადევი - გარეჯი (საგ.) – 15:1

2. ლიახვი (აჩ.) - იბერია 2017 - 12:0

3. ივერია-2 (ხაშ.) - მერანი - 3:11

4. ივერია (ხაშ.) - ნორჩი დინამო – 3:0

6 ოქტომბერი

5. რუსთავი - ალგეთი (მარნ.) – 7:0

 

მე-12 ტური. 12 ოქტომბერი

1. ნორჩი დინამო - ივერია-2 (ხაშ.) - 2:0

2. მერანი - ნაძალადევი – 1:2

3. გარეჯი (საგ.) - რუსთავი – 2:5

13 ოქტომბერი

4. იბერია 2017 - ივერია (ხაშ.) – 7:8

5. ალგეთი (მარნ.) - ლიახვი (აჩ.) – 2:6

 

მე-13 ტური. 19 ოქტრომბერი

1. ნაძალადევი - ნორჩი დინამო - 14:1

2. მერანი - გარეჯი (საგ.) - 0:0

3. ლიახვი (აჩ.) - რუსთავი - 4:1

4. ივერია-2 (ხაშ.) - იბერია 2017 – 7:6

5. ივერია (ხაშ.) - ალგეთი (მარნ.) - 4:4


მე-14 ტური. 26 ოქტომბერი

1. იბერია 2017 – ნაძალადევი - 2:5

2. ალგეთი (მარნ.) - ივერია-2 (ხაშ.) – 6:0

3. რუსთავი - ივერია (ხაშ.) - 7:0

4. გარეჯი (საგ.) - ლიახვი (აჩ.) - 1:3

27 ოქტომბერი

5. ნორჩი დინამო - მერანი - 0:0

 

მე-15 ტური. 2 ნოემბერი

1. ნაძალადევი - ალგეთი (მარნ.) – 7:0

2. მერანი - იბერია 2017 – 4:6

3. ივერია-2 (ხაშ.) - რუსთავი – 4:6

4. ივერია (ხაშ.) - ლიახვი (აჩ.) - 4:8

3 ნოემბერი

5. ნორჩი დინამო - გარეჯი (საგ.) - 3:2

 

მე-16 ტური. 9 ნოემბერი

1. ალგეთი (მარნ.) - მერანი - 2:3

2. რუსთავი - ნაძალადევი – 3:0

3. გარეჯი (საგ.) - ივერია (ხაშ.) - 5:7

10 ნოემბერი

4. იბერია 2017 - ნორჩი დინამო - 2:2

5. ლიახვი (აჩ.) - ივერია-2 (ხაშ.) – 8:1

 

მე-17 ტური. 16 ნოემბერი

1. იბერია 2017 - გარეჯი (საგ.) – 1:2

2. ნაძალადევი - ლიახვი (აჩ.) - 8:3

3. ივერია-2 (ხაშ.) - ივერია (ხაშ.) – 4:6

17 ნოემბერი

4. მერანი - რუსთავი – 1:2

5. ნორჩი დინამო - ალგეთი (მარნ.) - 0:0

 

მე-18 ტური. 30 ნოემბერი

1. რუსთავი - ნორჩი დინამო – 4:0

2. გარეჯი (საგ.) - ივერია-2 (ხაშ.) - 3:2

3. ივერია (ხაშ.) - ნაძალადევი - 1:12

1 დეკემბერი

4. ალგეთი (მარნ.) - იბერია 2017 - 3:0

5. ლიახვი (აჩ.) - მერანი - 3:0


* - შენიშვნა - ჩემპიონატის კალენდარში შესაძლოა მოახდეს ცვლილებები. გუნდების მწვრთნელებს ვთხოვთ მუდმივი კავშირი იქონიონ აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო განყოფილებასთან.

მობ.: 5 99 54 05 66

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge