მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის. 2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წლის სათამაშო კალენდარი. B ჯგუფი 12.03.2014.

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის მიერ დამტკიცებული, 2013–2014 წლების სეზონის, ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის ტურნირის, B ჯგუფის მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი უკვე გაგაცანით. ამჯერად კი A ჯგუფის მატჩების განრიგს გაგაცნობთ...

ამ გათამაშების მე–2 წრის მატჩების თანმიმდევრობა ასეთია:

 

ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულ ჭაბუკთა შორის

2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი, A ჯგუფი

 

I ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "ოლიმპიკი" – "ფორვარდი" – 11:00 სთ.

2. "ბორჯომი" – "მერანი" – 17:00 სთ.

3. "დმანისი" – "მთვარის გლობუსი" – 17:00 სთ.

4. "იმედი" (რუსთავი) – "თელავი" – 18:00 სთ.

5. "დიღომი 2008" – "ნორჩი დინამო" – 15:00 სთ.

30.03.2014. კვირა

6. "ივერიონი" – "ოლიმპი" (თბ.) – 15:00 სთ.

02.04.2014. ოთხშაბათი

7. "ბორჯომი" – "დიღომი 2008" – 15:30 სთ.

8. "ნორჩი დინამო" – "იმედი" (რუსთავი) – 14:30 სთ.

 

II ტური

05.04.2014. შაბათი

1. "იმედი" (რუსთავი) – "ნორჩი დინამო" – 18:00 სთ.

2. "ივერიონი" – "დმანისი" – 17:30 სთ.

3. "მერანი" – "ფორვარდი" – 11:00 სთ.

06.04.2014. კვირა

4. "ოლიმპიკი" – "დიღომი 2008" – 16:00 სთ.

5. "თელავი" – "ოლიმპი" (თბ.) – 14:30 სთ.

6. "მთვარის გლობუსი" – "ბორჯომი" – 14:30 სთ.

 

III ტური

12.04.2014. შაბათი

1. "ოლიმპიკი" – "მერანი" – 17:00 სთ.

2. "ბორჯომი" – "ივერიონი" – 15:30 სთ.

3. დმანისი" – "თელავი" – 15:30 სთ.

4. "დიღომი 2008" – "იმედი" (რუსთავი) – 15:30 სთ.

13.04.2014. კვირა

5. "ფორვარდი" – მთვარის გლობუსი" – 17:30 სთ.

6. "ნორჩი დინამო" – "ოლიმპი" (თბ.) – 14:00 სთ.

15.04.2014. სამშაბათი

7. "დმანისი" – "ნორჩი დინამო" – 16:30 სთ.

 

IV ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "იმედი" (რუსთავი) – "ოლიმპიკი" – 14:00 სთ.

2. "დიღომი 2008" – "ოლიმპი" (თბ.) – 15:00 სთ.

3. "თელავი" – "ბორჯომი" – 13:00 სთ.

4. "მთვარის გლობუსი" – "მერანი" – 11:00 სთ.

27.04.2014. კვირა

5. "ნორჩი დინამო" – "დმანისი" – 17:30 სთ.

6. "ივერიონი" – "ფორვარდი" – 11:30 სთ.

 

V ტური

03.05.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი" – "თელავი" – 15:30 სთ.

2. "ოლიმპი" (თბ.) – "იმედი" (რუსთავი) – 14:00 სთ.

04.05.2014. კვირა

3. "ოლიმპიკი" – "მთვარის გლობუსი) – 15:00 სთ.

4. "მერანი" – "ივერიონი" – 11:00 სთ.

5. "ნორჩი დინამო" – "ბორჯომი" – 14:00 სთ.

6. "დიღომი 2008" – "დმანისი" – 13:30 სთ.


VI ტური

10.05.2014. შაბათი

1. "თელავი" – "მერანი" – 13:00 სთ.

2. "ივერიონი" – "მთვარის გლობუსი" – 11:00 სთ.

11.05.2014. კვირა

3. "ოლიმპი" (თბ.) – "ოლიმპიკი" – 11:00 სთ.

4. "იმედი" (რუსთავი) – "დმანისი" – 19:00 სთ.

5. "დიღომი 2008" – "ბორჯომი" – 13:30 სთ.

6. "ნორჩი დინამო" – "ფორვარდი" – 14:30 სთ.

 

VII ტური

17.05.2014. შაბათი

1. "ოლიმპიკი" – "ივერიონი" – 17:00 სთ.

2. "დიღომი 2008" – "ფოორვარდი" – 12:00 სთ.

3. "ბორჯომი" – "იმედი" (რუსთავი) – 19:00 სთ.

18.05.2014. კვირა

4. "მთვარის გლობუსი" – "ივერიონი" – 15:00 სთ.

5. "ნორჩი დინამო" – "მერანი" – 11:00 სთ.

6. "დმანისი" – "ოლიმპი" (თბ.) – 19:00 სთ.


VIII ტური

24.05.2014. შაბათი

1. "ოლიმპი" (თბ.) – "ბორჯომი" – 13:30 სთ.

2. "ნორჩი დინამო" – "მთვარის გლობუსი" – 13:30 სთ.

25.05.2014. კვირა

3. "დმანისი" – "ოლიმპიკი" – 18:00 სთ.

4. "იმედი" (რუსთავი) – "ფორვარდი" – 14:30 სთ.

5. "დიღომი 2008" – "მერანი" – 14:00 სთ.

6. "თელავი" – "ივერიონი" – 14:00 სთ.


IX ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "ოლიმპიკი" – "თელავი" – 18:00 სთ.

2. "ივერიონი" – "ნორჩი დინამო" – 12:30 სთ.

3. "დიღომი 2008" – "მთვარის გლობუსი" – 13:30 სთ.

4. "ფორვარდი" – "ოლიმპი" (თბ.) – 11:00 სთ.

5. "მერანი" – "იმედი" (რუსთავი) – 15:00 სთ.

01.06.2014. კვირა

"ბორჯომი" – "დმანისი" – 15:30 სთ.

 

X ტური

07.06.2014. შაბათი

1. "ბორჯომი" – "ოლიმპიკი" – 15:00 სთ.

2. "ოლიმპი" (თბ.) – "მერანი" – 15:00 სთ.

3. "ნორჩი დინამო" – "თელავი" – 16:00 სთ.

08.06.2014. კვირა

4. "დმანისი" – "ფორვარდი" – 19:00 სთ.

5. "იმედი" (რუსთავი) – "მთვარის გლობუსი" – 15:00 სთ.

6. "დიღომი 2008" – "ივერიონი" – 11:00 სთ.


XI ტური

18.06.2014. შაბათი

1. "მთვარის გლობუსი" – "ოლიმპი" – 13:00 სთ.

2. "მერანი" – "დმანისი" – 14:00 სთ.

3. "ფორვარდი" – "ბორჯომი" – 16:00 სთ.

19.06.2014. კვირა

4. "ნორჩი დინამო" – "ოლიმპიკი" – 19:00 სთ.

5. "დიღომი 2008" – "თელავი" – 15:00 სთ.

6. "ივერიონი" – "იმედი" (რუსთავი) – 15:00 სთ.

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge