მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელს დაბადებულ ბავშვთა შორის, მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი 11.03.2014.

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ეგიდით მიმდინარე ტურნირებიდან, 2004 წელს დაბადებულ ბავშვთა შორის, ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშების მე–2 წრის კალენდარი უკვე დამტკიცებულია...

ამ ტურნირის მატჩების განრიგი ასეთია:

 

ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელს დაბადებუთა შორის

მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი

 

X ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "ტორპედო" – "აფხაზეთი–ბასა" – 14:00 სთ.

2. "ავაზა" – "საბურთალო" – 12:30 სთ.

30.03.2014. კვირა

3. "ფორვარდი–2" – "მწიგნობართუხუცესის სკოლა" – 11:00 სთ.

4. "ფორვარდი" – "დინამო 2004" – 13:30 სთ.

5. "შევარდენი" – "ფორვარდი–3" – 11:00 სთ.

 

XI ტური

05.04.2014. შაბათი

1. "საბურთალო" – "ფორვარდი–2" – 11:00 სთ.

2. "დინამო 2004" – "ტორპედო" – 11:00 სთ.

06.04.2014. კვირა

3."მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – "ფორვარდი" – 17:00 სთ.

4. "აფხაზეთი–ბასა" – "ფორვარდი–3" – 11:00 სთ.

5. "ავაზა" – "შევარდენი" – 13:30 სთ.

 

XII ტური

12.04.2014. შაბათი

1. "ავაზა" – "ფორვარდი–2" – 12:30 სთ.

2. "ტორპედო" –"მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – 11:00 სთ.

13.04.2014. კვირა

3. "ფორვარდი–3" – "დინამო 2004" – 15:00 სთ.

4. "ფორვარდი" – "საბურთალო" – 12:30 სთ.

5. "შევარდენი" – "აფხაზეთი–ბასა" – 13:30 სთ.

 

XIII ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "საბურთალო" – "ტორპედო" – 11:30 სთ.

2."მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – "ფორვარდი–3" – 17:00 სთ.

3. ფორვარდი–2" – "შევარდენი" – 11:30 სთ.

27.04.2014. კვირა

4. "ავაზა" – "ფორვარდი" – 14:00 სთ.

5. "დინამო 2004" – "აფხაზეთი–ბასა" – 18:30 სთ.

 

XIV ტური

03.05.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი" – "ფორვარდი–2"

04.05.2014. კვირა

2. "აფხაზეთი–ბასა" –"მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – 12:30 სთ.

3. "ტორპედო' – "ავაზა" – 11:00 სთ.

4. "ფორვარდი–3" – "საბურთალო" – 12:30 სთ.

5. "შევარდენი" – "დინამო 2004" – 11:00 სთ.

 

XV ტური

10.05.2014. შაბათი

1. "დინამო 2004" – "საბურთალო"

11.05.2014. კვირა

2. "აფხაზეთი–ბასა" – "ავაზა" – 12:00 სთ.

3. "ფორვარდი–3" – "ფორვარდი–2" – 12:30 სთ.

4. "ტორპედო" – "ფორვარდი" – 15:00 სთ.

5. "შევარდენი" –"მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – 16:30 სთ.

 

XVI ტური

17.05.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი–2" – "ტორპედო" – 14:00 სთ.

2. "ავაზა" – "ფორვარდი–3" – 11:00 სთ.

3. "ფორვარდი" – "შევარდენი" – 12:30 სთ.

18.05.2014. კვირა

4. "საბურთალო" – "აფხაზეთი–ბასა" – 11:00 სთ.

5."მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – "დინამო 2004" – 17:30 სთ.

 

XVII ტური

24.05.2014. შაბათი

1."მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – "საბურთალო" – 17:00 სთ.

25.05.2014. კვირა

2. "ფორვარდი" – "ფორვარდი–3" – 13:00 სთ.

3. "ფორვარდი–2" – "აფხაზეთი–ბასა" – 11:00 სთ.

4. "ავაზა" – "დინამო 2004" – 11:00 სთ.

5. "ტორპედო" – "შევარდენი" – 15:30 სთ.

 

XVIII ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "დინამო 2004' – "ფორვარდი–2" – 15:00 სთ.

2. "აფხაზეთი–ბასა" – "ფორვარდი" – 11:00 სთ.

3. "ფორვარდი–3" – "ტორპედო" – 13:30 სთ.

4. "შევარდენი" – "საბურთალო" – 12:00 სთ.

01.06.2014. კვირა

5."მწიგნობართხუცუხესის სკოლა" – "ავაზა" – 19:00 სთ.

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge