მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ONLINI 13.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XI ტური.

14.11.2014. პარასკევი.

4. აფხაზეთი (აფხაზეთი)    1– 9   გაგრა-2 (გაგრა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ნოდარი ბარამიძე, 6 წთ

0:2 იურა გაბისკირია, 7 წთ

0:3 გიორგი კვიჟინიძე, 10 წთ

0:4 ვასილ ხოსიტაშვილი, 15 წთ

0:5 ზვიად მელექიშვილი, 20 წთ

0:6 ნოდარ ბარამიძე, 26 წთ

0:7 ბეგი ტიკვაძე, 30 წთ

0:8 ბადრი ქავთარაძე, 60 წთ

1:8  გიორგი მიქელაძე, 62 წთ

1:9 გიორგი კვიჟინაძე, 70 წთ

-------------------------------------------------------------------------------

5. ნ.დინამო (თბილისი)    5– 1   შავნაბადა (თელეთი) მატჩი დასრულდა

 

გოლები:

1:0 ბექა ბათიშაშვილი, 30 წთ

2:0 არსენ ავსაჯანიშვილი, 42 წთ

3:0 ბექა ბათიაშვილი, 48 წთ

3:1 შალვა თვალიძე, 73 წთ

4:1 ბაჩუკი შენგელია, 81 წთ

5:1 არსენ ავსაჯანიშვილი, 84 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

6. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)    1– 1   ცხუმი (სოხუმი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ავთანდილ კიკვაძე, 23 წთ

1:1 თამაზ ცეცხლაძე, 32 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

7. გარეჯი (საგარეჯო)   02   კოლხი (გულირიფში)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ალექსანდრე მეფარიძე, 28 წთ

0:2 გიორგი ჩოხელი, 42 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------

იბერია - ისვენებს

სრულად ნახვა
ONLINI 12.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XI ტური.

13.11.2014. ხუთშაბათი.

1. ამირანი (ოჩამჩირე)    1– 4   ვოიაჟი (თბილისი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 მიხეილ ბუაძე, 12 წთ

1:1 დიმიტრი გაბელია, 27 წთ

1:2 გია თუთბერიძე, 63 წთ

1:3 კონსტანტინე ციკალანოვი, 68 წთ

1:4 ზურაბ ტიელიძე, 85 წთ

___________________________________________

2. გარდაბანი (გარდაბანი)    7- 1   ბახტრიონი (ახმეტა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ავთანდილ მუსელიანი, 9 წთ

1:1 გიორგი ივანიშვილი, 37 წთ

2:1 ავთანდილ მუსელიანი, 43 წთ

3:1 გიორგი რაზმაძე, 57 წთ

4:1 ავთანდილ მუსელიანი, 59 წთ

5:1 გიორგი რაზმაძე, 73 წთ

შაქრო როსებიშვილი (გაძევება) „ბახტრიონი“ 81 წთ.

6:1 ვიგიფ ისკანდიროვი, 82 წთ

7:1 გიორგი რაზმაძე, 87 წთ

_________________________________________

3. სართი (სართიჭალა)   2- 0   მზიური (გალი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 შოთა ჯარიაშვილი, 36 წთ

2:0 გიორგი ნათენაძე, 44 წთ

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 11.11.2014

2014–2015 წ.წ.  V  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მახარე 5 5 0 0 24 8
15
2.  დილა (გ) 5 3 0 2 20 9
9
3.  აფხაზეთი (ბასა) 4 3 0 1 13 9
9
4.  ოლიმპი 5 2 0 3 23 18
6
5.  მარკ-სტარი 4 1 0 3 5 26
3
6.  საბურთალო 5 0 0 5 0 15
0










 

სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 11.11.2014

2014–2015 წ.წ.  V  ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 5 4 0 0 26 10
15
2.  სასკო 3 3 0 0 10 3
9
3.  საბურთალო-2005 3 2 0 1 12 7
6
4.  მარნეული 2 2 0 0 7 3
6
5.  ასმც-აფხაზეთი 4 1 1 2 8 11
4
6.  მერანი (კ) 4 1 1 2 5 11
4
7.  ნ.დინამო 3 1 0 2 4 6
3
8.  აფხაზეთი-2005 4 0 3 1 4 6
3
9.  ბაქსვუდი 4 1 0 3 8 12
3
10.  რუსთავი 2 0 1 1 6 6
1
11.  დილა (გ) 4 0 0 4 3 18
0









სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 11.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის v ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი-2004 4 3 0 1 15 14
9
2.   ნ.დინამო 3 2 1 0 15 3
7
3.   აფხაზეთი (ბასა) 2 1 1 0 9 2
4
4.  მცხეთა 2 1 0 1 3 4
3
5.  იბერია - (217 საჯ,სკოლა) 3 0 0 3 4 12
0
6.  მარკ-სტარი 2 0 0 2 5 16
0










სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 11.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის v ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 5 5 0 0 29 9
15
2.   აფხაზეთი-1 5 4 1 0 30 13
12
3.   რუსთავი 5 4 0 1 13 2
12
4.  კრწანისი 5 4 0 1 18 14
12
5.  მახარე 5 3 1 1 10 5
10
6.  საგარეჯო 5 2 0 3 9 12
6
7.  სამგორი 5 2 0 3 11 18
6
8.  აფხაზეთი-2003 5 2 0 3 9 19
6
9.  ნიჩბისი 4 1 0 3 4 15
3
10.  აფხაზეთი-2 5 0 1 4 10 21
1
11.  ასმც-აფხაზეთი 3 0 0 3 3 8
0
12.  წილკანი 4 0 0 4 2 12
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 11.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის v ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 5 5 0 0 22 2
15
2.   არაგვი (დუშეთი) 5 4 1 0 17 3
13
3.   ბასკი 5 3 1 1 12 2
10
4.  დ/წყარო 4 2 1 1 10 6
7
5.  თელეთი 4 2 1 1 10 7
7
6.  აფხაზეთი-2002 5 2 0 3 27 14
6
7.  ბორჯომი 5 2 0 3 15 11
6
8.  ბახტრიონი (ახმეტა) 4 2 0 2 10 8
6
9.  ნ.ინამო 5 2 0 3 13 16
6
10.  მახარე 5 1 2 2 9 8
5
11.  მარკ.სტარი 4 0 0 4 1 20
0
12.  ვაზიანი 5 0 0 5 3 42
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 11.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის v ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ავაზა (თბ.) 5 4 1 0 15 5
13
2.   ლომები (თბ.) 5 4 0 1 20 17
12
3.   ლიდერი (კრწანისი) 4 3 0 1 28 11
9
4.  ს.უ-ვიტ-ჯორჯია (თბ.) 4 3 0 1 10 2
9
5.  ასმც -აფხაზეთი (აფხაზეთი) 3 3 0 0 10 2
9
6.  ლაგოდეხი 4 3 0 1 15 7
9
7.  დინამო-2 (თბ.) 5 3 0 2 18 15
9
8.  ბური (მუხრანი) 4 1 1 2 10 10
4
9.  ნ.ინამო 5 1 0 4 10 21
3
10.  გრანდი 5 1 0 4 9 25
3
11.  რუსთავი 5 0 0 5 9 19
0
12.  აფხაზეთი-2001 5 0 0 5 4 25
0
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 10.11.2014

 

 

 

2014–2015 წ.წ.  V  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ბორჯომი (ბორჯომი) 5 4 0 1 7 3
12
2.  საბურთალო-ომც (თბ) 5 3 1 1 12 10
10
3.  დინამო-1 (თბ.) 5 2 2 1 10 8
8
4.  დინამო-2 (თბ) 3 2 0 1 4 3
6
5.  რუსთავი (რუსთავი.) 3 1 2 0 4 1
5
6.  ბახტრიონი (ახმეტა) 3 1 1 1 5 3
4
7.  აფხაზეთი-2000(აფხაზეთი) 3 1 1 1 9 9
4
8.  საგარეჯო (საგარეჯო) 4 1 1 2 9 10
4
9.  ასმც (აფხაზეთი) 1 0 0 1 0 2
0
10.  მანეული (მარნეული) 3 0 0 3 4 7
0
11.  ბასკი (თბ) 3 0 0 3 0 8
0

 

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. აღმოსავლეთი ზონა. მეორე ლიგა. 08.11.2014

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. X ტური.

1. შავნაბადა – აფხაზეთი - 4:0

2. გაგრა-2 – იბერია – 2:3

3. კოლხი – ამირანი – 2:5

4. ვოიაჟი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 0:2

5. ცხუმი - გარდაბანი –  9:2

6. მზიური - გარეჯი - 3:1

7. ბახტრიონი – ნ,დინამო – 0:3

სართი – ისვენებს

სატურნირო ცხრილი მე–10 ტურის მონაცემებით

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   9 8 1 0 42–4 25
2. ვიტ ჯორჯია–2 (თბ.)   9 7 1 1 25–10 22
3. სართი (სართიჭალა)   9 7 0 2 23–8 21
4. მზიური  (გალი) 10 6 2 2 34–19 20
5. იბერია (თბილისი) 10 5 2 3 17–15 17
6. ვოიაჟი (თბილისი)   9 5 1 3 27–9 16
7. გაგრა-2 (გაგრა)   9 4 2 3 24–14 14
8. გარეჯი (საგარეჯო)   9 4 1 4 16–15 13
9. ნორჩი დინამო (თბ.) 10 4 1 5 20–22 13
10. კოლხი (გულრიფში) 10 3 1 6 23–32 10
11. გარდაბანი (გარდაბანი)   9 3 1 5 11–20 10
12. ამირანი (ოჩამჩირე)   9 3 1 5 17–28  10
13. შავნაბადა (თელეთი)   9 1 2 6   7–24    5
14. ბახტრიონი (ახმეტა)   9 1 1 7   6–25    4
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი) 10 0 1 9 11–58    1

 

სრულად ნახვა
 
web-style.ge