მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელს დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 10 9 1 1 40 12
28
2.  არაგვი (დუშეთი) 10 8 2 0 35 7
25
3. თელეთი 
11 7 2 2 30 18
23
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 10 5 2 3 23 12

17
5.
 მახარე 









11 4 4 3 23
21
16
6. ბასკი 11 5 1 5 23 29
16
7.  ბორჯომი (ბორჯომი)
10 5 0 5 26 17
15
8. დ/წყარო 
11 4 1 6 23 20
13
9. ნ.დინამო  10 4 1 5 32 31
13
10. აფხაზეთი-2002 (აფხაზეთი) 11 4 0
7 40 30
12
11.  მარკ.სტარი 10 1 0 9 20 46
3
12.  ვაზიანი 10 0 0 10 10 82
0
სრულად ნახვა
ბასა ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელს დაბადებულტა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის XI ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 11 9 0 12 40 12
27
2.  ლიდერი (კრწანისი) 11 8 1 2 46 18
25
3. ლომები (თბ) 11 8 1 2 35 30
25
4.   ასმც-აფხაზეთი  11 8 0 3 30 14
24
5.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 10 7 1 2 32 16
22
6. ავაზა  11 6 1 4 30
20
19
7. დინამო-2 (თბ.) 11 5 1 5 27 27
16
8. ბური (მუხრანი)
10 3 1 6 20 31
10
9. რუსთავი  11 3 0 8 22 29
9
10.  გრანდი 11 3 0 8 19
44
9
11. ნ.დინამო  11 2 0 9 19
44

6
12.  აფხაზეთი-2001 11 0 0 11 13 48
სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 14.12.2014

2014–2015 წ.წ.  VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მახარე 8 7 0 1 33 17

21
2. აფხაზეთი (ბასა) 7 6 0 1 27 14
18
3. დილა (გ)  8 5 0
3 28 12

15
4.  ოლიმპი 8 3 0 5 28
26

9
5.  მარკ-სტარი 7 2 0 5 11 34

6
6.  საბურთალო 8 0 0 8 0 24
0










სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 14.12.2014

2014–2015 წ.წ.  VIII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 8 7 0 1 33 13
21
2.  საბურთალო-2005სასკო 6 5 0 1 33 10
15
3.  სასკო  6 4 1 1 14 8
13
4.  მერანი 6 3 1
2
12 14

10
5.  მარნეული 5 2
2 1
11 10
8
6.  რუსთავი
4 2 1 1
11 9
7
7.  ბაქსვუდი 7 2 1
4 12 17

7
8.  ასმც.აფხაზეთი 7 1
3 3
13 28

6
9.  ნ.დინამო 6 1 1 4 12 16
4
10.  აფხაზეთი-2005 7 0
4 3 7 14
4
11.  დილა (გ) 6 0 0 6 3 22
0

სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 14.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  6 5 1
0
23
5
16
2.   აფხაზეთი-2004
5 4 0
1
16 14

12
3.   ნ.დინამო 5 3 1 1 22 5
10
4.  მცხეთა 5 2 0 3 9 19

6
5.  იბერია - (217 საჯ,სკოლა) 6 1 0 5 9 19
3
6.  მარკ-სტარი 5 0 0 5 11 28

0

სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 8 7 1
0 40 15

22
2.   აფხაზეთი-1 8 6 0
2 42 17
18
3.   მახარე 8 5 2 1 21 8
17
4.  რუსთავი 7 4 2 1 18 7

14
5.  კრწანისი 7 4
1 2
21 18

13
6.  აფხაზეთი-2003 8 4 0 4 19
27
12
7.  საგარეჯო  8 3 2 3 11 14
11
8. აფხაზეთი-2 8 2 1 5 22 33

7
9.  სამგორი 8 2
0 6 16 32

6
10.  ნიჩბისი 6
2 0 4 8 25
6
11.  წილკანი 6 0 1 5 4 15

1
12.   ასმც-აფხაზეთი 6 0 0 6 10 21
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 8 7 0 1 32 9
21
2.  არაგვი (დუშეთი) 7 6 1 0 22
4
19
3.  ბასკი
8 4
1 3 22 22
13
4.  თელეთი 8 5 2 1 23 15

17
5.
 ნ.დინამო









8 4 0 4 28
23
12
6.  მახარე
8 3
3 2 18 14
12
7.   ბახტრიონი (ახმეტა)
7 3 2 2 18
10
11
8. დ/წყარო 
8 3 1 4
15 14

10
9. აფხაზეთი-2002 (აფხაზეთი) 8 3 0 5 38 25
9
10. ბორჯომი (ბორჯომი) 7 2
0
5 17
16

6
11.  მარკ.სტარი 7 1 0 6 14 35
3
12.  ვაზიანი 8 0 0 8 7 67
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლომები (თბ) 8 6 1 1
31
25

19
2. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 7 6 0 1 30 10
18
3.  ლიდერი 8 6 0 2 38 14
18
4.   ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 8 5 1 2 23 13
16
5.   ასმც-აფხაზეთი 6 5 0 1
16 5
15
6.  დინამო-2 (თბ.) 8 5 0 3 23
20
15
7.  ავაზა 8 4 1 3
18 14
13
8.  რუსთავი
8 2
0 6 17 22

6
9.  ნ.დინამო  8 2 0 6 18 33
6
10.  გრანდი 8 2 0 6 16
35
6
11. ბური (მუხრანი) 7 1
1 5 11
24

4
12.  აფხაზეთი-2001 8 0 0 8 9 35
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წ.წ.  VIII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ბორჯომი (ბორჯომი) 7 5 0 2 10 5
15
2.  ბახტრიონი (ახმეტა) 7 4 2 1 15 5
14
3.  საბურთალო-ომც (თბ.) 7 4 2 1 15 11
14
4.  რუსთავი (რუსთავი) 6 4 2 0 15 1
12
5.  დინამო-2 (თბ.) 6 4 0 2 21 15
12
6.  დინამო-1 (თბ) 7 2 3 2 11 10
9
7.  მარნეული (მარნეული) 5 2 0 3 13 8
6
8. საგარეჯო (საგარეჯო) 5 1 1 3 9 13
4
9. ბასკი  7 1 1 5 10 25
4
10.  აფხაზეთი-2000 8 1 1 6 14 35
4
11.  ასმც (აფხაზეთი) 5 1 0 4 10 15
3

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 12.12.2014

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XV ტური. I წრის საბოლოო მონაცემები

1. ამირანი – გაგრა-2 - 0:7

2. გარდაბანი – აფხაზეთი – 6:2

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – იბერია - 1:2

4. გარეჯი - შავნაბადა – 5:0

5. სართი -  ბახტრიონი  –  7:1

6. მზიური - ცხუმი - 0:0

7. კოლხი – ვოიაჟი – 0:2

ნორჩი დინამო – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი I წრის საბოლოო მონაცემებით

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   14 11 3 0 63–6 36
2. ვოიაჟი (თბ)   14 10 1 3 38–11 31
3. სართი (სართიჭალა)   14  10 0 4 40–17 30
4. ვიტ-ჯორჯია-2  (თბ)   14   9 2 3 33–17 29
5. იბერია (თბილისი)   14   9 2 3 27–19 29
6. გაგრა-2 (გაგრა)   14   7 4 3 44–17 25
7. მზიური (გალი)   14   6 4 4 36–24 22
8. ნორჩი დინამო (თბ)   14   6 2 6 30–28 20
9. გარეჯი (საგარეჯო)   14   6 1 7 24–27 19
10. გარდაბანი (გარდაბანი)   14   5 2 7 27–29 17
11. კოლხი (გულირიფში)   14   4 2 8 29–43 14
12. ამირანი (ოჩამჩირე)   14   4 1 9 22–49 13
13. შავნაბადა (თელეთი)   14   3 2 9 14–38  11
14. ბახტრიონი (ახმეტა)   14   1 1 12 10–48    4
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   14   0 1 13 15–79

   1

სრულად ნახვა
 
web-style.ge