|
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
28.09.2016 |
ONLINE
VI ტური
28.09.2016წ ოთხშაბათი
1. ,,სინათლე" (თბილისი ) 1 - 5 ,,ალგეთი’’ (მარნეული) - მატჩი დასრულდა
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
27.09.2016 |
I წრე
ცხრილი
V ტური
-
N
|
გუნდების დასახელება
|
თ
|
მ
|
ფ
|
წ
|
ბ
|
ქ
|
1
|
„ალგეთი“ მარნეული
|
5
|
5
|
0
|
0
|
32–6
|
15
|
2
|
„ლოკომოტივი–2“თბ.
|
4
|
4
|
0
|
0
|
39–9
|
12
|
3
|
„კოლხი“გულრიფში
|
4
|
3
|
0
|
1
|
14–6
|
9
|
4
|
„სინათლე“ თბილისი
|
4
|
3
|
0
|
1
|
10–7
|
9
|
5
|
„შავნაბადა“თელეთი
|
5
|
1
|
2
|
2
|
10–19
|
5
|
6
|
„იბერია–2010“ თბ.
|
4
|
1
|
1
|
2
|
12–11
|
4
|
7
|
„ამირანი“ ოჩამჩირე
|
5
|
1
|
0
|
4
|
11–38
|
3
|
8
|
„35–ე სკ“ თბილისი
|
4
|
0
|
1
|
3
|
4–9
|
1
|
9
|
„სამგორი“ გარდაბანი
|
5
|
0
|
0
|
5
|
4–31
|
0
|
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
26.09.2016 |
ONLINE
V ტური
26.09. 2016წ. ორშაბათი
4. ,,ლოკომოტივი -2’’ (თბილისი) 18 - 4 ამირანი’’(ოჩამჩირე) - მატჩი დასრულდა
----------------------------------------------------------------------------------
5. ,,სინათლე" - ისვენებს
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
23.09.2016 |
ONLINE
V ტური
24.09.2016წ. შაბათი
3. ,,შავნაბადა’’ (თელეთი) 1 - 1 ,,35 სკ.’’ (თბილისი) --- მატჩი დასრულდა |
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
23.09.2016 |
ONLINE
V ტური
23.09.2016წ პარასკევი
1. ,,იბერია -2010’’ (თბილისი) 6 - 1 ,,სამგორი” (გარდაბანი) -- მატჩი დასრულდა
------------------------------------------------------------------------------
2. ,,ალგეთი’’ (მარნეული) 4 - 2 ,,კოლხი’’ (გულრიფში) -- მატჩი დასრულდა
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
20.09.2016 |
ONLINE
I წრე
IV ტური
20.09.2016წ. სამშაბათი
4. ,,ამირანი’’ (ოჩამჩირე) 4 - 2 ,,შავნაბადა’’ (თელეთი) - მატჩი დასრულდა
5.,,იბერია- 2010’’ - ისვნებს
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
19.09.2016 |
ONLINE
I წრე
IV ტური
19. 09. 2016წ. ორშაბათი
1. ,,კოლხი’’ ( გულრიფში) 4 – 0 ,,სინათლე" (თბილისი) – მატჩი დასრულდა
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
2. ,,სამგორი’’ (გარდაბანი) 1 – 5 ,,ლოკომოტივი- 2’’ (თბილისი) – მატჩი დასრულდა
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
3. ,,35 - ს.კ.’’ ( თბილისი ) 2 - 3 ,,ალგეთი’’ (მარნეული) – მატჩი დასრულდა
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
15.09.2016 |
I წრე
ცხრილი
III ტური
1. „სინათლე“– „35–ე სკ“ 2–1
2. „ალგეთი“ – „ამირანი“ 8–0
3. „ლოკომოტივი–2“ – „იბერია–2010“ 5–2
4. „შავნაბადა“ – „სამგორი“ 2–0
5. „კოლხი“ – ისვენებს
N
|
გუნდების დასახელება
|
თ
|
მ
|
ფ
|
წ
|
ბ
|
ქ
|
1
|
„ალგეთი“ მარნეული
|
3
|
3
|
0
|
0
|
25–2
|
9
|
2
|
„სინათლე“ თბილისი
|
3
|
3
|
0
|
0
|
10–3
|
9
|
3
|
„ლოკომოტივი–2“თბ.
|
2
|
2
|
0
|
0
|
16–4
|
6
|
4
|
„კოლხი“გულრიფში
|
2
|
2
|
0
|
0
|
8–2
|
6
|
5
|
„შავნაბადა“თელეთი
|
3
|
1
|
1
|
1
|
7–14
|
4
|
6
|
„იბერია–2010“ თბ.
|
3
|
0
|
1
|
2
|
6–10
|
1
|
7
|
„35–ე სკ“ თბილისი
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1–5
|
0
|
8
|
„ამირანი“ ოჩამჩირე
|
3
|
0
|
0
|
3
|
3–18
|
0
|
9
|
„სამგორი“ გარდაბანი
|
3
|
0
|
0
|
3
|
2–20
|
0
|
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
14.09.2016 |
ONLINE
I წრე
III ტური
14.09. 2016წ. ოთხშაბათი
4. ,,შავნაბადა’’ (თელეთი) 2 – 0 ,,სამგორი’’ (გარდაბანი) – მატჩი დასრულდა
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
5. ,,კოლხი’’ - ისვნებს
|
სრულად ნახვა |
საქართველოს 2016 წ გარდამავალი ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთ ზონის მეორე ლიგის ,,ბ’’ ჯგუფის გათამაშება |
13.09.2016 |
ONLIN
I წრე
III ტური
13.09.2016წ. სამშაბათი
2. ,,ალგეთი’’ (მარნეული) 8 - 0 ,,ამირანი’’ (ოჩამჩირე) - მატჩი დასრულდა
-----------------------------------------------------------------------
3. ,,ლოკომოტივი2’’ (თბილისი) 5 - 2 ,,იბერია -2010’ (თბილისი) - მატჩი დასრულდა
|
სრულად ნახვა |
|