მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



აფხაზეთის ღია ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას თასი) II წრე XI ტურის ცხრილი 28.09.2017

 

XI ტური

51. „ნაძალადევი“   – „ნ.დინამო–2001   გადაიდო

52.„ს.მ.ს.ა“ –„ნ.დინამო–2000“             გადაიდო

53. „35–ე სკ“ – „აფხაზეთი“        4–1

54. „ამირანი“  – „დინამო“ თბ.  0–3

55. „დინამო–2“სოხ.  – „ცხუმი–2“   0–3

X ტურის მატჩი

49. „ს.მ.ს.ა“ – „ნაძალადევი“  1–0

N

გუნდების დასახელება

1.

„ცხუმი“  სოხუმი

11

10

1

0

34–11

31

2.

„35–ე სკ“ თბილისი

11

8

1

2

  32–15

25

3.

„დინამო“  თბილისი

11

7

1

3

  29–14

22

4.

„დინამო–2“  სოხუმი

11

7

1

3

  32–16

22

5.

„ნ.დინამო–2000“  თბილისი

10

4

2

4

27–24

14

6.

„დინამო–2001“  თბილისი

10

3

1

6

 22–26

10

7.

„ს.მ.ს.ა“ თბილისი

10

3

0

7

12–29

9

8.

„ნაძალადევი“ თბილისი

10

2

2

6

13–28

8

9.

„აფხაზეთი“  აფხაზეთი

11

2

2

7

 16–40

8

10

„ამირანი“ ოჩამჩირე

11

1

1

9

23–37

4

 

შენიშვნა:  XI ტურის მატჩი „დინამო–2“სოხ. – „ცხუმი–2“  არამართლზომიერი მონაწილეობის გამო „დინამო–2“სოხუმის გუნდს ჩაეთვალოს წაგება კოდექსის დანართი N1. პუნქტი 34 შესაბამისად  0–3 . „ცხუმი–2“  ჩაეთვალოს მოგება 3–0

სრულად ნახვა
აფხაზეთის ღია ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას სახელობის თასის) გათამაშება 21.09.2017

XI ტური

 

51.ნაძალადევი --– ნ.დინამო–2001

-------------------------------------------------------------------------------

52.ს.მ.ს.ა –-- ნ.დინამო–2000

------------------------------------------------------------------------------- 

53.35–ე სკ  4 - 1 აფხაზეთი

------------------------------------------------------------------------------- 

54.ამირანი –-- დინამო თბ.  

--------------------------------------------------------------------------------

55.დინამო–2 სოხ. –-- ცხუმი–2

------------------------------------- -------------------------------------------

სრულად ნახვა
აფხაზეთის ღია ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას თასი) II წრე X ტური 20.09.2017

აფხაზეთის ღია  ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას თასი)

II წრე

 X ტური

46. „აფხაზეთი“ აფხ.   – „დინამო–2“სოხ.    1–3

47.„ნ.დინამო–2001“ –„35–ე სკ“               2–3

48. „ნ.დინამო–2000“ – „დინამო“თბ.         1–4

49. „ს.მ.ს.ა“ – „ნაძალადევი“  გადაიდო

50. „ცხუმი–2“  – „ამირანი“                       2–1

 

N

გუნდების დასახელება

1.

„ცხუმი“  სოხუმი

10

9

1

0

31–11

28

2.

„დინამო–2“  სოხუმი

10

7

1

2

  32–13

22

3.

„35–ე სკ“ თბილისი

10

7

1

2

  28–14

22

4.

„დინამო“  თბილისი

10

6

1

3

  26–14

19

5.

„ნ.დინამო–2000“  თბილისი

10

4

2

4

27–24

14

6.

„დინამო–2001“  თბილისი

10

3

1

6

 22–26

10

7.

„ნაძალადევი“ თბილისი

9

2

2

5

13–27

8

8.

„აფხაზეთი“  აფხაზეთი

10

2

2

6

15–36

8

9.

„ს.მ.ს.ა“ თბილისი

9

2

0

7

 11–29

6

10

„ამირანი“ ოჩამჩირე

10

1

1

8

23–34

4

 

სრულად ნახვა
აფხაზეთის ღია ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას სახელობის თასის) 2017 წლის II წრის კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი 20.09.2017

აფხაზეთის ღია ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას სახელობის თასის)

2017 წლის

II წრის

კ ა ლ ე ნ დ ა რ ი

X ტური

14.09.2017 ხუთშაბათი

46.აფხაზეთი აფხ. – დინამო–2 სოხ. 11–00

15.09.2017 პარასკევი

47.ნ.დიანმო–2001 თბ – 35–ე სკ.თბ. 11–00

48.ნ.დინამო–2000 თბ–დინამო თბ. 13–30

49.ს.მ.ს.ა თბ–ნაძალადევი თბ. 16–30

16.09.2017 შაბათი

50.ცხუმი–2 სოხ.–ამირანი ოჩამჩ. 11–00

XI ტური

21.09.2017 ხუთშაბათი

51.ნაძალადევი – ნ.დინამო–2001  11–00

52.ს.მ.ს.ა – ნ.დინამო–2000  13–30

53.35–ე სკ – აფხაზეთი  15–00

23.09.2017 შაბათი

54.ამირანი – დინამო თბ.  11–00

55.დინამო–2 სოხ. – ცხუმი–2  14–30

XII ტური

28.09.2017 ხუთშაბათი

56.ნ.დინამო–2001 – ს.მ.ს.ა  11–00

57.ნ.დინამო–2000 – ამირანი  13–30

30.09.2017 შაბათი

58.ცხუმი–2 – 35–ე სკ.  11–00

59.აფხაზეთი – ნაძალადევი  11–00

60.დინამო თბ. – დინამო–2 სოხ.  15–00

 

XIII ტური

03.10.2017 სამშაბათი

61.ნაძალადევი – ცხუმი–2  11–00

05.10.2017 ხუთშაბათი

62.დინამო–2 სოხ. – ამირანი  14–30

63.ნ.დინამო–2001–ნ.დინამო–2000 11–00

06.10.2017 პარასკევი

64.ს.მ.ს.ა – აფხაზეთი  15–00

07.10.2017 შაბათი

65.35–ე სკ – დინამო თბ.  15–00

XIV ტური

13.10.2017 პარასკევი

66.ამირანი – 35–ე სკ  11–00

14.10.2017 შაბათი

67.ნ.დინამო–2000 –დინამო–2 სოხ.13–30

68.აფხაზეთი – ნ.დინამო–2001  11–00

69.ცხუმი–2 – ს.მ.ს.ა  11–00

70.დინამო თბ. – ნაძალადევი  15–00

XV ტური

18.10.2017 ოთხშაბათი

71.ნაძალადევი – ამირანი  11–00

72. 35–ე სკ – დინამო–2 სოხ.  11–00

73.ნ.დინამო–2001 – ცხუმი–2 13–30

19.10.2017 ხუთშაბათი

74.აფხაზეთი – ნ.დინამო–2000  11–00

21.10.2017 შაბათი

75.ს.მ.ს.ა – დინამო თბ.  15–00

XVI ტური

27.10.2017 პარასკევი

76.ამირანი – ს.მ.ს.ა  11–00

77.დინამო–2 სოხ. – ნაძალადევი 15–00

28.10.2017 შაბათი

78.ცხუმი–2 – აფხაზეთი 11–00

79.ნ.დინამო–2000 – 35–ე სკ  11–00

80.დინამო თბ.– ნ.დინამო–2001  15–00

XVII ტური

01.11.2017 ოთხშაბათი

81.ნ.დინამო–2001 – ამირანი  11–00

02.11.2017 ხუთშაბათი

82.ნაძალადევი – 35–ე სკ.  14–00

03.11.2017 პარასკევი

83.ცხუმი–2 – ნ.დინამო–2000  13–30

04.11.2017 შაბათი

84. ს.მ.ს.ა – დინამო–2 სოხ.  11–00

85.აფხაზეთი – დინამო თბ.  15–00

XVIII ტური

08.11.2017 ოთხშაბათი

86.ამირანი – აფხაზეთი  11–00

87.ნ.დინამო–2000 –ნაძალადევი 13–30

10.11.2017 პარასკევი

88.35–ე სკ – ს.მ.ს.ა  11–00

11.11.2017 შაბათი

89.დინამო–2სოხ–ნ.დინამო–2001 11–00

90.დინამო თბ. – ცხუმი–2  14–30

 

აფფ–ს საშეჯიბრო კომიტეტი

ა.პაპავა

 

 

 

სრულად ნახვა
აფხაზეთის ღია ჩემპიონატის (ჟიული შარტავას თასი) გათამაშება 14.09.2017

X ტური

13.09.2017 ოთხშაბათი

46. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   1  -  3  დინამო-2 (სოხუმი) - მატჩი დასრულდა

სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2007-2008 წელში დაბადებულთა შორის X ტურის ცხრილი 30.08.2017


#

გუნდების დასახელება

1.

„35-ე სკ“  

9

9

 0

0

45-9

27

2.

„საბურთალო-ნაძ. 

9

8

 0

1

41-15

24

3.

 „შევარდენი“

10

7

 0

3

43-22

21

4.

„ქართლი“

9

3

 1

5

24-28

10

5.

„ასმც-ივერიონი“

8

3

 1

5

23-27

10

6.

„ასმც-2007“ 

9

3

 1

5

31-38

10

7.

„აფხაზეთი“

10

2

 1

7

25-47

7

8.

 „გაგრა“

10

0

 0

10

7-53

0

სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2005-2006 წელში დაბადებულთა შორის2017–2018 წლების სეზონის XI ტურის ცხრილი 30.08.2017

 

 

#

გუნდების დასახელება

1.

„ნაძალადევი“ საბ.

9

8

 0

1

43-14

   24

2.

„ალგეთი“ 

8

7

 0

1

30-9

   21

3.

„რუსთავი“

10

6

 1

3

30-14

   16

4.

„შევარდენი“

10

5

 0

5

27-24

   15

5.

„ბორჯომი“

10

5

 0

5

21-18

   15

6.

„ლიახვი“

10

5

 0

5

25-26

   15

7.

„საბურთალო“

8

4

 0

4

17-21

   12

8.

„კრწანისი“

9

2

 2

5

18-28

   8

9.

„ასმც -2005“            

10

2

 1

7

21-36

   7

10.

„ასმც-მერანი“

9

2

 1

6

16-29

   7

11.

 „საბურთალო-2006   

9

1

 3

5

23-52

   6

სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება2002-2003 წელში დაბადებულთა შორის2017–2018 წ.წ. სეზონის XI ტურის ცხრილი 30.08.2017

 

 

#

გუნდების დასახელება

1.

„დურუჯი“ 

10

7

 1

2

16-10

   22

2.

„განთიადი“

10

6

 3

1

33-11

   21

3.

„რუსთავი-2“

10

7

 1

2

20-10

   22

4.

„ნ.დინამო“ 

9

6

 1

2

19-6

   19

5.

„ივერია“

9

5

 3

1

20-8

   18

6.

„საბურთალო“

9

4

 0

5

16-24

   12

7.

„კრწანისი“ 

10

2

 3

5

11-17

   9

8.

„გარეჯი"

10

3

 0

7

14-28

   9

9.

„რუსთავი“   

10

2

 1

7

9-16

   7

10.

 „ვიტ-ჯორჯია“

10

2

 1

7

16-25

   7

11.

„იბერია-2010“               

7

1

 0

6

6-25

   3

 

         
სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის ტურნირი 2004 წელს დაბადებულებს შორის2017–2018 წლების სეზონის IX ტურის ცხრილი 30.08.2017

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლიახვი 8 6 0 2 21 10
18
2. ბორჯომი 8 4 3 1 18 12
15
3. ბაისუბანი

8 5 0 3 18 14
15
4.  გორარხი 8 4 2 2 28 14
14
5.  ნ.დინამო 8 4 1 3 29 24
13
6.  ქარელი   8 4 1 3 21 22
13
7. სამთავისი  8 4 1 3 18 21
13
8. ვიტ-ჯორჯია 8 1 0 7 11 26
3
9. ასმც-2004 8 0 0 8 9 30
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2007-2008 წელში დაბადებულთა შორის IX ტურის ცხრილი 29.06.2017

1. 35-ე სკ - ასმც-2007 - 5-2

2. ასმც-2007 - ნაძალადევი (საბ)-  2-6

3. ლიახვი - ნაძალადევი (საბ) - 3-4

4. შევარდენი - ნაძალადევი (საბ) - 3-0

5. გაგრა - 35-ე სკ -  1-4

6. აფხაზეთი - ასმც-2007 - 3-0 

 

#

გუნდების დასახელება

1.

„35-ე სკ“  

8

8

 0

0

41-8

24

2.

„შევარდენი“ 

9

7

 0

2

40-17

21

3.

 „საბურთალო-ნაძ. 

8

7

 0

1

33-15

21

4.

„ასმც-ივერიონი“

8

3

 1

4

23-27

10

5.

„ასმც-2007“ 

9

3

 1

5

31-38

10

6.

„ქართლი“

8

2

 1

5

19-25

7

7.

„აფხაზეთი“

9

2

 1

6

24-43

7

8.

 „გაგრა“

9

0

 0

9

7-45

0

სრულად ნახვა
 
web-style.ge