მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




2003-2004 წლებში დაბადებულთა შორის ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის ჩემპიონატის სათამაშო კალენდარი - II წრე, 2019 წლის სეზონი 15.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე წრის სათამაშო კალენდარი ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის ჩემპიონატში, რომელშიც 2003-2004 წლებში დაბადებული მოზარდები ასპარეზობენ. ამ გათამაშების მეორე წრის მატჩებსა და კონკრეტული მომენტისთვის არსებული სატურნირო ცხრილი აქვე შეგიძლიათ იხილოთ:



2019 წლის სეზონის საბოლოო სატურნირო ცხრილი


N გუნდები თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. დიდუბე 2014 22 19 3 0 88-22 60
2. განთიადი 2003 (კას.) 22 18 2 2 90-34 56
3. მუხრანი (წილკანი) 22 15 2 5 65-40 47
4. ალაზანი (გურჯ.) 22 14 2 6 79-46 44
5. საქ. უნივერსიტეტი 22 11 3 8 64-58 36
6. გლდანი 2018 22 8 8 6 55-44 32
7. გორი 22 9 1 12 51-69 28
8. მერანი (თბ.) 22 7 2 13 50-70 23
9. რუსთავი 2004 22 6 3 13 50-83 21
10. განთიადი-2 (კასპი) 22 3 3 16 27-69 12
11. იბერია (ქარელი) 22 3 2 17 37-74 11
12. იბერია (ლილო) 22 2 3 17 25-72 9

 

* - კუმისის "თელეთი" მოხსნილია გათამაშებიდან



მე-2 წრე. მე-12 ტური. 21 სექტემბერი

1. გლდანი 2018 - იბერია (ლილო) – 3:0 ტექნიკური შედეგი

2. გორი - ალაზანი (გურჯაანი) - 4:9

3. დიდუბე 2014 - მუხრანი (წილკანი) – 2:2

22 სექტემბერი

4. საქართველოს უნივერსიტეტი - იბერია (ქარელი) – 5:1

5. რუსთავი 2004 - მერანი (თბ.) - 3:0

6. განთიადი 2003 (კასპი) - განთიადი-2 (კასპი) - 2:1

 

მე-13 ტური. 28 სექტემბერი

1. ალაზანი (გურჯ.) - განთიადი-2 (კას.) – 3:1

2. დიდუბე 2014 - საქ. უნივერსიტეტი - 2:1

3. მერანი (თბ.) - გორი – 1:2

4. მუხრანი (წილკანი) - იბერია (ლილო) – 3:0 ტექნიკური შედეგი

29 სექტემბერი

5. რუსთავი 2004 - გლდანი 2018 - 4:4

6. განთიადი 2003 (კას.) - იბერია (ქარ.) - 5:1

 

მე-14 ტური. 5 ოქტომბერი

1. გლდანი 2018 - განთიადი-2 (კას.) – 0:0

2. დიდუბე 2014 - იბერია (ლილო.) - 3:0 ტექნიკური შედეგი

3. მერანი - განთიადი 2003 (კას.) – 2:5

4. საქ. უნივერსიტეტი - რუსთავი 2004 – 7:0

6 ოქტომბერი

5. იბერია (ქარელი) - ალაზანი (გურჯ.) - 1:4

6. მუხრანი (წილკ.) - გორი - 2:0


მე-15 ტური. 12 ოქტომბერი

1. ალაზანი (გურჯ.) - იბერია (ლილო) – 3:0 ტექნიკური შედეგი

2. დიდუბე 2014 - მერანი - 5:1

3. განთიადი-2 (კას.) - გორი – 0:2

13 ოქტომბერი

4. განთიადი 2003 (კას.) - რუსთავი 2004 – 9:0

5. იბერია (ქარ.) - მუხრანი (წილკ.) - 1:3

6. საქ. უნივერსიტეტი - გლდანი 2018 - 0:0

 

მე-16 ტური. 19 ოქტომბერი

1. იბერია (ლილო) - განთიადი 2003 (კას.) – 0:3 ტექნიკური შედეგი

2. რუსთავი 2004 - განთიადი-2 (კას.) - 1:1

3. იბერია (ქარ.) - გორი – 1:2

20 ოქტომბერი

4. დიდუბე 2014 - ალაზანი (გურჯ.) – 5:2

5. მერანი - საქ. უნივერსიტეტი - 2:3

6. მუხრანი (წილკ.) - გლდანი 2018 - 3:1


მე-17 ტური. 26 ოქტომბერი

1. ალაზანი (გურჯ.) - გლდანი 2018 – 1:0

2. რუსთავი 2004 - იბერია (ლილო) - 3:0 ტექნიკური შედეგი

3. განთიადი 2003 (კას.) - მუხრანი (წილკ.) – 4:1

4. განთიადი-2 (კას.) - საქ. უნივერსიტეტი – 1:2

27 ოქტომბერი

5. გორი - დიდუბე 2014 - 1:8

6. იბერია (ქარ.) - მერანი - 3:4


მე-18 ტური. 2 ნოემბერი

1. იბერია (ლილო) - საქ. უნივერსიტეტი – 0:3 ტექნიკური შედეგი

2. რუსთავი 2004 - მუხრანი (წილკ.) - 1:4

3. განთიადი-2 (კას.) - მერანი – 2:2

4. განთიადი 2003 (კას.) - ალაზანი (გურჯ.) – 5:1

3 ნოემბერი

5. გლდანი 2018 - გორი - 5:1

6. იბერია (ქარ.) - დიდუბე 2014 - 1:3


მე-19 ტური. 9 ნოემბერი

1. გორი - განთიადი 2003 (კას.) – 1:4

2. იბერია (ლილო) - მერანი - 0:3 ტექნიკური შედეგი

3. დიდუბე 2014 - გლდანი 2018 – 4:0

4. საქ. უნივერსიტეტი - მუხრანი (წილკ.) – 2:3

5. რუსთავი 2004 - ალაზანი (გურჯ.) - 2:4

6. განთიადი-2 (კას.) - იბერია (ქარ.) - 6:1


მე-20 ტური. 16 ნოემბერი

1. გორი - რუსთავი 2004 – 5:2

2. მუხრანი (წილკ.) - მერანი - 3:1

3. საქ. უნივერსიტეტი - ალაზანი (გურჯ.) – 4:2

4. განთიადი-2 (კას.) - იბერია (ლილო) – 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. განთიადი 2003 (კას.) - დიდუბე 2014 - 3:3

6. იბერია (ქარ.) - გლდანი 2018 - 2:2


21-ე ტური. 30 ნოემბერი

1. გორი - საქ. უნივერსიტეტი – 3:5

2. ალაზანი (გურჯ.) - მერანი - 7:1

3. იბერია (ლილო) - იბერია (ქარ.) – 0:3 ტექნიკური შედეგი

4. მუხრანი (წილკ.) - განთიადი-2 (კას.) – 2:0

5. რუსთავი 2004 - დიდუბე 2014 - 1:3

6. განთიადი 2003 (კას.) - გლდანი 2018 - 5:2


22-ე ტური. 7 დეკემბერი

1. გლდანი 2018 - მერანი – 3:2

2. ალაზანი (გურჯ.) - მუხრანი (წილკ.) - 2:0

3. იბერია (ლილო) - გორი – 0:3 ტექნიკური შედეგი

4. საქ. უნივერსიტეტი - განთიადი 2003 (კას.) – 1:1

5. განთიადი-2 (კას.) - დიდუბე 2014 - 0:1

6. იბერია (ქარ.) - რუსთავი 2004 - 0:3



* - შენიშვნა - ჩემპიონატის კალენდარში შესაძლოა მოახდეს ცვლილებები. გუნდების მწვრთნელებს ვთხოვთ მუდმივი კავშირი იქონიონ აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო განყოფილებასთან.

მობ.: 5 99 54 05 66

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge