მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




2005-2006 წლებში დაბადებულთა შორის ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის ჩემპიონატის სათამაშო კალენდარი - II წრე, 2019 წლის სეზონი 15.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე წრის სათამაშო კალენდარი ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის ჩემპიონატში, რომელშიც 2005-2006 წლებში დაბადებული მოზარდები ასპარეზობენ. ამ გათამაშების მეორე წრის მატჩებსა და კონკრეტული მომენტისთვის არსებული სატურნირო ცხრილი აქვე შეგიძლიათ იხილოთ:

 

 

2019 წლის სეზონის საბოლოო სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდები თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ალგეთი (მარნ.) 16 13 1 2 55-16 40
2. რუსთავი 16 12 1 3 58-19 37
3. გაგრა 16 11 1 4 66-28 34
4. მცხეთა 2005 16 8 4 4 26-25 28
5. დომიმანტი 16 7 2 7 48-40 23
6. ცხინვალი 16 6 2 8 36-41 20
7. ბური (მუხრ.) 16 5 1 10 34-48 16
8. ნორჩი დინამო 16 2 3 11 12-60 9
9. იბერია 2017 16 0 1 15 5-63 1

 

 

მე-2 წრე. მე-10 ტური. 28 სექტემბერი

1. იბერია 2017 - ნორჩი დინამო – 0:3 ტექნიკური შედეგი

2. გაგრა - ბური (მუხრანი) - 5:1

29 სექტემბერი

3. ცხინვალი - რუსთავი – 2:4

4. დომინანტი - მცხეთა – 2:1

5. ალგეთი (მარნეული) - ისვენებს

 

მე-11 ტური. 5 ოქტომბერი

1. ბური (მუხრ.) - ცხინვალი – 4:2

2. მცხეთა - გაგრა - 0:6

3. ნორჩი დინამო - ალგეთი (მარნ.) - 0:3

6 ოქტომბერი

4. რუსთავი - იბერია 2017 – 3:0 ტექნიკური შედეგი 

5. დომინანტი - ისვენებს

 

მე-12 ტური. 12 ოქტომბერი

1. იბერია 2017 - ბური (მუხრ.) - 0:3 ტექნიკური შედეგი

2. ალგეთი (მარნ.) - რუსთავი – 3:2

14 ოქტომბერი

3. ცხინვალი - მცხეთა – 1:2

4. გაგრა - დომინანტი – 3:2

5. ნორჩი დინამო - ისვენებს

 

მე-13 ტური. 19 ოქტრომბერი

1. დომინანტი - ცხინვალი - 1:1

2. რუსთავი - ნორჩი დინამო - 3:0

20 ოქტომბერი

3. ბური (მუხრ.) - ალგეთი (მარნ.) - 0:3

4. მცხეთა - იბერია 2017 – 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. გაგრა - ისვენებს


მე-14 ტური. 26 ოქტომბერი

1. იბერია 2017 – დომინანტი - 0:3 ტექნიკური შედეგი

2. ცხინვალი - გაგრა – 5:1

3. ალგეთი (მარნ.) - მცხეთა - 0:0

27 ოქტომბერი

4. ნორჩი დინამო - ბური (მუხრ.) - 3:2

5. რუსთავი - ისვენებს


მე-15 ტური. 2 ნოემბერი

1. დომინანტი - ალგეთი (მარნ.) – 1:8

2. ბური (მუხრ.) - რუსთავი – 1:6

3. მცხეთა - ნორჩი დინამო – 0:0

4. გაგრა - იბერია 2017 - 3:0 ტექნიკური შედეგი

5. ცხინვალი - ისვენებს


მე-16 ტური. 9 ნოემბერი

1. იბერია 2017 - ცხინვალი - 0:3 ტექნიკური შედეგი

2. ალგეთი (მარნ.) - გაგრა – 5:3

3. რუსთავი - მცხეთა - 1:1

10 ნოემბერი

4. ნორჩი დინამო - დომინანტი - 0:4

5. ბური (მუხრ.) - ისვენებს


მე-17 ტური. 16 ნოემბერი

1. ცხინვალი - ალგეთი (მარნ.) – 2:4

2. დომინანტი - რუსთავი - 2:4

3. მცხეთა - ბური (მუხრ.) – 2:1

17 ნოემბერი

4. გაგრა - ნორჩი დინამო – 10:0

5. იბერია 2017 - ისვენებს


მე-18 ტური. 30 ნოემბერი

1. ალგეთი (მარნ.) - იბერია 2017 – 3:0 ტექნიკური შედეგი

2. ბური (მუხრ.) - დომინანტი - 5:4

3. რუსთავი - გაგრა - 5:1

4. ნორჩი დინამო - ცხინვალი - 1:3

5. მცხეთა - ისვენებს


* - შენიშვნა - ჩემპიონატის კალენდარში შესაძლოა მოახდეს ცვლილებები. გუნდების მწვრთნელებს ვთხოვთ მუდმივი კავშირი იქონიონ აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო განყოფილებასთან.

მობ.: 5 99 54 05 66

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge