მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  
აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ჩემპიონატები სხვადასხვა ასაკობრივ კატეგორიებში
 ეროვნული ჩემპიონატი, III ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება


გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულთა შორის


 ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის



 გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის



 ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის



 ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის



 შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის




2007-2008 წლებში დაბადებულთა შორის ვლადიმერ მარღანიას სახელობის ჩემპიონატის სათამაშო კალენდარი - II წრე, 2019 წლის სეზონი 15.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე წრის სათამაშო კალენდარი ვლადიმერ მარღანიას სახელობის ჩემპიონატში, რომელშიც 2007-2008 წლებში დაბადებული მოზარდები ასპარეზობენ. ამ გათამაშების მეორე წრის მატჩებსა და კონკრეტული მომენტისთვის არსებული სატურნირო ცხრილი აქვე შეგიძლიათ იხილოთ:

 

2019 წლის საბოლოო სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდები თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ალგეთი 2007 (მარნ.) 24 18 0 6 74-22 54
2. განთიადი 2007 (კას.) 24 18 0 6 82-27 54
3. სიონი (კაზრეთი) 24 16 3 5 61-31 51
4. იბერია 2017 24 16 2 6 71-30 50
5. მუხრანი 24 14 2 8 71-43 44
6. გარდაბანი 24 13 3 8 69-47 42
7. განთიადი (აგარა) 24 12 4 8 45-33 40
8. აისი (დმანისი) 24 12 4 8 68-52 40
9. მცხეთა 24 10 2 12 62-47 32
10. ლიახვი (აჩ.) 24 7 2 15 40-66 23
11. გორი-2 24 5 4 15 44-73 19
12. გორი-1 24 1 1 22 24-134 4
13. ასმც ვარკეთილი 24 0 1 23 25-131 1

 

* - შენიშვნა - იმედი (თბილისი) მოხსნილია გათამაშებიდან, ხოლო ამ გუნდის შედეგები გაუქმებულია 

 

მე-2 წრე. მე-14 ტური. 21 სექტემბერი

1. გარდაბანი - გორი-2 – 5:1

2. განთიადი 2007 (კასპი) - მუხრანი - 4:1

22 სექტემბერი

3. განთიადი (აგარა) - ალგეთი 2007 (მარნეული) – 2:0

4. იბერია 2017 - ლიახვი (აჩაბეთი) – 3:2

5. აისი (დმ.) - ასმც. ვარკეთილი - 4:0

6. სიონი (კაზრეთი) - გორი-1 - 3:0

7. მცხეთა - ისვენებს

 

მე-15 ტური. 28 სექტემბერი

1. გორი-1 - განთიადი (კას.) – 0:7

2. გორი-2 - სიონი (კაზრ.) - 2:6

3. ალგეთი 2007 (მარნ.) - ასმც ვარკეთილი – 12:1

4. მუხრანი - განთიადი (აგ.) – 2:1

5. მცხეთა - გარდაბანი - 1:5

29 სექტემბერი

6. იბერია 2017 - აისი (დმან.) - 4:0

7. ლიახვი (აჩ.) - ისვენებს

 

მე-16 ტური. 5 ოქტომბერი

1. განთიადი (აგ.) - გორი-1 – 3:0

2. აისი (დმან.) - ალგეთი 2007 (მარნ.) - 1:4

3. ასმც ვარკეთილი - მუხრანი – 2:7

4. განთიადი 2007 (კას.) - გორი-2 – 2:1

6 ოქტომბერი

5. გარდაბანი - ლიახვი (აჩ.) - 3:2

6. სიონი (კაზრ.) - მცხეთა - 4:1

7. იბერია 2017 - ისვენებს


მე-17 ტური. 9 ოქტომბერი

1. გორი-2 - განთიადი (აგ.) – 0:3

2. გორი-1 - ასმც ვარკეთილი - 6:2

3. მუხრანი - ალგეთი 2007 (მარნ.) – 1:4

4. მცხეთა - განთიადი 2007 (კას.) – 1:2

10 ოქტომბერი

5. იბერია 2017 - გარდაბანი - 4:0

6. ლიახვი (აჩ.) - სიონი (კაზრ.) - 2:3

7. აისი (დმან.) - ისვენებს

 

მე-18 ტური. 14 ოქტომბერი

1. განთიადი (აგ.) - მცხეთა – 0:0

2. აისი (დმან.) - მუხრანი - 1:1

3. ასმც ვარკეთილი - გორი-2 – 0:8

4. სიონი (კაზრ.) - იბერია 2017 – 4:0

5. ალგეთი 2007 (მარნ.) - გორი-1 - 7:1

6. განთიადი 2007 (კას.) - ლიახვი (აჩ.) - 5:0

7. გარდაბანი - ისვენებს


მე-19 ტური. 19 ოქტომბერი

1. გარდაბანი - აისი (დმან.) – 3:3

2. იბერია 2017 - განთიადი 2007 (კას.) - 3:1

20 ოქტომბერი

3. გორი-1 - მუხრანი – 1:14

4. გორი-2 - ალგეთი 2007 (მარნ.) – 0:2

5. ლიახვი (აჩ.) - განთიადი (აგ.) - 0:0

6. მცხეთა - ასმც ვარკეთილი - 12:0

7. სიონი (კაზრ.) - ისვენებს


მე-20 ტური. 26 ოქტომბერი

1. განთიადი (აგ.) - იბერია 2017 – 0:3

2. აისი (დმან.) - გორი-1 - 3:0 ტექნიკური წაგება

3. ასმც. ვარკეთილი - ლიახვი (აჩ.) – 2:3

4. სიონი (კაზრ.) - გარდაბანი – 4:0

5. მუხრანი - გორი-2 - 3:0

27 ოქტომბერი

6. ალგეთი 2007 (მარნ.) - მცხეთა - 2:0

7. განთიადი 2007 (კას.) - ისვენებს


21-ე ტური. 2 ნოემბერი

1. გარდაბანი - განთიადი 2007 (კას.) – 3:0

2. გორი-2 - გორი-1 - 5:3

3. იბერია 2017 - ასმც. ვარკეთილი – 3:2

4. სიონი (კაზრ.) - აისი (დმან.) – 1:1

5. ლიახვი (აჩ.) - ალგეთი 2007 (მარნ.) - 0:1

3 ნოემბერი

6. მცხეთა - მუხრანი - 1:2

7. განთიადი (აგ.) - ისვენებს


22-ე ტური. 9 ნოემბერი

1. განთიადი (აგ.) - გარდაბანი – 2:0

2. გორი-1 - მცხეთა - 1:7

3. აისი (დმან.) - გორი-2 – 6:0

4. განთიადი 2007 (კას.) - სიონი (კაზრ.) – 3:1

10 ნოემბერი

5. ალგეთი 2007 (მარნ.) - იბერია 2017 - 2:0

6. მუხრანი - ლიახვი (აჩ.) - 2:1

7. ასმც. ვარკეთილი - ისვენებს


23-ე ტური. 16 ნოემბერი

1. გარდაბანი - ასმც. ვარკეთილი – 3:2

2. იბერია 2017 - მუხრანი - 2:0

3. სიონი (კაზრ.) - განთიადი (აგ.) – 5:1

4. ლიახვი (აჩ.) - გორი-1 – 5:2

5. მცხეთა - გორი-2 - 5:3

17 ნოემბერი

6. განთიადი 2007 (კას.) - აისი (დმან.) - 10:0

7. ალგეთი 2007 (მარნ.) - ისვენებს


24-ე ტური. 24 ნოემბერი

1. განთიდი (აგ.) - განთიადი 2007 (კას.) – 0:1

2. გორი-1 - იბერია 2017 - 2:6

3. გორი-2 - ლიახვი (აჩ.) – 3:3

4. აისი (დმან.) - მცხეთა – 4:1

5. ასმც. ვარკეთილი - სიონი (კაზრ.) - 1:3

6. ალგეთი 2007 (მარნ.) - გარდაბანი - 3:0

7. მუხრანი - ისვენებს


25-ე ტური. 30 ნოემბერი

1. განთიადი (აგ.) - აისი (დმან.) – 2:1

2. გარდაბანი - მუხრანი - 2:2

3. იბერია 2017 - გორი-2 – 7:1

4. სიონი (კაზრ.) - ალგეთი 2007 (მარნ.) – 1:3

5. ლიახვი (აჩ.) - მცხეთა - 0:2

6. განთიადი 2007 (კას.) - ასმც. ვარკეთილი - 13:0

7. გორი-1 - ისვენებს


26-ე ტური. 7 დეკემბერი

1. აისი (დმან.) - ლიახვი (აჩ.) – 3:0

2. ასმც. ვარკეთილი - განთიადი (აგ.) - 2:3

3. ალგეთი 2007 (მარნ.) - განთიადი 2007 (კას.) – 0:1

4. მუხრანი - სიონი (კაზრ.) – 1:2

5. მცხეთა - იბერია 2017 - 1:2

6. გორი-1 - გარდაბანი - 1:5

7. გორი-2 - ისვენებს



* - შენიშვნა - ჩემპიონატის კალენდარში შესაძლოა მოახდეს ცვლილებები. გუნდების მწვრთნელებს ვთხოვთ მუდმივი კავშირი იქონიონ აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო განყოფილებასთან.

მობ.: 5 99 54 05 66

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge