მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



მეორე ლიგის აღმოსავლეთი ზონის გათამაშების კალენდარი 02.03.2015.

 

საქართველოს, 26–ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთ ზონის გათამაშებამ მიმდინარე წლის 7 სექტემბერს აიღო სტარტი. ჯერ კიდევ გასულ კვირაში დაგპირდით, რომ ყველა დეტალი მალე დაზუსტდებოდა და ამ გათამაშების კალენდარს შემოგთავაზებდით.

მოკლედ, აღმოსავლეთ ზონის 15–გუნდიანი გათამაშების კალენდარს აქვე გაგაცნობთ და მხოლოდ იმას დავძენთ, რომ ყველა ტურში თითო გუნდს მოუწევს დასვენება...

 

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა.

XVI ტური

10.03.2015. სამშაბათი.

1. გარდაბანი (გარდაბანი)- სტუ.ნ.დინამო-2 – 15:00 სთ.

2. კოლხი (გულრიფში)- ცხუმი (სოხუმი) – 11:00 სთ.

3. გარეჯი (საგარეჯო) – გაგრა-2 (გაგრა) – 15:00 სთ.

11.03.2015. ოთხშაბათი.

4. სართი (სართიჭალა) – შავნაბადა (თელეთი) – 14:00 სთ. 

5. ვიტ-ჯორჯია–2 (თბილისი) – აფხაზეთი (აფხაზეთი) – 15:00 სთ.

6. ამირანი (ოჩამჩირე)- იბერია-2010 (თბილისი) – 11:00

12.03.2015. ხუთშაბათი.

7. მზიური (გალი) – ბახტრიონი-სპარტაკი (ახ.თბ) – 11:00 სთ.

ვოიაჟი (თბილისი) – ისვენებს

 

XVII ტური

16.03.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 – გარეჯი – 13:30 სთ.

17.03.2015. სამშაბათი.

2. აფხაზეთი – ამირანი – 11:00 სთ.

3. ცხუმი – ვოიაჟი – 15:00 სთ.

18.03.2015. ოთხშაბათი.

4. შავნაბადა – მზიური – 15:00 სთ.

19.03.2015. ხუთშაბათი.

5. ბახტრიონი-სპარტაკი – კოლხი – 15:00 სთ. 

6. გაგრა–2 - სართი – 11:00 სთ.

20.03.2015. პარასკევი.

7. სტუ.ნ.დინამო-2 – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

გარდაბანი – ისვენებს

 

XVIII ტური

24.03.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი – შავნაბადა – 11:00 სთ.

2. ვოიაჟი – ბახტ.სპარტაკი  – 13:30 სთ.

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – გარდაბანი – 14:00 სთ.

4. გარეჯი – აფხაზეთი – 15:00 სთ.

25.03.2015. ოთხშაბათი.

5. ამირანი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 11:00 სთ. 

6. მზიური – გაგრა-2 – 14:00 სთ.

7. სართი – იბერია-2010 – 15:00 სთ.

ცხუმი – ისვენებს

 

XIX ტური

30.03.2015. ორშაბათი.

1. შავნაბადა - ვოიაჟი – 15:00 სთ.

2. აფხაზეთი - სართი – 11:00 სთ.

3. იბერია-2010 – მზიური – 13:30 სთ.

31.03.2015. სამშაბათი.

4. გაგრა-2 – კოლხი – 11:00 სთ.

5. სტუ.ნ.დინამო-2 – გარეჯი – 13:30 სთ.

6. ბახტრ.სპარტაკი – ცხუმი – 15:00 სთ. 

7. გარდაბანი – ამირანი – 15:00 სთ.

ვიტ ჯორჯია–2 – ისვენებს

 

XX ტური

06.04.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

07.04.2015. სამშაბათი.

2. ვოიაჟი – გაგრა-2  11:00 სთ.

3. მზიური - აფხაზეთი - 11:00 სთ.

4. სართი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 16:00 სთ.

08.04.2015. ოთხშაბათი.

5. კოლხი – იბერია-2010 – 11:00 სთ.

6. ცხუმი – შავნაბადა – 16:00 სთ. 

7. გარეჯი - გარდაბანი  – 16:00 სთ.

ბახტრ.სპარტაკი – ისვენებს

 

XXI ტური

16.04.2015. ხუთშაბათი.

1. აფხაზეთი – კოლხი – 11:00 სთ.

17.04.2015. პარასკევი.

2. იბერია-2010 – ვოიაჟი – 14:00 სთ.

3. გაგრა-2 – ცხუმი  11:00 სთ.

4. გარეჯი - ვიტ-ჯორჯია-2  – 16:00 სთ.

5. გარდაბანი - სართი – 16:00 სთ.

18.04.2015. შაბათი.

6. სტუ. ნორჩი დინამო-2 - მზიური – 11:00 სთ. 

7. შავნაბადა – ბახტრ.სპარტაკი – 16:00 სთ.

ამირანი – ისვენებს

 

XXII ტური

21.04.2015. სამშაბათი.

1. ბახტრ.სპარტაკი - გაგრა-2 – 16:00 სთ.

2. ცხუმი - იბერია-2010– 16:00 სთ.

3. ვოიაჟი - აფხაზეთი  11:00 სთ.

4. კოლხი - სტუ.ნორჩი დინამო-2  11:00 სთ.

5. მზიური - გარდაბანი – 14:00 სთ.

22.04.2015. ოთხშაბათი.

6. გარეჯი - ამირანი – 13:00 სთ.

7. სართი - ვიტ-ჯორჯია - 16:00

შავნაბადა – ისვენებს

 

XXIII ტური

28.04.2015. სამშაბათი.

1. გაგრა-2 – შავნაბადა – 11:00 სთ.

2. ამირანი – სართი  13:30 სთ.

29.04.2015. ოთხშაბათი.

3. სტუ.ნ.დიანმო-2 - ვოიაჟი - 11:00

4. აფხაზეთი – ცხუმი  13:30 სთ.

5. გარდაბანი – კოლხი – 16:00 სთ.

6. ვიტ-ჯორჯია-2 – მზიური – 14:00 სთ.

7. იბერია-2010 – ბახტრ.სპარტაკი – 13:30 სთ.

გარეჯი – ისვენებს

 

XXIV ტური

05.05.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

2. ცხუმი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 17:00 სთ.

3. მზიური – ამირანი  14:00 სთ.

4. სართი – გარეჯი  17:00 სთ.

07.05.2015. ხუთშაბათი.

5. ვოიაჟი - გარდაბანი  – 13:30 სთ.

6. შავნაბადა – იბერია-2010 – 17:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – აფხაზეთი – 17:00 სთ.

გაგარა–2 – ისვენებს

 

XXV ტური

11.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი – კოლხი – 11:00 სთ.

2. სტუ.ნ.დინამო–2 – ბახტრ.სპარტაკი – 13:30 სთ.

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – ვოიაჟი  15:00 სთ.

4. გარდაბანი – ცხუმი  17:00 სთ.

12.05.2015. სამშაბათი.

5. აფხაზეთი – შავნაბადა – 11:00 სთ.

6. იბერია-2010 – გაგრა-2 – 13:30 სთ.

7. გარეჯი – მზიური – 17:00 სთ.

სართი – ისვენებს

 

XXVI ტური

20.05.2015. ოთხშაბათი.

1. ცხუმი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

2. მზიური – სართი – 14:00 სთ.

3. შავნაბადა – სტუ.ნ.დინამო-2  17:00 სთ.

21.05.2015. ხუთშაბათი.

4. გაგრა–2 - აფხაზეთი  11:00 სთ.

5. ვოიაჟი – ამირანი – 13:30 სთ.

6. კოლხი – გარეჯი – 14:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – გარდაბანი – 17:00 სთ.

იბერია-2010 – ისვენებს

 

XXVII ტური

25.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი - ცხუმი – 13:30 სთ.

2. ვიტ ჯორჯია - ბახტრ.სპარტაკი  15:00 სთ.

3. სტუ.ნ.დინამო-2 – გაგრა  11:00 სთ.

26.05.2015. სამშაბათი.

4. აფხაზეთი – იბერია-2010  11:00 სთ.

5. სართი – კოლხი – 17:00 სთ.

6. გარეჯი – ვოიაჟი – 17:00 სთ.

7. გარდაბანი - შავნაბადა - 17-00 სთ.

მზიური – ისვენებს

 

XXVIII ტური

01.06.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 - სტუ. ნორჩი დინამო-2  – 14:00 სთ.

2. გარეჯი - ცხუმი  18:00 სთ.

3. შავნაბადა – ვიტ-ჯორჯია–2  18:00 სთ.

4. ვოიაჟი – სართი  12:00 სთ.

5. კოლხი – მზიური – 11:00 სთ.

02.06.2015. სამშაბათი.

6. გაგრა-2 – გარდაბანი – 12:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – ამირანი – 17:00 სთ.

აფხაზეთი – ისვენებს

 

XXIX ტური

08.06.2015. ორშაბათი

1. ამირანი – შავნაბადა  13:30 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – გაგრა-2 – 16:00 სთ.

3. სართი – ცხუმი  18:00 სთ.

4. გარეჯი – ბახტრ.სპარტაკი  18:00 სთ.

09.06.2015. სამშაბათი.

5. სტუ.ნ.დინამო-2 – აფხაზეთი – 11:00 სთ.

6. მზიური – ვოიაჟი – 14:00 სთ.

7. გარდაბანი - იბერია-2010 – 18:00 სთ.

კოლხი – ისვენებს

 

XXX ტური

11.06.2015. ხუთშაბათი.

1. გაგრა-2 – ამირანი  11:00 სთ.

2. შავნაბადა – გარეჯი – 18:00 სთ.

12.06.2015. პარასკევი.

3. ვოიაჟი – კოლხი  11:00 სთ.

4. იბერია-2010 – ვიტ-ჯორჯია-2  14:00 სთ.

5. აფხაზეთი – გარდაბანი – 13:30 სთ.

6. ბახტრ.სპარტაკი – სართი – 17:00 სთ.

7. ცხუმი – მზიური – 18:00 სთ.

სტუ.ნორჩი დინამო-2 – ისვენებს

 

 %

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge