მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



გიორგი სიჭინავას სახელობის გათამაშება 1998–99 წლებში დაბადებულ ჭაბუკთა შორის. 2013–14. წლების სეზონი. მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი 12.03.2014.

2013–2014 წლების სეზონში, აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ეგიდით მიმდინარე გათამაშებებიდან, გიორგი სიჭინავას სახელობის ტურნირის მე–2 წრის სათამაშო კალენდარიც დამტკიცებულია...

ამ გათამაშებაში, მე–2 წრის მატჩების განრიგი ასეთია:

 

გიორგი სიჭინავას სახელობის ტურნირი 1998–1999 წლებში დაბადებულ ჭაბუკთა შორის

2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი

 

I ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "დილა" (გორი) – "ამირანი–99" – 17:30 სთ.

2. "რუსთავი" – "მარნეული" – 11:00 სთ.

3. "იბერია" (დიდი ლილო) – "ფორვარდი–1" – 14:30 სთ.

30.03.2014. კვირა

4. "ფორვარდი–2" – "დინამო–1" – 11:30 სთ.

5. "ბასკი" – "ივერია" (ხაშური) – 15:00 სთ.

6. "გრანდი" – "დინამო–2" – 13:00 სთ.

 

II ტური

05.04.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი–2" – "რუსთავი" – 11:00 სთ.

2. "მარნეული" – "გრანდი" – 17:00 სთ.

3. "ფორვარდი–1" – "ივერია" (ხაშური) – 13:00 სთ.

06.04.2014. კვირა

4. "დინამო–2" – "ბასკი" – 13:30 სთ.

5. "დილა" (გორი) – "იბერია" (დიდი ლილო) – 17:30 სთ.

6. "ამირანი–99" – "დინამო–1" – 11:00 სთ.


III ტური

12.04.2014. შაბათი

1. "დინამო–1" – "იბერია" (დიდი ლილო) – 13:30 სთ.

2. "დილა" (გორი) – "ივერია" (ხაშური) – 16:30 სთ.

13.04.2014. კვირა

3. "ფორვარდი–2" – "ამირანი–99" – 12:30 სთ.

4. "ბასკი" – "მარნეული" – 15:00 სთ.

5. "ფორვარდი–1" – "დინამო–2" – 17:30 სთ.

6. "გრანდი" – "რუსთავი" – 11:00 სთ.

 

IV ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "დინამო–2" – "დილა" (გორი) – 16:30 სთ.

2. "დინამო–1" – "ივერია" (ხაშური) – 14:00 სთ

3. "მარნეული" – "ფორვარდი–1" – 11:00 სთ.

27.04.2014. კვირა

4. "გრანდი" – "ფორვარდი–2" – 14:30 სთ.

5. "რუსთავი" – "ბასკი" – 11:00 სთ.

6. "იბერია" (დიდი ლილო) – "ამირანი–99" – 17:00 სთ.


V ტური

03.05.2014. შაბათი

1. "იბერია" (დიდი ლილო) – "ფორვარდი–2" – 16:30 სთ.

2. "ამირანი–99" – "ივერია" (ხაშური) – 14:00 სთ.

3. "დინამო–1" – "დინამო–2" – 11:00 სთ.

4. "დილა" (გორი) – "მარნეული" – 17:30 სთ.

5. "ფორვარდი–1" – "რუსთავი" – 14:00 სთ.

6. "ბასკი" – "გრანდი" – 10:30 სთ.


VI ტური

10.05.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი–2" – "ბასკი" – 13:30 სთ.

2. "გრანდი" – "ფორვარდი–1" – 11:00 სთ.

3. "იბერია" (დიდი ლილო) – "ივერია" (ხაშური) – 16:00 სთ.

11.05.2014. კვირა

4. "რუსთავი" – "დილა" (გორი) – 14:00 სთ.

5. "მარნეული" – "დინამო–1" – 18:30 სთ.

6. "ამირანი–99" – "დინამო–2" – 11:00 სთ.

 

VII ტური

17.05.2014. შაბათი

1. "დინამო–2" – "იბერია" (დიდი ლილო) – 13:30 სთ.

2. "ამირანი–99" – "მარნეული" – 11:00 სთ.

3. "დინამო–1" – "რუსთავი" – 15:30 სთ.

18.05.2014. კვირა

4. "დილა" (გორი) – "გრანდი" – 16:30 სთ.

5. "ბასკი" – "ფორვარდი–1" – 11:30 სთ.

19.05.2014. ორშაბათი

6. "ივერია" (ხაშური) – "ფორვარდი–2" – 18:00 სთ.

 

VIII ტური

24.05.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი–1" – "ფორვარდი–2" – 11:00 სთ.

2. "ბასკი" – "დილა" (გორი) – 16:00 სთ.

3. "გრანდი" – "დინამო–1" – 13:30 სთ.

4. "იბერია" (დიდი ლილო) – "მარნეული" – 18:30 სთ.

 25.05.2014. კვირა

5. რუსთავი" – "ამირანი–99" – 11:30 სთ.

6. "ივერია" (ხაშური) – "დინამო–2" – 18:00 სთ.


IX ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი–2" – "დინამო–2" – 14:00 სთ.

2. "ივერია" (ხაშური) – "მარნეული" – 19:00 სთ.

3. "რუსთავი" – "იბერია" (დიდი ლილო) – 11:00 სთ.

01.06.2014. კვირა

4. "ამირანი–99" – "გრანდი" – 11:00 სთ.

5. "დინამო–1" – "ბასკი" – 14:00 სთ.

6. "დილა" (გორი) – "ფორვარდი–1" – 19:00 სთ. 


X ტური

07.06.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი–2" – "დილა" (გორი) – 12:30 სთ.

2. "ფორვარდი–1" – "დინამო–1" – 11:00 სთ.

3. "იბერია" (დიდი ლილო) – "გრანდი" – 15:30 სთ.

08.06.2014. კვირა

4. "ამირანი–99" – "ბასკი" – 17:30 სთ.

5. "რუსთავი" – "ივერია" (ხაშური) – 14:30 სთ.

6. "მარნეული" – "დინამო–2" – 11:30 სთ.


XI ტური

14.06.2014. შაბათი

1. "მარნეული" – "ფორვარდი–2" – 12:30 სთ.

2. "ბასკი" – "იბერია" (დიდი ლილო) – 16:00 სთ.

15.06.2014. კვირა

3. "დინამო–2" – "რუსთავი" – 13:30 სთ.

4. "ივერია" (ხაშური) – "გრანდი" – 19:00 სთ.

5. "ამირანი–99" – "ფორვარდი–1" – 11:30 სთ.

6. "დინამო–1" – "დილა" (გორი) – 15:30 სთ.

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge