მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის. 2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წლის სათამაშო კალენდარი. A ჯგუფი 12.03.2014.

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ, 2013–2014 წლების სეზონის ტურნირებიდან, ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშების მე–2 წრის კალენდარიც დაამტკიცა.

ამ გათამაშების B ჯგუფში მატჩების განრრიგი ასეთია:

 

ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის ტურნირი 2000 წელში დაბადებულ ჭაბუკთა შორის

2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი. B ჯგუფი

 

I ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "დედოფლისწყარო" – "დინამო–2" – 17:00 სთ.

2. "ამირანი 2000" – "ა.ს.მ.ც./სასკო" – 09:30 სთ.

30.03.2014. კვირა

3. "ბერმუხა" – "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – 16:30 სთ.

4. "ჩუღურეთი" – "ახმეტა" – 13:30 სთ.

5. "გარდაბანი" – "საბურთალო" – 16:00 სთ.

6. "საგარეჯო" – "დინამო–1"3 – 0

 

II ტური

05.04.2014. შაბათი

1. "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – "საგარეჯო" – 13:30 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც./სასკო" – "გარდაბანი" – 17:30 სთ.

06.04.2014. კვირა

3. "ჩუღურეთი" – "საბურთალო" – 10:30 სთ.

4. "ახმეტა" – "ბერმუხა" – 12:00 სთ.

5. "ამირანი" – "დინამო–2" – 12:30 სთ.

08.04.2014. სამშაბათი

6. "ნ/დინამო–2" – "გარდაბანი" – 15:00 სთ.

7. "დინამო–1" – "დედოფლისწყარო" – 17:00 სთ. 

 

III ტური

12.04.2014. შაბათი

1. "დედოფლისწყარო" – "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – 18:30 სთ.

2. "საგარეჯო" – "ახმეტა" – 14:30 სთ.

3. "საბურთალო" – "ბერმუხა" – 11:00 სთ.

4. "ჩუღურეთი" – "გარდაბანი" – 15:30 სთ.

5. "დინამო–2" – "ა.ს.მ.ც./სასკო" – 13:30 სთ.

6. "ამირანი 2000" – "დინამო–1"3 – 0

 

IV ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "ბერმუხა" – "გარდაბანი" – 11:00 სთ.

2. "საგარეჯო" – "საბურთალო" – 17:30 სთ.

3. "ახმეტა" – "დედოფლისწყარო" – 16:30 სთ.

27.04.2014. კვირა

4. "ამირანი 2000" – "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – 11:00 სთ.

5. "ჩუღურეთი" – "ა.ს.მ.ც./სასკო" – 17:30 სთ.

6. "დინამო–1" – "დინამო–2"0 – 3

 

V ტური

03.05.2014. შაბათი

1. "დედოფლისწყარო" – "საბურთალო" – 16:00 სთ.

2. "ბერმუხა" – "ჩუღურეთი" – 14:00 სთ.

04.05.2014. კვირა

3. "დინამო–2" – "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – 16:00 სთ.

4. "ახმეტა" – "ამირანი 2000" – 15:00 სთ.

5. "საგარეჯო" – "გარდაბანი" – 15:30 სთ.

6. "დინამო–1" – "ა.ს.მ.ც./სასკო"0 – 3

 

VI ტური

10.05.2014. შაბათი

1. "ახმეტა" – "დინამო–2" – 17:00 სთ.

11.05.2014. კვირა

2. "ჩუღურეთი" – "საგარეჯო" – 15:30 სთ.

3. "დედოფლისწყარო" – "გარდაბანი" – 17:30 სთ.

4. "ამირანი" – "საბურთალო" – 14:30 სთ.

5. "ა.ს.მ.ც./სასკო" – "ბერმუხა" – 18:30 სთ.

6. "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – "დინამო–1"3 – 0

 

VII ტური

17.05.2014. შაბათი

1. "ამირანი 2000" – "გარდაბანი" – 13:30 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – "ა.ს.მ.ც./სასკო" – 19:30 სთ.

18.05.2014. კვირა

3. "საბურთალო" – "დინამო–2" – 13:30 სთ.

4. "დედოფლისწყარო" – "ჩუღურეთი" – 16:00 სთ.

5. "საგარეჯო" – "ბერმუხა" – 16:00 სთ.

6. "დინამო–1" – "ახმეტა"0 – 3

 

VIII ტური

24.05.2014. შაბათი

1. "ჩუღურეთი" – "ამირანი 2000" – 11:00 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც./სასკო" – "საგარეჯო" – 17:30 სთ.

25.05.2014.

3. "ბერმუხა" – "დედოფლისწყარო" – 14:30 სთ.

4. "გარდაბანი" – "დინამო–2" – 11:30 სთ.

5. "ახმეტა" – "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – 17:30 სთ.

6. "საბურთალო" – "დინამო–1"3 – 0 

 

IX ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "ამირანი 2000" – "ბერმუხა" – 14:30 სთ.

2. "დედოფლისწყარო" – "საგარეჯო" – 18:30 სთ.

3. "ახმეტა" – "ა.ს.მ.ც./სასკო" – 16:00 სთ.

01.06.2014. კვირა

4. "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – "საბურთალო" – 15:00 სთ.

5. "დინამო–2" – "ჩუღურეთი" – 12:30 სთ.

6. "გარდაბანი" – "დინამო–1"3 – 0

 

X ტური

07.06.2014. შაბათი

1. "საბურთალო" – "ახმეტა" – 19:00 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც./სასკო" – "დედოფლისწყარო" – 12:00 სთ.

08.06.2014. კვირა

3. "ამირანი 2000" – "საგარეჯო" – 13:30 სთ.

4. "ბერმუხა" – "დინამო–2" – 14:30 სთ.

5. "გარდაბანი" – "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – 12:30 სთ.

6. "ჩუღურეთი" – "დინამო–1"3 – 0

 

XI ტური

18.06.2014. შაბათი

1. "ა.ს.მ.ც./წყნეთი" – "ჩუღურეთი" – 15:00 სთ.

2. "დინამო–2" – "საგარეჯო" – 17:30 სთ.

3. "ამირანი 2000" – "დედოფლისწყარო" – 13:00 სთ.

4. "საბურთალო" – "ა.ს.მ.ც./სასკო" – 13:30 სთ.

19.06.2014. კვირა

5. "გარდაბანი" – "ახმეტა" – 18:00 სთ.

6. "ბერმუხა" – "დინამო–1"3 – 0

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge