მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულ ჭაბუკთა შორის; 2013–2014 წლების სეზონის მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი 12.03.2014

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშების მე–2 წრის კალენდარიც დაამტკიცა, რომელშიც 2001 წელს დაბადებული ჭაბუკები ასპარეზობენ.

ამ ტურნირში მიმდინარე სეზონის მატჩების განრიგს აქვე გთავაზობთ:

 

ვლადიმერ ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2001 წელს დაბადებულ ჭაბუკთა შორის

2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი

 

I ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "იბერია–2" (დიდი ლილო) – "მცხეთა" – 15:30 სთ.

2. "განთიადი" (კასპი) – "ივერია" (ხაშური) – 13:30 სთ.

3. "საგარეჯო" – "ბერმუხა" – 14:00 სთ.

30.03.2014. კვირა

4. "ფორვარდი" – "მუხრანი" – 14:00 სთ.

5. "ბასკი–2" – "ტორპედო" – 17:30 სთ.

6. "გრანდი" – "ლიდერი"(კრწანისი) – 15:00 სთ.

"სამთავისი" – ისვენებს

 

II ტური

05.04.2014. შაბათი

1. "ლიდერი" (კრწანისი) – "განთიადი" (კასპი) – 14:30 სთ.

2. "ივერია" (ხაშური) – "სამთავისი" – 15:30 სთ.

3. "საგარეჯო" – "იბერია–2" (დიდი ლილო) – 18:00 სთ.

06.04.2014. კვირა

4. "ტორპედო" – "ფორვარდი" – 17:30 სთ.

5. "მუხრანი" – "მცხეთა" – 17:30 სთ.

6. "ბერმუხა" – "გრანდი" – 15:00 სთ.

"ბასკი–2" – ისვენებს

 

III ტური

12.04.2014. შაბათი

1. "იბერია–2" (დიდი ლილო) – "მუხრანი" – 17:00 სთ.

13.04.2014. კვირა

2. "მცხეთა" – "ტორპედო" – 15:30 სთ.

3. "ბასკი–2" – "ივერია" (ხაშური) – 11:00 სთ.

4. "განთიადი" (კასპი) – "ბერმუხა" – 12:30 სთ.

5. "გრანდი" – "საგარეჯო" – 13:30 სთ.

6. "სამთავისი" – "ლიდერი" (კრწანისი) – 11:30 სთ.

"ფორვარდი" – ისვენებს

 

IV ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "გრანდი" – "იბერია–2" (დიდი ლილო) – 17:00 სთ.

2. "ლიდერი" (კრწანისი) – "ბასკი–2" – 18:30 სთ.

3. "საგარეჯო" – "განთიადი" (კასპი) – 15:30 სთ.

27.04.2014. კვირა

4. "ბერმუხა" – "სამთავისი" – 12:30 სთ.

5. "ივერია" (ხაშური) – "ფორვარდი" – 15:00 სთ.

6. "ტორპედო" – "მუხრანი" – 16:30 სთ.

"მცხეთა" – ისვენებს 

 

V ტური

03.05.2014. შაბათი

"იბერია–2" (დიდი ლილო) – "ტორპედო" – 18:00 სთ.

04.05.2014. კვირა

2. "მცხეთა" – "ივერია" (ხაშური) – 17:30 სთ.

3. "ბასკი–2" – "ბერმუხა" – 15:00 სთ.

4. "განთიადი" (კასპი) – "გრანდი" – 11:30 სთ.

5. "ფორვარდი" – "ლიდერი" (კრწანისი) – 13:30 სთ.

6. "სამთავისი" – "საგარეჯო" – 13:30 სთ.

"მუხრანი" – ისვენებს

 

VI ტური

11.05.2014. შაბათი

1. "განთიადი" (კასპი) – "იბერია–2" (დიდი ლილო) – 15:30 სთ.

2. "გრანდი" – "სამთავისი" – 14:00 სთ.

3. "საგარეჯო" – "ბასკი–2" – 18:30 სთ.

4. "ლიდერი" (კრწანისი) – "მცხეთა" – 13:00 სთ.

5. "ივერია" (ხაშური) – "მუხრანი" – 12:00 სთ.

6. "ფორვარდი" – "ბერმუხა" – 11:00 სთ.

"ტორპედო" – ისვენებს 

 

VII ტური

17.05.2014. შაბათი

1. "ტორპედო" – "ივერია" (ხაშური) – 15:00 სთ.

2. "მუხრანი" – "ლიდერი" (კრწანისი) – 14:00 სთ.

3. "მცხეთა" – "ბერმუხა" – 11:30 სთ.

4. "ფორვარდი" – "საგარეჯო" – 15:30 სთ.

5. "სამთავისი" – "განთიადი" (კასპი) – 16:30 სთ.

18.05.2014. კვირა

6. "ბასკი–2" – "გრანდი" – 13:30 სთ.

"იბერია–2" (დიდი ლილო) – ისვენებს

 

VIII ტური

24.05.2014. შაბათი

1. "სამთავისი" – "იბერია–2" (დიდი ლილო) – 14:00 სთ.

2. "განთიადი" (კასპი) – "ბასკი–2" – 11:30 სთ.

3. "საგარეჯო" – "მცხეთა" – 17:00 სთ.

4. "ლიდერი" (კრწანისი) – "ტორპედო" – 13:30 სთ.

25.05.2014. კვირა

5. "გრანდი" – "ფორვარდი" – 15:30 სთ.

6. "ბერმუხა" – "მუხრანი" – 12:30 სთ.

"ივერია (ხაშური) – ისვენებს

 

IX ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "ტორპედო" – "ბერმუხა" – 16:00 სთ.

2. "ფორვარდი" – "განთიადი" (კასპი) – 16:30 სთ.

3. "ბასკი–2" – "სამთავისი" – 12:30 სთ.

01.06.2014. კვირა

4. "იბერია" (დიდი ლილო) – "ივერია" (ხაშური) – 18:30 სთ.

5. "მუხრანი" – "საგარეჯო" – 13:30 სთ.

6. "მცხეთა" – "გრანდი" – 11:00 სთ.

"ლიდერი" (კრწანისი) – ისვენებს

 

X ტური

07.06.2014. შაბათი

1. "განთიადი" (კასპი) – "მცხეთა" – 15:30 სთ.

2. "საგარეჯო" – "ფორვარდი" – 17:00 სთ.

08.06.2014. კვირა

3. "გრანდი" – "მუხრანი" – 18:30 სთ.

4. "საგარეჯო" – "ტორპედო" – 12:00 სთ.

5. "ლიდერი" (კრწანისი) – "ივერია" (ხაშური) – 17:30 სთ.

6. "ბასკი–2" – "იბერია–2" (დიდი ლილო) – 17:00 სთ.

"ბერმუხა" – ისვენებს

 

XI ტური

14.06.2014. შაბათი

1. "იბერია–2" (დიდი ლილო) – "ლიდერი" (კრწანისი) – 19:00 სთ.

2. "ივერია" (ხაშური) – "ბერმუხა" – 18:00 სთ.

3. "მუხრანი" – "განთიადი" (კასპი) – 14:00 სთ.

4. "მცხეთა" – "სამთავისი" – 11:00 სთ.

15.06.2014. კვირა

5. "ტორპედო" – "გრანდი" – 11:00 სთ.

6. "ფორვარდი" – "ბასკი–2" – 11:00 სთ.

"საგარეჯო" – ისვენებს

 

XII ტური

21.06.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი" – "იბერია–2" (დიდი ლილო) – 11:00 სთ.

2. "ბასკი–2" – "მცხეთა" – 13:30 სთ.

3. "სამთავისი" – "მუხრანი" – 11:30 სთ.

4. "განთიადი" (კასპი) – "ტორპედო" – 14:00 სთ.

22.06.2014. კვირა

5. "საგარეჯო" – "ივერია" (ხაშური) – 16:30 სთ.

6. "ბერმუხა" – "ლიდერი" (კრწანისი) – 14:00 სთ.

"გრანდი" – ისვენებს


XIII ტური

25.06.2014. შაბათი

1. "ლიდერი" (კრწანისი) – "საგარეჯო" – 16:30 სთ.

26.06.2014. კვირა

2. "იბერია–2" (დიდი ლილო) – "მცხეთა" – 18:00 სთ.

3. "ივერია" (ხაშური) – "გრანდი" – 19:00 სთ.

4. "ტორპედო" – "სამთავისი" – 11:30 სთ.

5. "მუხრანი" – "ბასკი–2" – 15:30 სთ.

6. "მცხეთა" – "ფორვარდი" – 13:30 სთ.

"განთიადი" (კასპი) – ისვენებს

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge