მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



გიგა ნორაკიძის სახელობის ტურნირი 2002 წელს დაბადებულ ჭაბუკთა შორის; 2013–14 წლების სეზონის მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი 11.03.2014.

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ხელმძღვანელობამ გიგა ნორაკიძის სახელობის ტურნირის მე–2 წრის სათამაშო კალენდარიც დაამტკიცა, რომელშიც 2002 წელს დაბადებული ჭაბუკები ასპარეზობენ.

ამ გათამაშების მატჩების განრიგი ასეთია:

 

 

გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 200 წელს დაბადებულ ჭაბუკთა შორის

2013–2014 წლების სეზონი. მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი

 

I ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "იმედი" (თბ.) – "ფორვარდი" – 13:30 სთ.

2. "არაგვი" (დუშეთი) – "ნორჩი დინამო" (გ.) – 17:30 სთ.

30.03.2014. კვირა

3. "დინამო–2" – "დინამო 2002" – 16:30 სთ.

4. "მახარე" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 11:30 სთ.

5. "დინამო" (ხ.) – "თელავი" – 13:00 სთ.

6. "კრწანისი" – "დინამო–1" – 16:30 სთ.

7. "საბურთალო" – ჩემპიონი"3 – 0

 

II ტური

05.04.2014. შაბათი

1. "საბურთალო" – "დინამო–2" – 15:00 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "დინამო 2002" – 11:00 სთ.

06.04.2014. კვირა

3. "დინამო–1" – "იმედი" (თბ.) – 14;00 სთ.

4. "ფორვარდი" – "დინამო" (ხ.) – 11:00 სთ.

5. "თელავი" – "არაგვი" (დუშეთი) – 16:00 სთ.

6. "დინამო" (გ.) – "მახარე" – 15:30 სთ.

7. "კრწანისი" – "ჩემპიონი"3 – 0

 

III ტური

13.04.2014. შაბათი

1. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "დინამო–2" – 16:30 სთ.

2. "დინამო 2002" – "დინამო" (გ.) – 11:00 სთ.

3. "მახარე" – "თელავი" – 15:00 სთ.

4. "არაგვი" (დუშეთი) – "ფორვარდი" – 18:30 სთ.

5. "დინამო" (ხ.) – "დინამო–1" – 12:30 სთ.

6. "კრწანისი" – "საბურთალო" –  18:30 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "იმედი" (თბ.)0 – 3

 

IV ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "ფორვარდი" – "მახარე" – 12:30 სთ.

2. "თელავი" – "დინამო 2002" – 13:30 სთ.

27.04.2014. კვირა

3. "დინამო–2" – "კრწანისი" – 16:00 სთ.

4. "იმედი" (თბ.) – "საბურთალო" – 12:30 სთ.

5. "დინამო–1" – "არაგვი" (დუშეთი) – 15:00 სთ.

6. "დინამო" (გ.) – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 19:00 სთ.

7. "დინამო" (ხ.) – "ჩემპიონი"3 – 0

 

V ტური

03.05.2014. შაბათი

1. "დინამო–2" – "დინამო" (გ.) – 18:00 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "თელავი" – 14:00 სთ.

3. "დინამო 2002" – "ფორვარდი" – 16:30 სთ.

4. "მახარე" – "დინამო–1" – 18:00 სთ.

5. "დინამო" (ხ.) – "საბურთალო" – 15:30 სთ.

6. "იმედი" (თბ.) – "კრწანისი" – 12:00 სთ.

7. "არაგვი" (დუშეთი) – "ჩემპიონი"0 – 3

 

VI ტური

10.05.2014. შაბათი

1. "დინამო" (ხ.) – "კრწანისი" – 17:30 სთ.

2. "დინამო 2002" – "დინამო–1" – 16:30 სთ.

3. "თელავი" – "დინამო" (გ.) – 14:30 სთ.

11.05.2014. კვირა

4. "იმედი" (თბ.) – "დინამო–2" – 16:00 სთ.

5. "საბურთალო" – "არაგვი" (დუშეთი) – 13;00 სთ.

6. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "ფორვარდი" – 12;00 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "მახარე"0 – 3

 

VII ტური

17.05.2014. შაბათი

1. "თელავი" – "დინამო–2" – 16:00 სთ.

2. "მახარე" – "საბურთალო" – 17:00 სთ.

18.05.2014. კვირა

3. "დინამო" (გ.) – "ფორვარდი" – 14:00 სთ.

4. "დინამო–1" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 15:30 სთ.

5. "არაგვი" (დუშეთი) – "კრწანისი" – 18:30 სთ.

6. "იმედი" (თბ.) – "დინამო" (ხ.) – 10:00 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "დინამო 2002"0 – 3

 

VIII ტური

24.04.2014. შაბათი

1. "დინამო–2" – "დინამო" (ხ.) – 17;00 სთ.

2. "იმედი" (თბ.) – "არაგვი" (დუშეთი) – 17:30 სთ.

3. "დინამო 2002" – "საბურთალო" – 14:00 სთ.

4. "დინამო" (გ.) – "დინამო–1" – 15:30 სთ.

25.05.2014. კვირა

5. "მახარე" – "კრწანისი" – 18:30 სთ.

6. "ფორვარდი" – "თელავი" – 17:00 სთ.

7. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "ჩემპიონი3 – 0

 

IX ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "დინამო–2" – "ფორვარდი" – 16:30 სთ.

2. "დინამო–1" – "თელავი" – 17:30 სთ.

3. "დინამო 2002" – "კრწანისი" – 14:00 სთ.

4. "იმედი" (თბ.) – "მახარე" – 14:30 სთ.

01.06.2014. კვირა

5. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "საბურთალო" – 16:30 სთ.

6. "არაგვი" (დუშეთი) – "დინამო" (ხ.) – 16:00 სთ.

7. "დინამო" (გ.) – "ჩემპიონი"3 – 0 

 

X ტური

07.06.2014. შაბათი

1. "არაგვი" (დუშეთი) – "დინამო–2" – 17:00 სთ.

2. "დინამო" (ხ.) – "მახარე"– 13:00 სთ.

3. "იმედი" (თბ.) – "დინამო 2002" – 12:30 სთ.

4. "დინამო" (გ.) – "საბურთალო" – 14:00 სთ.

08.06.2014. კვირა

5. "კრწანისი" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 18:30 სთ.

6. "ფორვარდი" – "დინამო–1" – 15:00 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "თელავი"0 – 3 

 

XI ტური

14.06.2014. შაბათი

1. "საბურთალო" – "თელავი" – 13:00 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "იმედი" (თბ.) – 15:00 სთ.

15.06.2014. კვირა

3. "დინამო–1" – "დინამო–2" – 11:00 სთ.

4. "კრწანისი" – "დინამო" (გ.) – 18:00 სთ.

5. "მახარე" – "არაგვი" (დუშეთი) – 14:00 სთ.

6. "დინამო 2002" – "დინამო" (ხ.) – 12:30 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "ფორვარდი"0 – 3

 

XII ტური

21.06.2014. შაბათი

1. "დინამო" (ხ.) – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 12;30 სთ.

2. "იმედი" (თბ.) – "დინამო–1" – 11;00 სთ.

3. "კრწანისი" – "თელავი" – 18:30 სთ.

22.06.2014. კვირა

4. "მახარე" – "დინამო–2" – 13;30 სთ.

5. "არაგვი" (დუშეთი) – "დინამო 2002" – 17:30 სთ.

6. "საბურთალო" – "ფორვარდი" – 11:00 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "დინამო–1"0 – 3

 

XIII ტური

25.06.2014. შაბათი

1. "საბურთალო – "დინამო–1" – 11:00 სთ.

2. "კრწანისი" – "ფორვარდი" – 15:30 სთ.

3. "დინამო (გ.) – "დინამო" (ხ.) – 17:00 სთ.

4. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "არაგვი" (დუშეთი) – 13:30 სთ.

5. დინამო 2002" – "მახარე" – 15:00 სთ.

26.06.2014. კვირა

6. "თელავი" – "იმედი" (თბ.) – 16:30 სთ.

7. "ჩემპიონი" – "დინამო–2"0 – 3

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge