მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის, სეზონის მე–2 ნახევრის სათამაშო კალენდარი 11.03.2014.

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ 2013–2014 წლების სეზონის ტურნირებიდან, ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშების კალენდარიც დაამტკიცა, რომელშიც 2003 წელს დაბადებული მოზარდები მონაწილეობენ...

ამ ტურნირის მატჩების განრიგს აქვე გთავაზობთ:

 

ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2003 წელს დაბადებულთა შორის

2013–2014 წლების სეზონი, მე–2 ნახევრის სათამაშო კალენდარი

 

XII ტური

29.03.2014. შაბათი

1. "ჩემპიონი" – "ნორჩი დინამო" – 11:00 სთ.

30.03.2014. კვირა

2. "მახარე" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი–3" – 13:00 სთ.

3. "სოხუმი" – ს.უ.3 – 0

4. "საგარეჯო" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

"აფხაზეთი" – ისვენებს

 

XIII ტური

05.04.2014. შაბათი

1."ა.ს.მ.ც. – წყნეთი–3" – "ჩემპიონი" – 12:00 სთ.

2. "ნორჩი დინამო" – "აფხაზეთი" – 13:30 სთ.

06.04.2014. კვირა

3. "მახარე" – "სოხუმი" – 13:30 სთ.

4. "ოლიმპი" (თბ.) – ს.უ.

"საგარეჯო" – ისვენებს

 

XIV ტური

12.04.2014. შაბათი

1. "სოხუმი" – "ჩემპიონი" – 11:30 სთ.

2. "ნორჩი დინამო" – მახარე" – 13:30 სთ.

13.04.2014 კვირა

3. "აფხაზეთი" –"ა.ს.მ.ც. – წყნეთი–3" – 18:30 სთ.

4. "მახარე" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

5. ს.უ. – "საგარეჯო"0 – 3

 

XV ტური

26.04.2014. შაბათი

1. "საგარეჯო" – "მახარე" – 14:00 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი–3" – "ნორჩი დინამო" – 11:00 სთ.

27.04.2014. კვირა

3. "სოხუმი" – "აფხაზეთი" – 14:30 სთ.

4. "ჩემპიონი" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

 

XVI ტური

04.05.2014. შაბათი

1. "სოხუმი" – "ნორჩი დინამო" – 12:00 სთ.

2. "საგარეჯო" – "ჩემპიონი" – 14:30 სთ.

3. "აფხაზეთი" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

4. "მახარე" – ს.უ3 – 0

"ა.ს.მ.ც. – წყნეთი–3" – ისვენებს

 

XVII ტური

10.05.2014. შაბათი

1. "აფხაზეთი" – "საგარეჯო" – 18:30 სთ.

11.05.2014. კვირა

2. "სოხუმი" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი–3" – 18:30 სთ.

3. ჩემპიონი – ს.უ.3 – 0

4. "ოლიმპი" (თბ.) – "ნორჩი დინამო"0 – 3

"მახარე" – ისვენებს

 

XVIII ტური

18.05.2014. შაბათი

1. "ნორჩი დინამო" – "საგარეჯო" – 14:00 სთ.

2. "ჩემპიონი" – "მახარე" – 11:00 სთ.

3. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

4. "აფხაზეთი" – ს.უ.3 – 0

"სოხუმი" – ისვენებს 

 

XIX ტური

22.05.2014. ოთხშაბათი

1. "აფხაზეთი" – "მახარე" – 16:30 სთ.

2. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "საგარეჯო" – 18:30 სთ.

3. "სოხუმი" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

4. "ნორჩი დინამო" – ს.უ.3 – 0

"ჩემპიონი" – ისვენებს

 

XX ტური

24.05.2014. შაბათი

1. "საგარეჯო" – "სოხუმი" – 18:30 სთ.

2. "ნპრჩი დინამო" – "მახარე" – 10:00 სთ.

3. "აფხაზეთი" – "ჩემპიონი" – 18:30 სთ.

4. ს.უ – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი"0 – 3

 

XXI ტური

31.05.2014. შაბათი

1. "ნორჩი დინამო" – "ჩემპიონი" 19:00 სთ.

01.06.2014. კვირა

2. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "მახარე" – 16:00 სთ.

3. ს.უ. – "სოხუმი 0– 3 

4. "ოლიმპი" (თბ.) – "საგარეჯო"0 – 3

"აფხაზეთი" – ისვენებს

 

XXII ტური

03.06.2014. სამშაბათი

1. ს.უ. – "ოლიმპი" (თბ.)

2. "სოხუმი" – "მახარე" – 17:00 სთ.

3. "ჩემპიონი" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 18:30 სთ.

4. "აფხაზეთი" – "ნორჩი დინამო" – 15:00 სთ.

"საგარეჯო" – ისვენებს

 

XXIII ტური

07.06.2014. შაბათი

1. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "აფხაზეთი" – 11:00 სთ.

2. "ჩემპიონი" – "სოხუმი" – 14:30 სთ.

3. "ოლიმპი" (თბ.) – "მახარე"0 – 3

4. "საგარეჯო" – ს.უ.3 – 0

"ნორჩი დინამო" ისვენებს

 

XXIV ტური

14.06. 2014. შაბათი

1. "მახარე" – "საგარეჯო" – 14:00 სთ.

2. "ოლიმპი" (თბ.) – "ჩემპიონი"0 – 3

3. "აფხაზეთი" – "სოხუმი" – 17:00 სთ.

4. "ნორჩი დინამო" – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – 08:30 სთ.

ს.უ – ისვენებს

 

XXV ტური

17.06.2014. სამშბათი

1. "ნორჩი დინამო" – "სოხუმი" – 11:00 სთ.

2. "ოლიმპი" (თბ.) – "აფხაზეთი"0 – 3

3. "ჩემპიონი" – "საგარეჯო" – 18:30 სთ.

4. ს.უ. – "მახარე"0 – 3

"ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – ისვენებს

 

XXVI ტური

20.06.2014. პარასკევი

1. ს.უ. – "ჩემპიონი"0 – 3

2. "საგარეჯო" – "აფხაზეთი" – 15:30 სთ.

3. "ნორჩი დინამო" – "ოლიმპი" (თბ.)3 – 0

4. "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი" – "სოხუმი" – 12:30 სთ.

"მახარე – ისვენებს

 

XXVII ტური

22.06.2014. კვირა

1. "ოლიმპი" (თბ.) – "ა.ს.მ.ც. – წყნეთი"0 – 3

2. "ნორჩი დინამო" – "საგარეჯო" – 11:30 სთ.

3. ს. უ. – "აფაზეთი"0 – 3

4. "მახარე" – "ემპიონი" – 16:00 სთ.

"სოხუმი" – ისვენებს

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge