მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ეროვნული ჩემპიონატი, მე–3 ლიგა, ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება, მე–2 წრის კალენდარი 10.03.2014.

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაცია კარგა ხანია, რაც 2013–2014 წლების სეზონის მეორე ნახევრისთვის ემზადება. აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო კომიტეტის თავმჯდომარე აკაკი პაპავამ, მე–3 ლიგის ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშების მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი წარადგინა, ხოლო აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის პრეზიდენტმა მურად ანჯაფარიძემ დაამტკიცა.

მაშ ასე, მე–3 ლიგის ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშების მე–2 წრის სათამაშო კალენდარი ასეთია:

 

XIV ტური

20.03.2014. ხუთშაბათი

1. "ამირანი" (ოჩამჩირე) – "აფხაზეთი" (აფხაზეთი) – 11:00 სთ.

2. "ბერმუხა" (სოხუმი) – "ცხუმი" (სოხუმი) – 13:30 სთ.

3. "არაგვი–2" (დუშეთი) – "ფორვარდი–2" (თბილისი) – 15:00 სთ.

21.03.2014. პარასკევი

4. "კოლხი" (გულრიფში) – "იბერია" (გარდაბანი) – 11:00 სთ.

5. "ბორჯომი–2" (ბორჯომი) – "გაგრა–2" (გაგრა) – 14:00 სთ.

6. "კოლხა" (სენაკი) – "ბახტრიონი" (ახმეტა) – გადაიდო

"იბერია–2" (თბილისი) – ისვენებს

 

XV ტური

24.03.2014. ოთხშაბათი

1. "ცხუმი" – "ამირანი" – 11:00 სთ.

26.03.2014. ოთხშაბათი

2. "ფორვარდი–2" – "ბერმუხა" – 15:00 სთ.

3. "იბერია" (გარდ.) – "არაგვი–2" – 15:00

27.03.2014. ხუთშაბათი

4. "აფხაზეთი" – "ბორჯომი–2" – 12:00 სთ.

5. "ბახტრიონი" – "კოლხი" – 15:00 სთ.

28.03.2014. პარასკევი

6. "გაგრა–2" – "იბერია–2" (თბ.) – 11:00 სთ.

"კოლხა" (სენაკი) – ისვენებს

 

XVI ტური

02.04.2014. ოთხშაბათი

1. "კოლხი" (გულრიფში) – "კოლხა" (სენაკი) – 10:00 სთ.

03.04.2014. ხუთშაბათი

2. "იბერია–2" (თბ.) – "აფხაზეთი" – 13:30 სთ.

04.04.2014. პარასკევი

3. "ბერმუხა" – "იბერია" (გარდაბანი) – 15:00 სთ.

4. "ამირანი" – "ფორვარდი–2" – 11:00 სთ.

5. "არაგვი–2" – "ბახტრიონი" – 14:00 სთ.

05.04.2014. შაბათი

6. "ცხუმი" – "ბორჯომი–2" – 13:30 სთ.

"გაგრა–2" – ისვენებს

 

XVII ტური

08.04.2014. სამშაბათი

1. "ბახტრიონი" – "ბერმუხა" – 14:00 სთ.

09.04.2014. ოთხშაბათი

2. "იბერია" (გარდ.) – "ამირანი" – 15:00 სთ.

3. "კოლხა" (სენაკი) – "არაგვი–2" – 11:30 სთ.

4. "ცხუმი" – "იბერია–2" (თბ.) – 13:30 სთ.

5. "ფორვარდი–2" – "ბორჯომი–2" – 15:00 სთ.

11.04.2014. პარასკევი

6. "აფხაზეთი" – "გაგრა–2" – 11:00 სთ.

"კოლხი" (გულრიფში) – ისვენებს

 

XVIII ტური

15.04.2014. სამშაბათი

1. "ფორვარდი–2" – "იბერია–2" (თბ.) – 17:00

2. "ამირანი" – "ბახტრიონი" – 13:00 სთ.

16.04.2014. ოთხშაბათი

3. "გაგრა–2" – "ცხუმი" – 11:00 სთ.

4. "ბერმუხა" – "კოლხა" (სენ.) – 11:30 სთ.

17.04.2014. ხუთშაბათი

5. "არაგვი–2" – "კოლხი" (გულრ.) – 14:00 სთ.

6. "ბორჯომი–2" – "იბერია" (გარდ.) – 14:00 სთ.

"აფხაზეთი" – ისვენებს 

 

XIX ტური

23.04.2014. ოთხშაბათი

1. "კოლხი" (გულ.) – "ბერმუხა" – 10:00 სთ.

2. "კოლხა" (სენ.) – "ამირანი" – 11:30 სთ.

3. "ცხუმი" – "აფხაზეთი" – 14:00 სთ.

24.04.2014. ხუთშაბათი

4. "ბახტრიონი" – "ბორჯომი–2" – 17:00 სთ.

5. "იბერია (გარდ.) – "იბერია–2" (თბ.) &nda

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge