მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ნახევარფინალისტები გარკვეულია (გურამ გაბისკირიას თასი) 21.11.2019

საქართველოს ეროვნული გმირის, გურამ გაბისკირიას სახელობის თასის გათამაშება 11 ნოემბერს დაიწყო და დღეს ჯგუფური ეტაპის მატჩები დასრულდა. შეგახსენებთ, რომ წილისყრის შედეგად ტურნირის მონაწილე 10 გუნდი 2 ჯგუფში გადანაწილდა.

თამამად შეიძლება ითქვას, რომ ჯგუფური რაუნდი დაძაბულად და საინტერესოდ წარიმართა. მეტი თვალსაჩინოებისათვის ორივე ჯგუფში ყველა მატჩის შედეგსა და ჯგუფური რაუნდის საბოლოო სატურნირო ცხრილს აქვე გაგაცნობთ:

 

A ჯგუფი

12 ნოემბერი 2019.

1. ავაზა - ვიტ ჯორჯია 0:3

2. ლომები 2007 - იბერია 2017 - 7:2

13 ნოემბერი 2019 წ.

3. ავაზა - ლომები 2007 - 0:5

4. ლომები 2008 - ვიტ ჯორჯია - 2:4

15 ნოემბერი 2019 წ.

5. ლომები 2008 - იბერია 2017 - 0:2

18 ნოემბერი 2019 წ.

6. ავაზა - იბერია 2017 - 1:0

7. ლომები 2007 - ვიტ ჯორჯია - 1:4

20 ნოემბერი 2019 წ.

8. ლომები 2008 - ლომები 2007 - 0:4

9. იბერია 2017 - ვიტ ჯორჯია - 0:4

21 ნოემბერი 2019 წ.

10. ავაზა - ლომები - 2:2

 

 

B ჯგუფი

11 ნოემბერი 2019.

11. დინამო (თბ.) - გლდანი 2008 1:0

12 ნოემბერი 2019.

12. მერანი - ასმც ვარკეთილი - 5:0

13 ნოემბერი 2019 წ.

13. დინამო (თბ.)  - მერანი - 1:0

14. გლდანი 2008 - გლდანი 2007 - 4:3

14 ნოემბერი 2019 წ.

15. გლდანი 2008 - მერანი - 2:1

16. ასმც ვარკეთილი - გლდანი 2007 - 0:9

18 ნოემბერი 2019 წ.

17. დინამო (თბ.) - ასმც ვარკეთილი - 9:0

19 ნოემბერი 2019 წ.

18. მერანი - გლდანი 2007 - 0:1

20 ნოემბერი 2019 წ.

19. გლდანი 2008 - ასმც ვარკეთილი - 10:0

20. დინამო (თბ.) - გლდანი 2007 - 1:1

 

A ჯგუფი

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ვიტ ჯორჯია 4 4 0 0 15-3 12
2. ლომები 2007 4 3 0 1 17-6 9
3. ავაზა 4 1 1 2 3-10 4
4. იბერია 2017 4 1 0 3 4-12 3
5. ლომები 2008 4 0 1 3 4-12 1

 

B ჯგუფი

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. დინამო თბილისი 4 3 1 0 12-1 10
2. გლდანი 2008 4 3 0 1 16-5 9
3. გლდანი 2007 4 2 1 1 14-5 7
4. მერანი 4 1 0 3 6-4 3
5. ასმც ვარკეთილი 4 0 0 4 0-33 0

 

გურამ გაბისკირიას სახელობის თასის გათამაშების დებულების თანახმად, ნახევარფინალში ჯგუფებში პირველ და მეორე ადგილზე გასული გუნდები იასპარეზებენ. ნახევარფინალური წყვილები ასეთია:

21 ნოემბერი 2019 წ.

ნახევარფინალები

ვიტ ჯორჯია - გლდანი 2008

დინამო თბილისის აკადემია - ლომები 2007

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge