მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



სათამაშო კალენდარი - ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის ჩემპიონატი (2003-04 წლებში დაბადებულთა შორის) - 2019 წლის სეზონის მეორე ნახევარი 19.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე ნახევრის სათამაშო კალენდარი ასაკობრივი ლიგის ყველაზე უფროსი ასაკის გათამაშებაში. ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის ჩემპიონატის სათამაშო კალენდარი, რომელშიც 2003-2004 წლებში დაბადებული მოზარდები იასპარეზებენ, ასეთია:

 

I წრე. I ტური. 13 აპრილი. შაბათი.

1. გორი - განთიადი-2 (კასპი) – 13:30

2. მუხრანი-წილკანი - საქ/უნივერსტეტი - 11:30

3. თელეთი - გლდანი 2018 – 11:00

14 აპრილი. კვირა

4. ალაზანი - იბერია (ქარელი) – 15:30

5. მერანი - იბერია(ლილო) - 11:00

6. რუსთავი2004 - განთიადი2003 (კასპი) – 11:00

17 აპრილი. ოთხშაბათი

7. დიდუბე 2014 - იბერია (ქარელი) – 17:30

 

II ტური. 20 აპრილი.  შაბათი

1. იბერია(ლილო) - რუსთავი 2004 – 13:30

2. მერანი - ალაზანი - 10:30

3. საქ. უნივერსიტეტი - თელეთი - 15:00

21 აპრილი. კვირა

4. გლდანი 2018 - იბერია (ქ.) – 11:30

5. განთიადი-2 (კასპი)-მუხრანი-წილკანი-15:30

6. განთიადი 2003 (კასპი) - გორი - 17:00

24 აპრილი. ოთხშაბათი

7. ალაზანი - დიდუბე 2014 – 16:00

 

III ტური. 4 მაისი. შაბათი

1. ალაზანი - რუსთავი 2004 - 16:30

2. მერანი - იბერია (ქ.) – 14:00

3. თელეთი - განთიადი 2 (კ.) – 17:30

5 მაისი. კვირა

4. გლდანი 2018 - საქ. უნივერსიტ. – 11:00

5. მუხრანი-წილკ - განთიადი2003(კასპი)–13:00

6. გორი - იბერია(ლილო) - 15:00

8 მაისი. ოთხშაბათი

7. გლდანი 2018 - დიდუბე 2014 – 16:30

 

IV ტური. 11 მაისი. შაბათი

1. განთიადი-2 (კ.) - გლდანი 2018 – 12:00

2. განთიადი 2003(კ.) - თელეთი - 14:00

3. იბერია (ქ) - საქ. უნივერსიტეტი - 17:30

12 მაისი. კვირა

4. მერანი - რუსთავი 2004 – 13:00

5. ალაზანი - გორი - 16:30

6. იბერია(ლილო) - მუხრანი-წილკანი - 13:00

16 მაისი. ხუთშაბათი

7. მუხრანი-წილკანი - დიდუბე 2014 – 18:00

 

V ტური. 18 მაისი. შაბათი

1.საქ. უნივერს - განთიადი-2 (კ) –13:30

2. გლდანი 2018 - განთიადი 2003 (კ) – 11:30

3. რუსთავი 2004 - იბერია (ქ.) - 11:00

4. თელეთი - იბერია - 17:00

19 მაისი. კვირა

5. მუხრანი-წილკანი - ალაზანი - 12:30

6. გორი - მერანი - 11:30

22 მაისი. ოთხშაბათი

7. დიდუბე 2014 - გორი - 17:00

 

VI ტური. 25 მაისი. შაბათი

1. იბერია(ლილო) - გლდანი 2018 – 16:30

2. იბერია (ქ.) - განთიადი-2 (კ) – 12:30

3. განთიადი 2003 (კ) - საქ. უნივერს. – 16:00

26 მაისი. კვირა

4. რუსთავი 2004 - გორი - 11:30

5. მერანი - მუხრანი-წილკანი - 11:30

6. ალაზანი - თელეთი - 16:30

29 მაისი. ოთხშაბათი

7. საქ. უნივერს. - დიდუბე 2014 – 17:00

 

VII ტური. 1 ივნისი. შაბათი

1. საქ. უნივერს. - იბერია (ლილო) - 14:00

2. მუხრანი-წილკანი - რუსთავი 2004 – 14:30

3. თელეთი - მერანი - 11:00

2 ივნისი. კვირა

4. გორი - იბერია (ქ) – 11:30

5. განთიადი-2(კ) - განთიადი2003(კ)–11:00

6. გლდანი 2018 - ალაზანი  – 15:30

5 ივნისი. ოთხშაბათი

7. თელეთი - დიდუბე 2014 – 17:30

 

VIII ტური. 8 ივნისი. შაბათი

1. იბერია (ქ.) - განთიადი 2003 (კ.) – 15:30

2. გორი - მუხრანი-წილკანი - 18:30

3. მერანი - გლდანი 2018 – 11:00

4. იბერია (ლილო) - განთიადი-2 (კ) – 13:30

9 ივნისი. კვირა

5. რუსთავი 2004 - თელეთი - 11:00

12 ივნისი. ოთხშაბათი

6. ალაზანი - საქ. უნივერს. – 18:30

7. დიდუბე2014 - რუსთავი2004 – 17:30

 

IX ტური. 15 ივნისი. შაბათი

1. მუხრანი-წილკანი - იბერია (ქ) – 11:30

2. თელეთი - გორი - 17:00

3. საქ.უნივერს. - მერანი - 11:30

16 ივნისი. კვირა

4. განთიადი-2 (კ) - ალაზანი - 12:30

5. განთიადი2003(კ) - იბერია(ლილო)-11:00

6. გლდანი 2018 - რუსთავი 2004 – 18:30

19 ივნისი. ოთხშაბათი

7. იბერია(ლილო) - დიდუბე 2014 – 18:00

 

X ტური. 22 ივნისი. შაბათი

1. რუსთავი 2004 - საქ. უნივერს. – 10:30

2. მერანი - განთიადი-2 (კ) – 13:30

3. ალაზანი - განთიადი 2003 (კ) – 18:30

4. მუხრანი-წილკანი - თელეთი - 15:00

23 ივნისი. კვირა

5. გორი - გლდანი 2018 – 11:30

6. იბერია (ქ) - იბერია(ლილო) - 11:30

26 ივნისი. ოთხშაბათი

7. დიდუბე 2014 - განთიადი-2 (კ) – 17:30

 

XI ტური. 29 ივნისი. შაბათი

1. საქ. უნივერს. - გორი - 13:30

2. გლდანი 2018 - მუხრანი-წილკანი - 11:00

3. თელეთი - იბერია (ქ) – 15:30

4. იბერია(ლილო) - ალაზანი - 13:30

30 ივნისი. კვირა

5. განთიადი-2(კ)-რუსთავი2004–14:30

6. განთიადი2003 (კ) - მერანი - 11:30

3 ივლისი. ოთხშაბათი

7. მერანი - დიდუბე 2014 – 18:30

 

 

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge