მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



სათამაშო კალენდარი - ვლადიმერ მარღანიას სახელობის ჩემპიონატი (2007-08 წლებში დაბადებულთა შორის) - 2019 წლის სეზონის მეორე ნახევარი 19.09.2019

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციამ უკვე შეადგინა და დაამტკიცა 2019 წლის სეზონის მეორე ნახევრის სათამაშო კალენდარი ასაკობრივი ლიგის ერთ-ერთი უმცროსი ასაკის გათამაშებაში. ვლადიმერ მარღანიას სახელობის ჩემპიონატის მეორე ნახევრის სათამაშო კალენდარი, რომელშიც 2007-2008 წლებში დაბადებული მოზარდები იასპარეზებენ, ასეთია:

 

II წრე. XIV ტური. 21 სექტემბერი. შაბათი.

1. გარდაბანი (გარდაბანი) - გორი-2 (გორი) – 15:00

2. განდიათი 2007 (კასპი) - მუხრანი (მუხრანი) - 15:30

22 სექტემბერი. კვირა.

3. განთიადი (აგარა) - ალგეთი 2007 (მარნეული) – 15:30

4. იბერია 2017 - ლიახვი (აჩაბეთი) – 15:30

5. აისი (დმანისი) - ასმც ვარკეთილი (თბილისი) - 16:00

6. სიონი (კაზრეთი) - გორი-1 (გორი) - 13:00

მცხეთა (მცხეთა) - ისვენებს

 

XV ტური. 28 სექტემბერი. შაბათი.

1. გორი-1 - განთიათი (კასპი) – 11:00

2. გორი-2 - სიონი (კაზრ.) - 12:30

3. ალგეთი 2007 (მარნ.) - ასმც ვარკეთილი - 15:00

4. მუხრანი - განთიადი (აგ.) – 12:30

5. მცხეთა - გარდაბანი – 15:30

29 სექტემბერი. კვირა

6. იბერია 2017 - აისი (დმანისი) – 15:00

ლიახვი (აჩაბეთი) - ისვენებს

 

XVI ტური. 05 ოქტომბერი. შაბათი.

1. განთიადი (აგ.) - გორი-1 - 13:00

2. აისი (დმ.) - ალგეთი 2007 (მარნ.) – 11:30

3. ასმც ვარკეთილი - მუხრანი - 15:30

4. განთიადი 2007 (კასპი) - გორი-2 - 13:00

06 ოქტომბერი. კვირა

5. გარდაბანი - ლიახვი (აჩ.)- 15:00

6. სიონი (კაზრ.) - მცხეთა – 15:00

იბერია 2017 - ისვენებს

 

XVII ტური. 09 ოქტომბერი. ოთხშაბათი.

1. გორი-2 - განთიადი (აგ.) –14:00

2. გორი-1 - ასმც ვარკეთილი - 15:30

3. მუხრანი - ალგეთი 2007 (მარნ.) -15:30

4. მცხეთა - განთიადი 2007 (კასპი) – 12:00

10 ოქტომბერი. ხუთშაბათი

6. იბერია 2017 - გარდაბანი -  15:30

7. ლიახვი (აჩ) - სიონი (კაზრ.) – 15:307.

აისი (დმანისი) - ისვენებს

 

 

XVIII ტური. 14 ოქტომბერი. ორშაბათი.

1. განთიადი (აგ.) - მცხეთა –12:00

2. აისი (დმ.) - მუხრანი - 12:30

3. ასმც ვარკეთილი - გორი-2 – 15:00

4. სიონი (კაზრ.) - იბერია 2017 - 15:00

5. ალგეთი 2007 (მარნ.) - გორი-1 - 15:30

6. განთიადი 2007 (კასპი) - ლიახვი (აჩ.) - 15:00

გარდაბანი - ისვენებს

 

XIX ტური. 19 ოქტომბერი. შაბათი.

1. გარდაბანი - აისი (დმ) – 15:00

2. იბერია 2017 - განთიადი 2007 (კასპი) – 12:30

20 ოქტომბერი. კვირა

3. გორი-1 - მუხრანი – ???

4. გორი-2 - ალგეთი 2007 (მარნ.) - 14:00

5. ლიახვი (აჩ.) - განთიადი (აგ.) - 15:30

6. მცხეთა - ასმც ვარკეთილი – 14:30

სიონი (კაზრეთი) - ისვენებს

 

XX ტური. 26 ოქტომბერი. შაბათი.

1. განთიადი (აგ.) - იბერია 2017 - 14:30

2. აისი (დმ.) - გორი-1 – 15:30

3. ასმც ვარკეთილი - ლიახვი (აჩ.) - 15:00

4. სიონი (კაზრ.) - გარდაბანი  – 11:30

5. მუხრანი - გორი-2 – 15:30

27 ოქტომბერი. კვირა

6. ალგეთი 2007 (მარნ.) - მცხეთა –14:30

განთიადი 2007 (კასპი) - ისვენებს

 

XXI ტური. 02 ნოემბერი. შაბათი.

1. გარდაბანი - განთიადი 2007 (კასპი) – 14:00

2. გორი-2 - გორი-1 - 11:30

3. იბერია 2017 - ასმც ვარკეთილი – 12:30

4. სიონი (კაზ.) - აისი (დმ.) – 12:00

5. ლიახვი (აჩ.) - ალგეთი 2007 (მარნ.) -15:00

03 ნოემბერი. კვირა

6. გორი-1 - გორი-2 – 16:00

განთიადი (აგარა) - ისვენებს

 

XXII ტური. 09 ნოემბერი. შაბათი.

1. განთიადი (აგ.) - გარდაბანი - 14:30

2. გორი-1 - მცხეთა – 14:30

3. აისი (დმ.) - გორი-2 - 14:00

4. განთიადი 2007 (კასპი) - სიონი (კაზრ.)  – 14:00

10 ნოემბერი. კვირა

5. ალგეთი 2007 (მარნ.) - იბერია 2017 – 14:00

6. მუხრანი - ლიახვი (აჩ.) –12:00

ასმც ვარკეთილი - ისვენებს

 

XXIII ტური. 16 ნოემბერი. შაბათი.

1. გარდაბანი - ასმც ვარკეთილი – 14:00

2. იბერია 2017 - მუხრანი - 14:00

3. სიონი (კაზრ.) - განთიადი (აგარა) – 14:00

4. ლიახვი (აჩ.) - გორი-1 – 14:00

5. მცხეთა - გორი-2 -12:00

17 ნოემბერი. კვირა

6. განთიადი 2007 (კასპი) - აისი (დმ.) – ??:??

ალგეთი 2007 (მარნეული) - ისვენებს

 

XXIV ტური. 24 ნოემბერი. კვირა.

1. განთიადი (აგარა) - განთიადი 2007 (კასპი) – 12:00

2. გორი-1 - იბერია 2017 - 12:30

3. გორი-2 - ლიახვი (აჩ.) – 14:00

4. აისი (დმ.) - მცხეთა – 14:00

5. ასმც ვარკეთილი - სიონი (კაზრ.) -14:00

6. ალგეთი 2007 (მარნ) - გარდაბანი – 14:00

მუხრანი - ისვენებს

 

XXV ტური. 30 ნოემბერი. შაბათი.

1. განთიადი (აგარა) - აისი (დმ.) – 14:00

2. გარდაბანი - მუხრანი - 14:00

3. იბერია 2017 - გორი-2 – 14:00

4. სიონი (კაზრ.) - ალგეთი 2007 (მარნ.) – 14:00

5. ლიახვი (აჩ.) - მცხეთა -14:00

6. განთიადი 2007 (კასპი) - ასმც ვარკეთილი – 14:00

გორი-1 - ისვენებს

 

XXVI ტური. 07 დეკემბერი. შაბათი.

1. აისი (დმ.) - ლიახვი (აჩ.) – 14:00

2. ასმც ვარკეთილი - განთიადი (აგარა) - 14:00

3. ალგეთი 2007 (მარნ.) - განთიადი 2007 (კასპი) – 14:00

4. მუხრანი - სიონი (კაზრ.) – 14:00

5. მცხეთა - იბერია 2017 -14:00

6. გორი-1 - გარდაბანი – 14:00

გორი-2 - ისვენებს

 

* - შენიშვნა - კალენდარში შესაძლოა მოხდეს ცვლილება. გუნდების მწვრთნელებს ვთხოვთ მუდმივი კონტაქტი იქონიოთ აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის საშეჯიბრო განყოფილებასთან

უკან დაბრუნება  
 
web-style.ge