მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 10.11.2014

 

 

 

2014–2015 წ.წ.  V  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ბორჯომი (ბორჯომი) 5 4 0 1 7 3
12
2.  საბურთალო-ომც (თბ) 5 3 1 1 12 10
10
3.  დინამო-1 (თბ.) 5 2 2 1 10 8
8
4.  დინამო-2 (თბ) 3 2 0 1 4 3
6
5.  რუსთავი (რუსთავი.) 3 1 2 0 4 1
5
6.  ბახტრიონი (ახმეტა) 3 1 1 1 5 3
4
7.  აფხაზეთი-2000(აფხაზეთი) 3 1 1 1 9 9
4
8.  საგარეჯო (საგარეჯო) 4 1 1 2 9 10
4
9.  ასმც (აფხაზეთი) 1 0 0 1 0 2
0
10.  მანეული (მარნეული) 3 0 0 3 4 7
0
11.  ბასკი (თბ) 3 0 0 3 0 8
0

 

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. აღმოსავლეთი ზონა. მეორე ლიგა. 08.11.2014

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. X ტური.

1. შავნაბადა – აფხაზეთი - 4:0

2. გაგრა-2 – იბერია – 2:3

3. კოლხი – ამირანი – 2:5

4. ვოიაჟი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 0:2

5. ცხუმი - გარდაბანი –  9:2

6. მზიური - გარეჯი - 3:1

7. ბახტრიონი – ნ,დინამო – 0:3

სართი – ისვენებს

სატურნირო ცხრილი მე–10 ტურის მონაცემებით

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   9 8 1 0 42–4 25
2. ვიტ ჯორჯია–2 (თბ.)   9 7 1 1 25–10 22
3. სართი (სართიჭალა)   9 7 0 2 23–8 21
4. მზიური  (გალი) 10 6 2 2 34–19 20
5. იბერია (თბილისი) 10 5 2 3 17–15 17
6. ვოიაჟი (თბილისი)   9 5 1 3 27–9 16
7. გაგრა-2 (გაგრა)   9 4 2 3 24–14 14
8. გარეჯი (საგარეჯო)   9 4 1 4 16–15 13
9. ნორჩი დინამო (თბ.) 10 4 1 5 20–22 13
10. კოლხი (გულრიფში) 10 3 1 6 23–32 10
11. გარდაბანი (გარდაბანი)   9 3 1 5 11–20 10
12. ამირანი (ოჩამჩირე)   9 3 1 5 17–28  10
13. შავნაბადა (თელეთი)   9 1 2 6   7–24    5
14. ბახტრიონი (ახმეტა)   9 1 1 7   6–25    4
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი) 10 0 1 9 11–58    1

 

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა 07.11.2014

საქართველოს 26  ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა.

X ტური.

07.11.2014. პარასკევი.

6. მზიური (გალი) 3-გარეჯი (საგარეჯო) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ზურაბ ფიჩხაძე, 18 წთ

1:1 ნიკოლოზ ნაზარიშვილი, 24 წთ

2:1 ირაკლი სონგულია, 47 წთ

3:1 სანდრო შეყლაშვილი, 72 წთ

რობერტი მუსტოიანი, 67 წთ. „გარეჯი“ (გაძევება - სათადარიგო მოთამაშე)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. ბახტრიონი (ახმეტა) 0:3  ნორჩი დინამო  (თბილისი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ზურაბ გაგნიძე, 41 წთ

0:2 ბექა ბათიაშვილი, 70 წთ

ლეჩი მაჩალიკაშვილი,85 წთ (წითელი ბარათი) ბახტრიონი

0:3 ვალერი მათეშვილი, 90 წთ

 

 

სართი – ისვენებს

სრულად ნახვა
ONLINE 06.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. X ტური.

06.11.2014. ხუთშაბათი.

3. კოლხი (გულრიფში)   2- ამირანი (ოჩამჩირე)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ნოდარ ჯუგლაშვილი,5წთ

0:2 გიორგი გაბედავა,7წთ

1:2 გიორგი ჩოხელი,12წთ

1:3 ზურაბ სონგულია,45წთ

1:4 ალეკო მეფარიძე, 55 წთ

2:4 გოჩა ბათიაშვილი, 60 წთ

ქობალია თორნიკე (წითელი ბარათი) „კოლხი“

2:5 დიტო გაბელია, 75 წთ



4. ვოიაჟი (თბილისი)   0 – 2   ვიტ ჯორჯია–2 (თბილისი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ალექსანდრე წითლიძე, 78 წთ

0:2 სანდრო ავალიანი, 88 წთ







5. ცხუმი (სოხუმი)    9 – 2   გარდაბანი (გარდაბანი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ავთანდილ კიკვაძე, 2 წთ

1:1 ტურალ მამედოვი, 25 წთ

2:1 მინდია გოგოტიშვილი, 35 წთ

3:1 მინდია გოგოტიშვილი, 40 წთ

4:1 გიორგი ნარსია, 49 წთ

5:1 გიორგი ნარსია, 52 წთ

6:1 მინდია გოგოტიშვილი, 56 წთ

7:1 სპირიდონ წულაია, 61 წთ

8:1 მინდია გოგოტიშვილი, 69 წთ

9:1 მინდია გოგოტიშვილი, 72 წთ

9:2 ავთო უსულიანი, 77 წთ

სრულად ნახვა
ONLINE 05.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. X ტური.

05.11.2014. ოთხშაბათი.

1. გაგრა–2 (გაგრა)    2– 3   იბერია (თბილისი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი კვიჟინაძე, 27 წთ

1:1 ლადო ასათიანი, 52 წთ

1:2 გიორგი ტყეშელაშვილი, 73 წთ

2:2 იური გაბისკირია, 88 წთ

2:3 გიორგი მუჯირი, 90+2 წთ




2. შავნაბადა (თელეთი)    4– 0   აფხაზეთი (აფხაზეთი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ნიკა ქურციკიშვილი, 20 წთ

2:0 დათო ბლიაძე, 26 წთ

3:0 შალვა დვალიძე, 40 წთ

4:0 მიხეილ კენჭაძე, 55 წთ


 







სრულად ნახვა
მეორე ლიგა. მე-9 ტურის ცხრილი 05.11.2014

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. IX ტური.

1. აფხაზეთი – ბახტრიონი - 0:3

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – კოლხი – 3:1

3. იბერია – შავნაბადა – 2:1

4. ნ.დინამო – ცხუმი – 1:3

5. გარდაბანი – ვოიაჟი – 0:2

6. ამირანი – მზიური – 2:9

7. გარეჯი – სართი – 2:0

გაგრა – ისვენებს


მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. სატურნირო ცხრილი მე–9 ტურის მონაცემებით

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი) 8 7 1 0 33–2 22
2. სართი (სართიჭალა) 9 7 0 2 23–8 21
3. ვიტ ჯორჯია–2 (თბ.) 8 6 1 1 23–10 19
4. მზიური  (გალი) 9 5 2 2 31–18 17
5. ვოიაჟი (თბილისი) 8 5 1 2 27–7 16
6. გაგრა-2 (გაგრა) 8 4 2 2 22–11 14
7. იბერია (თბილისი) 9 4 2 3 14–13 14
8. გარეჯი (საგარეჯო) 8 4 1 3 15–12 13
9. გარდაბანი (გარდაბანი) 8 3 1 4 9–11 10
10. ნორჩი დინამო (თბ.) 9 3 1 5 17–22 10
11. კოლხი (გულრიფში) 9 3 1 5 21–27 10
12. ამირანი (ოჩამჩირე) 8 2 1 5 12–26   7
13. ბახტრიონი (ახმეტა) 8 1 1 6 6–22   4
14. შავნაბადა (თელეთი) 8 0 2 6 3–24   2
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი) 9 0 1 8 11–54   1
სრულად ნახვა
მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. სატურნირო ცხრილი მე–8 ტურის მონაცემებით 04.11.2014

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. სატურნირო ცხრილი მე–8 ტურის მონაცემებით

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. სართი (სართიჭალა) 8 7 0 1 23–6 21
2. ცხუმი (სოხუმი) 7 6 1 0 30–1 19
3. ვიტ ჯორჯია–2 (თბ.) 7 5 1 1 20–9 16
4. გაგრა–2 (გაგრა) 8 4 2 2 22–11 14
5. მზიური (გალი) 8 4 2 2 22–16 14
6. ვოიაჟი (თბილისი) 7 4 1 2 25–7 13
7. იბერია (თბილისი) 8 3 2 3 12–12 11
8. გარეჯი (საგარეჯო) 7 3 1 3 13–12 10
9. გარდაბანი (გარდაბანი) 7 3 1 3 9–9 10
10. ნორჩი დინამო (თბ.) 8 3 1 4 16–19 10
11. კოლხი (გულრიფში) 8 3 1 4 20–24 10
12. ამირანი (ოჩამჩირე) 7 2 1 4 10–17   7
13. შავნაბადა (თელეთი) 7 0 2 5 2–22   2
14. ბახტრიონი (ახმეტა) 7 0 1 6 3–22   1
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი) 8 0 1 7 11–51   1


სრულად ნახვა
უმაღლესი ლიგა. მე-11 ტური 04.11.2014

უმაღლესი ლიგა. მე-11 ტური

სრულად ნახვა
4 ნოემბერი მსოფლიო სპორტის ისტორიაში 04.11.2014

1904 - დაიბადა ანდრო ჟორდანია. ქართველი ფეხბურთელი და მწვრთნელი. განსაკუთრებულ წარმატებას სამწვრთნელო ასპარეზზე მიაღწია.

სრულად ნახვა
ONLINE 30.10.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. IX ტური.

30.10.2014. ხუთშაბათი.

3. ნორჩი დინამო (თბილისი)    1– 3   ცხუმი (სოხუმი)  მატჩი დასრულდა 

გოლები:

0:1 გიორგი ნარსია, 36 წთ

0:2 მინდია გოგიტაშვილი, 51 წთ

1:2 ზურაბ გაგნიძე, 74 წთ

1:3 გიორგი ნარსია, 86 წთ



4. იბერია (თბილისი)    2– 1   შავნაბადა (თელეთი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 მიხეილ დათუაშვილი, 24 წთ

1:1 გიორგი გობეჯიშვილი, 35 წთ

2:1 ოთარ ბერიშვილი, 70 წთ





5. ამირანი (ოჩამჩირე)    2– 9   მზიური (გალი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ნიკა მაღრაძე, 44 წთ

0:2 ირაკლი სონგულია, 48 წთ

0:3 რომა კარაპეტიანი, 55 წთ

0:4 ირაკლი სონგულია, 55 წთ

0:5 რომა კარაპეტიანი, 56 წთ

1:5 გიორგი პეტრიაშვილი, 66 წთ

1:6 ნიკა მაღრაძე, 73 წთ

2:6 ზურაბ სონგულია, 76 წთ

2:7 რომა კარაპეტიანი, 78 წთ

2:8 ტარიელ მგალობლიშვილი, 86 წთ

2:9 ლუკა სუხიაშვილი, 90 წთ

6. გარდაბანი (გარდაბანი)   0 – 2   ვოიაჟი (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 კოსტა ციკალახოვი, 7 წთ

0:2 ლაშა გურგენაძე, 90 წთ





7. გარეჯი (საგარეჯო)    2– 0   სართი (სართიჭალა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 რობერტი ლოსტოიანი, 34 წთ

2:0 კოტე ლურსმანაშვილი, 87 წთ




გაგრა–2 (გაგრა) – ისვენებს

სრულად ნახვა
 
web-style.ge