მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ONLINI 20.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XII ტური.

20.11.2014. ხუთშაბათი.

7.  კოლხი (გულირიფში)    2– 7    სართი (სართიჭალა)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 შოთა ჯარიაშვილი, 1 წთ

0:2 ლაშა გენძაშვილი, 15 წთ

0:3 გიორგი ბრეგვაძე, 37 წთ

1:3 ბექა კაკაბაძე, 46 წთ

1:4 გიორგი გენგაშვილი, 54 წთ

1:5 ვახტანგ გუდიაშვილი, 57 წთ

2:5 ალექსანდრე მეფარიძე, 63 წთ

2:6 გიორგი ბრეგვაძე, 72 წთ

2:7 გურამ ნათენაძე, 84 წთ

-------------------------------------------------------------------------------

მზიური (გალი)   ისვენებს

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წ.წ.  VI ტურის ცხრილი

1. ოლიმპი - მახარე - 2-5

2. დილა (გ) - საბურთალო - 3-0

3. მარკ.სტარი - აფხაზეთი (ბასა) 2-5

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მახარე 6 6 0 0 29 10
18
2.  დილა (გ) 6 4 0 2 23 9
12
3.  აფხაზეთი (ბასა) 5 4 0 1 18 11
12
4.  ოლიმპი 6 2 0 4 25 23
6
5.  მარკ-სტარი 5 1 0 4 7 31
3
6.  საბურთალო 6 0 0 6 0 18
0










 

სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წ.წ.  VI  ტურის ცხრილი

1. სასკო - ბაქსვუდი - 1-1

2. რუსთავი - ნ.დინამო - 3-2

3. მერანი - მარნეული - 3-0

4. ასმც.აფხაზეთი - საბურთალო 0-12

5. აფხაზეთი-2005 - ლომები 0-1

6. დილა (გ) - ისვენებს

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 6 6 0 0 27 8
18
2.  სასკო 4 3 1 0 11 4
10
3.  საბურთალო-2005 4 3 0 1 24 7
9
4.  მერანი 5 2 1 2 8 11
7
5.  მარნეული 3 2 0 1 7 6
6
6.  რუსთავი
3 1 1 1 7 8
4
7.  ბაქსვუდი 5 1 1 3 9 13
4
8.  ასმც.აფხაზეთი 5 1 1 3 8 23
4
9.  ნ.დინამო 4 1 0 3 6 9
3
10.  აფხაზეთი-2005 5 0 3 2 4 7
3
11.  დილა (გ) 4 0 0 4 3 18
0









სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის VI ტურის ცხრილი

1. „ნ.დინამო“ - „მცხეთა“ - 7-1

2. „მარკ.სტარი“ - „აფხაზეთი-ბასა“ - 1-4

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 4 3 1 0 22 4
10
2.   აფხაზეთი-2004
4 3 0 1 15 14
9
3.   აფხაზეთი (ბასა) 3 2 1 0 13 3
7
4.  მცხეთა 3 1 0 2 4 11

3
5.  იბერია - (217 საჯ,სკოლა) 3 0 0 3 4 12
0
6.  მარკ-სტარი 3 0 0 3 6 20
0







სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის VI ტურის ცხრილი

1. კრწანისი - ნიჩბისი - 2-3

2. რუსთავი - ნ.დინამო - 3-3

3. აფხაზეთი-1 - ასმც-აფხაზეთი - 3-0

4. საგარეჯო - წილკანი - 1-0

5. აფხაზეთი-2003 - მახარე - 2-4

6. აფხაზეთი-2 - სამგორი - 4-3

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 6 5 1 0 32 12
16
2.   აფხაზეთი-1 6 5 0 1 33 13
15
3.   რუსთავი 6 4 1 1 16 5
13
4.  მახარე 6 4 1 1 14 7
13
5.  კრწანისი 6 4 0 2 20 17
12
6.  საგარეჯო 6 3 0 3 10 12
9
7.  ნიჩბისი 5 2 0 3 7 17
6
8.  აფხაზეთი-2003 6 2 0 4 11 23
6
9.  სამგორი 6 2 0 4 14 22
6
10.  აფხაზეთი-2 6 1 1 4 14 24
4
11.  ასმც-აფხაზეთი 4 0 0 4 3 11
0
12.  წილკანი 5 0 0 5 2 13
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის VI ტურის ცხრილი

1. ნ.დინამო - აფხაზეთი-2002 - 1-3

2. თელეთი - ბორჯომი - 4-2

3. ვაზიანი - ბასკი 1-8

4. მახარე - ბახტრიონი 1-1

5. დ/წყარო - მარტყოფი - 1-2

6. არაგვი - მარკ-სტარი (გადაიდო)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 6 6 0 0 24 3
18
2.  ბასკი 6 4 1 1 20 13
13
3.   არაგვი (დუშეთი)
5 4 1 0 17 3
13
4.  თელეთი 6 4 1 1 19 12
13
5.
ბახტრიონი (ახმეტა)
6 3 1 2 18 10
10
6.  აფხაზეთი-2002 (აფხაზეთი)
6 3 0 3 30 5
9
7.  დ/წყარო
6 2 1 3 14 13
7
8.  ბორჯომი (ბორჯომი)
6 2 0 4 17 15
6
9.  მახარე 6 1 3 2 10 9
6
10.  ნ.დინამო 6 2 0 4 14 19
6
11.  მარკ.სტარი 5 0 0 5 2 27
0
12.  ვაზიანი 6 0 0 6 4 50
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წლების სეზონის VI ტურის ცხრილი

1. ლაგოდეხი - დინამო-2 - 3-0

2. რუსთავი - აფხაზეთი-2001 - 1-0

3. ნ.დინამო - ასმც-აფხაზეთი - 0-4

4. ლიდერი - ავაზა - 4-1

5. გრანდი - ბური-მუხრანი - 2-0

6. ს.უ ვიტ-ჯორჯია - ლომები -4-4

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლიდერი (კრწ.) 6 5 0 1
34 12
15
2.   ავაზა (თბ.) 6 4 1 1 16 9
13
3.   ლომები (თბ) 6 4 1 1 24 21
13
4.  ასმც-აფხაზეთი (აფხაზეთი) 4 4 0 0 14 2
12
5.  ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 5 4 0 1 18 7
12
6.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ)
6 3 1 2 20 13
10
7.  დინამო-2 (თბ.) 6 3 0 3 18 18
9
8.  გრანდი
6 2 0 4 11 25
6
9.  ბური (მუხრანი) 5 1 1 3 10 12
4
10.  რუსთავი 6 1 0 5 10 19
3
11.  ნ.დინამო 6 1 0 5 10 25
3
12.  აფხაზეთი-2001 6 0 0 6 4 26
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 19.11.2014

2014–2015 წ.წ.  VI  ტურის ცხრილი

1. საგარეჯო - დინამო-2 (გადაიდო)

2. აფხაზეთი - მარნეული - 1-6

3. ასმც-აფხაზეთი - ბასკი - 1-4

4. დინამო-1 - ახმეტა - 0-1

5. საბურთალო-ომც - ბორჯომი - 2-0

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  საბურთალო-ომც (თბ) 6 4 1 1 14 10
13
2.  ბორჯომი (ბორჯომი) 6 4 0 2 7 5
12
3.  ბახტრიონი (ახმეტა) 5 3 1 1 7 3
10
4.  დინამო-1 (თბ) 6 2 2 2 10 9
8
5.  დინამო-2 (თბ.) 3 2 0 1 4 3
6
6.  რუსთავი (რუსთავი) 3 1 2 0 4 1
5
7.  საგარეჯო (საგარეჯო) 4 1 1 2 9 10
4
8.  აფხაზეთი-2000 (აფხაზეთი) 4 1 1 2 10 15
4
9.  მარნეული (მარნეული) 4 1 0 3 10 8
3
10.  ბასკი (თბ) 4 1 0 3 4 9
3
11.  ასმც (აფხაზეთი) 3 0 0 3 1 7
0

სრულად ნახვა
ONLINE 19.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XII ტური.

19.11.2014. ოთხშაბათი.

5. იბერია (თბილისი)    3– 1   აფხაზეთი (აფხაზეთი)  მატჩი დსრულდა

გოლები:

0:1 გრიგოლ ნავერიანი, 8 წთ

1:1 გოგა ზარნაძე, 67 წთ

2:1 ირაკლი ბერიძე, 86 წთ

3:1 ნიკა გაბელია, 88 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

6. ვოიაჟი (თბილისი)    2– 0   არეჯი (საგარეჯო) მატჩი დსრულდა

გოლები:

1:0 ნიკოლოზ კოზაევი, 3 წთ

2:0 კონსტანტინე ციკალანოვი, 6 წთ

სრულად ნახვა
ONLINI 17.11.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XII ტური.

18.11.2014. სამშაბათი.

1. გაგრა-2 (გაგრა)    1-1  ნორჩი დინამო (თბილისი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ბექა ბათიაშვილი, 35წთ

1:1 გიორგი ამირანაშვილი, 40წთ

-----------------------------------------------------------------------

2. ცხუმი (სოხუმი)    7– 0   ამირანი (ოჩამჩირე)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 მინდია გოგიტიშვილი, 4 წთ

2:0 ლევან ციხილიშვილი, 12 წთ

3:0 გიორგი ნარსია, 38 წთ

4:0 ნიკა დოლიძე, 61 წთ

5:0 მიხეილ ჭუმბურიძე, 71 წთ

6:0 ლევან წიხელიშვილი, 78 წთ

7:0 მიხეილ ჭუმბურიძე, 90 წთ

-----------------------------------------------------------------------

3. შავნაბადა (თელეთი)    4– 2   გარდაბანი (გარდაბანი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 მიხეილ კენჭაძე, 42 წთ

2:0 მიხეილ კენჭაძე, 51 წთ

2:1 ირაკლი ჯანხოთელი, 56 წთ

3:1 ნიკოლოზ ქურციკიშვილი, 68 წთ

3:2 დავით ავალიანი, 74 წთ

4:2 მერაბ ბურჯანაძე, 86 წთ

-----------------------------------------------------------------------

4. ბახტრიონი (ახმეტა)    1– 3   ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ლუკა მახაჭიშვილი, 11 წთ

0:2 დავით მელოიანი, 31 წთ

1:2 გიორგი ივანიშვილი, 64 წთ

1:3 ლუკა მახაჭიშვილი, 78 წთ

------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
 
web-style.ge