მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 14.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  6 5 1
0
23
5
16
2.   აფხაზეთი-2004
5 4 0
1
16 14

12
3.   ნ.დინამო 5 3 1 1 22 5
10
4.  მცხეთა 5 2 0 3 9 19

6
5.  იბერია - (217 საჯ,სკოლა) 6 1 0 5 9 19
3
6.  მარკ-სტარი 5 0 0 5 11 28

0

სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 8 7 1
0 40 15

22
2.   აფხაზეთი-1 8 6 0
2 42 17
18
3.   მახარე 8 5 2 1 21 8
17
4.  რუსთავი 7 4 2 1 18 7

14
5.  კრწანისი 7 4
1 2
21 18

13
6.  აფხაზეთი-2003 8 4 0 4 19
27
12
7.  საგარეჯო  8 3 2 3 11 14
11
8. აფხაზეთი-2 8 2 1 5 22 33

7
9.  სამგორი 8 2
0 6 16 32

6
10.  ნიჩბისი 6
2 0 4 8 25
6
11.  წილკანი 6 0 1 5 4 15

1
12.   ასმც-აფხაზეთი 6 0 0 6 10 21
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 8 7 0 1 32 9
21
2.  არაგვი (დუშეთი) 7 6 1 0 22
4
19
3.  ბასკი
8 4
1 3 22 22
13
4.  თელეთი 8 5 2 1 23 15

17
5.
 ნ.დინამო









8 4 0 4 28
23
12
6.  მახარე
8 3
3 2 18 14
12
7.   ბახტრიონი (ახმეტა)
7 3 2 2 18
10
11
8. დ/წყარო 
8 3 1 4
15 14

10
9. აფხაზეთი-2002 (აფხაზეთი) 8 3 0 5 38 25
9
10. ბორჯომი (ბორჯომი) 7 2
0
5 17
16

6
11.  მარკ.სტარი 7 1 0 6 14 35
3
12.  ვაზიანი 8 0 0 8 7 67
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლომები (თბ) 8 6 1 1
31
25

19
2. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 7 6 0 1 30 10
18
3.  ლიდერი 8 6 0 2 38 14
18
4.   ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 8 5 1 2 23 13
16
5.   ასმც-აფხაზეთი 6 5 0 1
16 5
15
6.  დინამო-2 (თბ.) 8 5 0 3 23
20
15
7.  ავაზა 8 4 1 3
18 14
13
8.  რუსთავი
8 2
0 6 17 22

6
9.  ნ.დინამო  8 2 0 6 18 33
6
10.  გრანდი 8 2 0 6 16
35
6
11. ბური (მუხრანი) 7 1
1 5 11
24

4
12.  აფხაზეთი-2001 8 0 0 8 9 35
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 12.12.2014

2014–2015 წ.წ.  VIII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ბორჯომი (ბორჯომი) 7 5 0 2 10 5
15
2.  ბახტრიონი (ახმეტა) 7 4 2 1 15 5
14
3.  საბურთალო-ომც (თბ.) 7 4 2 1 15 11
14
4.  რუსთავი (რუსთავი) 6 4 2 0 15 1
12
5.  დინამო-2 (თბ.) 6 4 0 2 21 15
12
6.  დინამო-1 (თბ) 7 2 3 2 11 10
9
7.  მარნეული (მარნეული) 5 2 0 3 13 8
6
8. საგარეჯო (საგარეჯო) 5 1 1 3 9 13
4
9. ბასკი  7 1 1 5 10 25
4
10.  აფხაზეთი-2000 8 1 1 6 14 35
4
11.  ასმც (აფხაზეთი) 5 1 0 4 10 15
3

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 12.12.2014

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XV ტური. I წრის საბოლოო მონაცემები

1. ამირანი – გაგრა-2 - 0:7

2. გარდაბანი – აფხაზეთი – 6:2

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – იბერია - 1:2

4. გარეჯი - შავნაბადა – 5:0

5. სართი -  ბახტრიონი  –  7:1

6. მზიური - ცხუმი - 0:0

7. კოლხი – ვოიაჟი – 0:2

ნორჩი დინამო – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი I წრის საბოლოო მონაცემებით

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   14 11 3 0 63–6 36
2. ვოიაჟი (თბ)   14 10 1 3 38–11 31
3. სართი (სართიჭალა)   14  10 0 4 40–17 30
4. ვიტ-ჯორჯია-2  (თბ)   14   9 2 3 33–17 29
5. იბერია (თბილისი)   14   9 2 3 27–19 29
6. გაგრა-2 (გაგრა)   14   7 4 3 44–17 25
7. მზიური (გალი)   14   6 4 4 36–24 22
8. ნორჩი დინამო (თბ)   14   6 2 6 30–28 20
9. გარეჯი (საგარეჯო)   14   6 1 7 24–27 19
10. გარდაბანი (გარდაბანი)   14   5 2 7 27–29 17
11. კოლხი (გულირიფში)   14   4 2 8 29–43 14
12. ამირანი (ოჩამჩირე)   14   4 1 9 22–49 13
13. შავნაბადა (თელეთი)   14   3 2 9 14–38  11
14. ბახტრიონი (ახმეტა)   14   1 1 12 10–48    4
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   14   0 1 13 15–79

   1

სრულად ნახვა
ვულოცავთ! 10.12.2014

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაცია

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის აღმასკომი

დაბადების დღეს ულოცავს

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის ფინანსურ მენეჯერს

ნ ი ნ ო   გ ე ლ ა ძ ე ს

იუბილარს ყოველივე საუკეთესოს ვუსურვებთ...

სრულად ნახვა
ONLINE 09.12.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XV ტური.

09.12.2014. სამშაბათი.

2. ამირანი (ოჩამჩირე)    0– 7   გაგრა-2 (გაგრა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 იურა გაბისკირია, 5 წთ

0:2 ბადრი ქავთარაძე, 31 წთ

0:3 ბეგი  წიქვაძე, 43 წთ

0:4  ბადრი ქავთარაძე, 50 წთ

0:5 ვასილ ხოსიტაშვილი, 58 წთ

0:6 სანდრო სიხარულიძე, 74 წთ

0:7 გიორგი კვიჟინაძე, 78 წთ

-----------------------------------------------------------------------------

3. მზიური (გალი)    0– 0   ცხუმი (სოხუმი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

-----------------------------------------------------------------------------

4. კოლხი (გულირიფში)    0– 2   ვოიაჟი (თბილისი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ნიკა კოზაევი, 68 წთ

0:2 ვლადიმერ ონიანი, 90 წთ

-----------------------------------------------------------------------------

5. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)    1 – 2   იბერია (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ალიბეგაშვილი, 39 წთ

1:1 ალექსანდრე წითლიძე, 71 წთ

1:2 გიორგი ალიბეგაშვილი, 76 წთ

-----------------------------------------------------------------------------

6. გარეჯი (საგარეჯო)    5– 0  შავნაბადა (თელეთი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 თემურ ბარიქაშვილი, 17 წთ

2:0 რევაზ ნარიმანიშვილი, 70 წთ

3:0 ნიკოლოზ ნაზარიშვილი, 72 წთ 

4:0 შოთა გოკინაშვილი, 80 წთ

5:0 კონსტანტინე ლურსმანაშვილი, 86 წთ

-----------------------------------------------------------------------------

7. სართიი (სართიჭალა)    7– 1  ბახტრიონი (ახმეტა)     მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 შოთა ჯარიაშვილი, 4 წთ

2:0 შოთა ჯარიაშვილი, 14 წთ

3:0 ვლადიმერ კაპანაძე, 16 წთ

4:0 გაგა გოგოჭური, 52 წთ

5:0 ეინარ ილიაზოვი, 58 წთ

6:0 ვუსან აჯიევი, 67 წ

6:1 გიორგი ივანიშვილი, 78 წთ

7:1 ზურაბ ალიბეგაშვილი, 81 წთ

------------------------------------------------------------------------------

8. ნორჩი დინამო -  ისვენებს

სრულად ნახვა
ONLAINI 08.12.2014

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XV ტური.

08.12.2014. ორშაბათი.

1. გარდაბანი (გარდაბანი)    6 – 2   აფხაზეთი (აფხაზეთი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ირაკლი ჯანხოთელი, 10 წთ

2:0 გიორგი რაზმაძე, 19 წთ

3:0 ავთო მურსელიანი, 23 წთ

4:0 გიორგი რეხვიაშვილი, 37 წთ

5:0 გურამ კვინტიაშვილი, 39 წთ

5:1 ალექსანდრე ცირეკიძე, 47 წთ

6:1 გურამ კვინტიაშვილი, 74 წთ

6:2 ალექსანდრე ცირეკიძე, 79 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. აღმოსავლეთი ზონა. მეორე ლიგა. 07.12.2014

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XIV ტური.

1. გაგრა-2 – ვიტ-ჯორჯია-2 - 3:1

2. ცხუმი – სართი – 4:1

3. აფხაზეთი – ნ.დინამო - 1:3

4. ვოიაჟი - მზიური – 1:0

5. ბახტრიონი - გარეჯი –  0:3

6. შავნაბადა - ამირანი - 2:1

7. იბერია – გარდაბანი – 2:1

კოლხი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი მე–14 ტურის მონაცემებით

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   13 11 2 0 63–6 35
2. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   13   9 2 2 32–15 29
3. ვოიაჟი (თბილისი)   13   9 1 3 36–11 28
4. სართი  (სართიჭალა)   13   9 0 4 33–16 27
5. იბერია (თბილისი)   13   8 2 3 25–18 26
6. გაგრა-2 (გაგრა)   13   6 4 3 37–17 22
7. მზიური (გალი)   13   6 3 4 36–24 21
8. ნორჩი დინამო (თბ)   14   6 2 6 30–28 20
9. გარეჯი (საგარეჯო)   13   5 1 7 19–27 16
10. გარდაბანი (გარდაბანი)   13   4 2 7 21–27 14
11. კოლხი (გულირიფში)   13   4 2 7 29–41 14
12. ამირანი (ოჩამჩირე)   13   4 1 8 22–42 13
13. შავნაბადა (თელეთი)   13   3 2 8 14–33  11
14. ბახტრიონი (ახმეტა)   13   1 1 11   9–41    4
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   13   0 1 12 13–73

   1

სრულად ნახვა
 
web-style.ge