მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ONLINE 09.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVI ტური.

10.03.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი (გულირიფში)    2 – 5   ცხუმი (სოხუმი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 მინდია გოგოტიშვილი, 18 წთ

0:2 გიორგი ნარსია, 19 წთ

0:3 მინდია გოგოტიშვილი, 42 წთ

0:4 რომა კარაპეტიანი, 71 წთ

1:4 გიორგი ჩოხელი, 76 წთ

1:5 გიორგი ჩალაძე, 80 წთ

2:5 გიორგი ჩოხელი, 90 წთ

---------------------------------------------------------------------------

2. გარდაბანი (გარდაბანი)    3 – 2   სტუ. ნ.დინამო-2  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ავთო მუსელიანი, 10 წთ

2:0 სანდრო ფუხაშვილი, 15 წთ

2:1 ზურაბ გაგნიძე, 28 წთ

3:1 გიორგი რაზმაძე, 37 წთ

3:2 ნიკა ხარაიშვილი, 73 წთ

---------------------------------------------------------------------------

3. გარეჯი (საგარეჯო)    2 – 1   გაგრა-2 (გაგრა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 დავით გუჯაბიძე, 20 წთ

1:1 კოტე ლურსმანაშვილი, 28 წთ

2:1 კოტე ლურსმანაშვილი, 61 წთ

----------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
საქართველოს, 26-ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთი ზონის მეორე წრის კალენდარი 08.03.2015

საქართველოს, 26–ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთ ზონის გათამაშებამ მიმდინარე წლის 10 მარტს აიღო სტარტი. ჯერ კიდევ გასულ კვირაში დაგპირდით, რომ ყველა დეტალი მალე დაზუსტდებოდა და ამ გათამაშების კალენდარს შემოგთავაზებდით.

მოკლედ, აღმოსავლეთ ზონის 15–გუნდიანი გათამაშების კალენდარს აქვე გაგაცნობთ და მხოლოდ იმას დავძენთ, რომ ყველა ტურში თითო გუნდს მოუწევს დასვენება...

 

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა.

XVI ტური

10.03.2015. სამშაბათი.

1. გარდაბანი (გარდაბანი)- სტუ.ნ.დინამო-2 – 15:00 სთ.

2. კოლხი (გულრიფში)- ცხუმი (სოხუმი) – 11:00 სთ.

3. გარეჯი (საგარეჯო) – გაგრა-2 (გაგრა) – 15:00 სთ.

11.03.2015. ოთხშაბათი.

4. სართი (სართიჭალა) – შავნაბადა (თელეთი) – 15:00 სთ. 

5. ვიტ-ჯორჯია–2 (თბილისი) – აფხაზეთი (აფხაზეთი) – 15:00 სთ.

6. ამირანი (ოჩამჩირე)- იბერია-2010 (თბილისი) – 11:00

12.03.2015. ხუთშაბათი.

7. მზიური (გალი) – ბახტრიონი-სპარტაკი (ახ.თბ) – 11:00 სთ.

ვოიაჟი (თბილისი) – ისვენებს

 

XVII ტური

16.03.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 – გარეჯი – 13:30 სთ.

17.03.2015. სამშაბათი.

2. აფხაზეთი – ამირანი – 11:00 სთ.

3. ცხუმი – ვოიაჟი – 15:00 სთ.

18.03.2015. ოთხშაბათი.

4. შავნაბადა – მზიური – 15:00 სთ.

19.03.2015. ხუთშაბათი.

5. ბახტრიონი-სპარტაკი – კოლხი – 15:00 სთ. 

6. გაგრა–2 - სართი – 11:00 სთ.

20.03.2015. პარასკევი.

7. სტუ.ნ.დინამო-2 – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

გარდაბანი – ისვენებს

 

XVIII ტური

24.03.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი – შავნაბადა – 11:00 სთ.

2. ვოიაჟი – ბახტ.სპარტაკი  – 13:30 სთ.

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – გარდაბანი – 14:00 სთ.

4. გარეჯი – აფხაზეთი – 15:00 სთ.

25.03.2015. ოთხშაბათი.

5. ამირანი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 11:00 სთ. 

6. მზიური – გაგრა-2 – 14:00 სთ.

7. სართი – იბერია-2010 – 15:00 სთ.

ცხუმი – ისვენებს

 

XIX ტური

30.03.2015. ორშაბათი.

1. შავნაბადა - ვოიაჟი – გადაიდო

2. აფხაზეთი - სართი – 11:00 სთ.

3. იბერია-2010 – მზიური – 10:30 სთ.

4. ბახტრ.სპარტაკი – ცხუმი – 15:00 სთ. 

31.03.2015. სამშაბათი.

5. გაგრა-2 – კოლხი – 11:00 სთ.

6. სტუ.ნ.დინამო-2 – გარეჯი – 13:30 სთ. 

7. გარდაბანი – ამირანი – 15:00 სთ.

ვიტ ჯორჯია–2 – ისვენებს

 

XX ტური

06.04.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

07.04.2015. სამშაბათი.

2. ვოიაჟი – გაგრა-2  11:00 სთ.

3. მზიური - აფხაზეთი - 11:00 სთ.

4. სართი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 16:00 სთ.

08.04.2015. ოთხშაბათი.

5. კოლხი – იბერია-2010 – 11:00 სთ.

6. ცხუმი – შავნაბადა – 16:00 სთ. 

7. გარეჯი - გარდაბანი  – 16:00 სთ.

ბახტრ.სპარტაკი – ისვენებს

 

XXI ტური

16.04.2015. ხუთშაბათი.

1. აფხაზეთი – კოლხი – 11:00 სთ.

17.04.2015. პარასკევი.

2. გაგრა-2 – ცხუმი  11:00 სთ.

3. გარეჯი - ვიტ-ჯორჯია-2  – 16:00 სთ.

4. გარდაბანი - სართი – 16:00 სთ.

18.04.2015. შაბათი.

5. იბერია-2010 – ვოიაჟი – 13:00 სთ.

6. სტუ. ნორჩი დინამო-2 - მზიური – 11:00 სთ. 

7. შავნაბადა – ბახტრ.სპარტაკი – 16:00 სთ.

ამირანი – ისვენებს

 

XXII ტური

21.04.2015. სამშაბათი.

1. ცხუმი - იბერია-2010– 16:00 სთ.

2. ვოიაჟი - აფხაზეთი  10:30 სთ.

3. კოლხი - სტუ.ნორჩი დინამო-2  12:30 სთ.

4. მზიური - გარდაბანი – 14:00 სთ.

22.04.2015. ოთხშაბათი.

5. ბახტრ.სპარტაკი - გაგრა-2 – 11:00 სთ.

6. გარეჯი - ამირანი – 13:00 სთ.

7. სართი - ვიტ-ჯორჯია - 16:00

შავნაბადა – ისვენებს

 

XXIII ტური

27.04.2015. ორშაბათი.

1. ვიტ-ჯორჯია-2 – მზიური – 14:00 სთ.

28.04.2015. სამშაბათი.

2. გაგრა-2 – შავნაბადა – 11:00 სთ.

3. ამირანი – სართი  13:30 სთ.

29.04.2015. ოთხშაბათი.

4. სტუ.ნ.დიანმო-2 - ვოიაჟი - 11:00

5. აფხაზეთი – ცხუმი  15:00 სთ.

6. გარდაბანი – კოლხი – 16:00 სთ.

7. იბერია-2010 – ბახტრ.სპარტაკი – 13:30 სთ.

გარეჯი – ისვენებს

 

XXIV ტური

05.05.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

2. ცხუმი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 17:00 სთ.

3. მზიური – ამირანი  14:00 სთ.

4. სართი – გარეჯი  17:00 სთ.

07.05.2015. ხუთშაბათი.

5. ვოიაჟი - გარდაბანი  – 13:30 სთ.

6. შავნაბადა – იბერია-2010 – 17:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – აფხაზეთი – 17:00 სთ.

გაგარა–2 – ისვენებს

 

XXV ტური

11.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი – კოლხი – 11:00 სთ.

2. სტუ.ნ.დინამო–2 – ბახტრ.სპარტაკი – 13:30 სთ.

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – ვოიაჟი  15:00 სთ.

4. გარდაბანი – ცხუმი  17:00 სთ.

12.05.2015. სამშაბათი.

5. აფხაზეთი – შავნაბადა – 11:00 სთ.

6. იბერია-2010 – გაგრა-2 – 13:30 სთ.

7. გარეჯი – მზიური – 17:00 სთ.

სართი – ისვენებს

 

XXVI ტური

20.05.2015. ოთხშაბათი.

1. ცხუმი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 15:00 სთ.

2. მზიური – სართი – 14:00 სთ.

3. შავნაბადა – სტუ.ნ.დინამო-2  17:00 სთ.

4. კოლხი – გარეჯი – 11:30 სთ.

21.05.2015. ხუთშაბათი.

5. გაგრა–2 - აფხაზეთი  11:00 სთ.

6. ვოიაჟი – ამირანი – 13:30 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – გარდაბანი – 17:00 სთ.

იბერია-2010 – ისვენებს

 

XXVII ტური

25.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი - ცხუმი – 17:00 სთ.

2. ვიტ ჯორჯია - ბახტრ.სპარტაკი  15:00 სთ.

3. სტუ.ნ.დინამო-2 – გაგრა  11:00 სთ.

26.05.2015. სამშაბათი.

4. აფხაზეთი – იბერია-2010  11:00 სთ.

5. სართი – კოლხი – 17:00 სთ.

6. გარეჯი – ვოიაჟი – 17:00 სთ.

7. გარდაბანი - შავნაბადა - 17-00 სთ.

მზიური – ისვენებს

 

XXVIII ტური

01.06.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 - სტუ. ნორჩი დინამო-2  – 14:00 სთ.

2. გარეჯი - ცხუმი  18:00 სთ.

3. შავნაბადა – ვიტ-ჯორჯია–2  18:00 სთ.

4. ვოიაჟი – სართი  12:00 სთ.

5. კოლხი – მზიური – 11:00 სთ.

02.06.2015. სამშაბათი.

6. გაგრა-2 – გარდაბანი – 12:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – ამირანი – 17:00 სთ.

აფხაზეთი – ისვენებს

 

 

XXIX ტური

08.06.2015. ორშაბათი

1. ამირანი – შავნაბადა  13:30 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – გაგრა-2 – 16:00 სთ.

3. სართი – ცხუმი  18:00 სთ.

4. გარეჯი – ბახტრ.სპარტაკი  18:00 სთ.

09.06.2015. სამშაბათი.

5. სტუ.ნ.დინამო-2 – აფხაზეთი – 11:00 სთ.

6. მზიური – ვოიაჟი – 14:00 სთ.

7. გარდაბანი - იბერია-2010 – 18:00 სთ.

კოლხი – ისვენებს

 

 

XXX ტური

11.06.2015. ხუთშაბათი.

1. გაგრა-2 – ამირანი  11:00 სთ. +

2. შავნაბადა – გარეჯი – 18:00 სთ.

12.06.2015. პარასკევი.

3. ვოიაჟი – კოლხი  11:00 სთ.

4. იბერია-2010 – ვიტ-ჯორჯია-2  19:00 სთ.

5. აფხაზეთი – გარდაბანი – 13:30 სთ.

6. ბახტრ.სპარტაკი – სართი – 17:00 სთ.

7. ცხუმი – მზიური – 18:00 სთ. +

სტუ.ნორჩი დინამო-2 – ისვენებს

 

 %

სრულად ნახვა
სამძიმარი 13.01.2015

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაცია

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის აღმასკომი

თანაუგრძნობს თბილისის "იბერია 2010"–ის

მთავარ მწვრთნელ გუბაზ დოლიძეს

მამის

გარდაცვალების გამო და სამძიმარს უცხადებს განსვენებულის ოჯახს

სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წ.წ.  11  ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. დინამო-2 (თბ.) 10 8 0 2 41 17
24
2.  რუსთავი (რუსთავი) 8 6 2 0 24 1
20
3.  (თბ.ბახტრიონი (ახმეტა) 9 6 2 1 22 5
20
4.  საბურთალო-ომც  10 6 2 2 30 14
20
5. ბორჯომი (ბორჯომი) 8 6 0 2 14 6
18
6.  დინამო-1 (თბ) 10 3 3 4 14 21
12
7. ბასკი   10 3 1 6 16 33
10
8. მარნეული (მარნეული) 7 2 0 5 13 15
6
9. საგარეჯო (საგარეჯო) 8 1 1 6 11 30
4
10.  აფხაზეთი-2000 10 1 1 8 15 41
4
11.  ასმც (აფხაზეთი) 8 1 0 7 11 28
3

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელს დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წ.წ.  11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მახარე 10 9 0 1 43 19

27
2. აფხაზეთი (ბასა) 10 9 0 1 48 16
27
3. დილა (გ)  10 6 0
4 36 22

18
4.  ოლიმპი 10 4 0 6 37 34
12
5.  მარკ-სტარი 10 2 0 8 16 59
6
6.  საბურთალო 10 0 0 10 0 30
0










სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წ.წ.  11  ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 10 9 0 1 40 18
27
2.  საბურთალო-2005 9 8 0 1 47 15
24
3. მერანი  9 6 1 2 27 16
19
4. სასკო  9 5 1
3 19 17

16
5.  მარნეული 9 4 2 3 24 23
14
6. ბაქსვუდი
10 4 1 5 25 25
13
7. რუსთავი 8 3 1
4 18 25
10
8.  ასმც.აფხაზეთი 9 1
3 5 15 37
6
9.  ნ.დინამო 9 1 2 6 20 27
5
10.  აფხაზეთი-2005 9 0
5 4 12 22
5
11.  დილა (გ) 9 1 0 8 6 28
3

სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  9 8 1
0
29
5
25
2.   აფხაზეთი-2004
8 6 0
2 22 16

18
3.   ნ.დინამო 7 4 1 2 27 8
13
4.  მცხეთა 7 3 0 4 13 22
9
5.  იბერია - (217 საჯ,სკოლა) 8 1 0 7 10 25
3
6.  მარკ-სტარი 7 0 0 7 12 37
0
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 11 9 1
1 51 18

28
2.   მახარე  11 9 1 21 32 11
28
3.  აფხაზეთი-1 11 9 0 2 46 20
27
4.  კრწანისი  10 6 1 3 30 21
19
5. საგარეჯო  10 5 1 4 19 14

16
6. რუსთავი 9 4 2 3 19
12
14
7. აფხაზეთი-2003 11 4 1 6 23 36
13
8. ნიჩბისი  9 3 1 5 18 32

10
9. აფხაზეთი-2  11 3 1 7 28 44
10
10.  სამგორი 11 3 0 8 22 47
9
11.  წილკანი 9 1 1 7 7 22
4
12.   ასმც-აფხაზეთი 9 0 0 9 15 33
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელს დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 10 9 1 1 40 12
28
2.  არაგვი (დუშეთი) 10 8 2 0 35 7
25
3. თელეთი 
11 7 2 2 30 18
23
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 10 5 2 3 23 12

17
5.
 მახარე 









11 4 4 3 23
21
16
6. ბასკი 11 5 1 5 23 29
16
7.  ბორჯომი (ბორჯომი)
10 5 0 5 26 17
15
8. დ/წყარო 
11 4 1 6 23 20
13
9. ნ.დინამო  10 4 1 5 32 31
13
10. აფხაზეთი-2002 (აფხაზეთი) 11 4 0
7 40 30
12
11.  მარკ.სტარი 10 1 0 9 20 46
3
12.  ვაზიანი 10 0 0 10 10 82
0
სრულად ნახვა
ბასა ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელს დაბადებულტა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის XI ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 11 9 0 12 40 12
27
2.  ლიდერი (კრწანისი) 11 8 1 2 46 18
25
3. ლომები (თბ) 11 8 1 2 35 30
25
4.   ასმც-აფხაზეთი  11 8 0 3 30 14
24
5.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 10 7 1 2 32 16
22
6. ავაზა  11 6 1 4 30
20
19
7. დინამო-2 (თბ.) 11 5 1 5 27 27
16
8. ბური (მუხრანი)
10 3 1 6 20 31
10
9. რუსთავი  11 3 0 8 22 29
9
10.  გრანდი 11 3 0 8 19
44
9
11. ნ.დინამო  11 2 0 9 19
44

6
12.  აფხაზეთი-2001 11 0 0 11 13 48
სრულად ნახვა
 
web-style.ge