მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



სამძიმარი 13.01.2015

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაცია

აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის აღმასკომი

თანაუგრძნობს თბილისის "იბერია 2010"–ის

მთავარ მწვრთნელ გუბაზ დოლიძეს

მამის

გარდაცვალების გამო და სამძიმარს უცხადებს განსვენებულის ოჯახს

სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის გათამაშება 2000 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წ.წ.  11  ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. დინამო-2 (თბ.) 10 8 0 2 41 17
24
2.  რუსთავი (რუსთავი) 8 6 2 0 24 1
20
3.  (თბ.ბახტრიონი (ახმეტა) 9 6 2 1 22 5
20
4.  საბურთალო-ომც  10 6 2 2 30 14
20
5. ბორჯომი (ბორჯომი) 8 6 0 2 14 6
18
6.  დინამო-1 (თბ) 10 3 3 4 14 21
12
7. ბასკი   10 3 1 6 16 33
10
8. მარნეული (მარნეული) 7 2 0 5 13 15
6
9. საგარეჯო (საგარეჯო) 8 1 1 6 11 30
4
10.  აფხაზეთი-2000 10 1 1 8 15 41
4
11.  ასმც (აფხაზეთი) 8 1 0 7 11 28
3

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელს დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წ.წ.  11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მახარე 10 9 0 1 43 19

27
2. აფხაზეთი (ბასა) 10 9 0 1 48 16
27
3. დილა (გ)  10 6 0
4 36 22

18
4.  ოლიმპი 10 4 0 6 37 34
12
5.  მარკ-სტარი 10 2 0 8 16 59
6
6.  საბურთალო 10 0 0 10 0 30
0










სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წ.წ.  11  ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 10 9 0 1 40 18
27
2.  საბურთალო-2005 9 8 0 1 47 15
24
3. მერანი  9 6 1 2 27 16
19
4. სასკო  9 5 1
3 19 17

16
5.  მარნეული 9 4 2 3 24 23
14
6. ბაქსვუდი
10 4 1 5 25 25
13
7. რუსთავი 8 3 1
4 18 25
10
8.  ასმც.აფხაზეთი 9 1
3 5 15 37
6
9.  ნ.დინამო 9 1 2 6 20 27
5
10.  აფხაზეთი-2005 9 0
5 4 12 22
5
11.  დილა (გ) 9 1 0 8 6 28
3

სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  9 8 1
0
29
5
25
2.   აფხაზეთი-2004
8 6 0
2 22 16

18
3.   ნ.დინამო 7 4 1 2 27 8
13
4.  მცხეთა 7 3 0 4 13 22
9
5.  იბერია - (217 საჯ,სკოლა) 8 1 0 7 10 25
3
6.  მარკ-სტარი 7 0 0 7 12 37
0
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 11 9 1
1 51 18

28
2.   მახარე  11 9 1 21 32 11
28
3.  აფხაზეთი-1 11 9 0 2 46 20
27
4.  კრწანისი  10 6 1 3 30 21
19
5. საგარეჯო  10 5 1 4 19 14

16
6. რუსთავი 9 4 2 3 19
12
14
7. აფხაზეთი-2003 11 4 1 6 23 36
13
8. ნიჩბისი  9 3 1 5 18 32

10
9. აფხაზეთი-2  11 3 1 7 28 44
10
10.  სამგორი 11 3 0 8 22 47
9
11.  წილკანი 9 1 1 7 7 22
4
12.   ასმც-აფხაზეთი 9 0 0 9 15 33
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელს დაბადებულთა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის 11 ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 10 9 1 1 40 12
28
2.  არაგვი (დუშეთი) 10 8 2 0 35 7
25
3. თელეთი 
11 7 2 2 30 18
23
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 10 5 2 3 23 12

17
5.
 მახარე 









11 4 4 3 23
21
16
6. ბასკი 11 5 1 5 23 29
16
7.  ბორჯომი (ბორჯომი)
10 5 0 5 26 17
15
8. დ/წყარო 
11 4 1 6 23 20
13
9. ნ.დინამო  10 4 1 5 32 31
13
10. აფხაზეთი-2002 (აფხაზეთი) 11 4 0
7 40 30
12
11.  მარკ.სტარი 10 1 0 9 20 46
3
12.  ვაზიანი 10 0 0 10 10 82
0
სრულად ნახვა
ბასა ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელს დაბადებულტა შორის 22.12.2014

2014–2015 წლების სეზონის XI ტურის ცხრილი (საბოლოო მონაცემები)

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 11 9 0 12 40 12
27
2.  ლიდერი (კრწანისი) 11 8 1 2 46 18
25
3. ლომები (თბ) 11 8 1 2 35 30
25
4.   ასმც-აფხაზეთი  11 8 0 3 30 14
24
5.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 10 7 1 2 32 16
22
6. ავაზა  11 6 1 4 30
20
19
7. დინამო-2 (თბ.) 11 5 1 5 27 27
16
8. ბური (მუხრანი)
10 3 1 6 20 31
10
9. რუსთავი  11 3 0 8 22 29
9
10.  გრანდი 11 3 0 8 19
44
9
11. ნ.დინამო  11 2 0 9 19
44

6
12.  აფხაზეთი-2001 11 0 0 11 13 48
სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 14.12.2014

2014–2015 წ.წ.  VIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მახარე 8 7 0 1 33 17

21
2. აფხაზეთი (ბასა) 7 6 0 1 27 14
18
3. დილა (გ)  8 5 0
3 28 12

15
4.  ოლიმპი 8 3 0 5 28
26

9
5.  მარკ-სტარი 7 2 0 5 11 34

6
6.  საბურთალო 8 0 0 8 0 24
0










სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 14.12.2014

2014–2015 წ.წ.  VIII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 8 7 0 1 33 13
21
2.  საბურთალო-2005სასკო 6 5 0 1 33 10
15
3.  სასკო  6 4 1 1 14 8
13
4.  მერანი 6 3 1
2
12 14

10
5.  მარნეული 5 2
2 1
11 10
8
6.  რუსთავი
4 2 1 1
11 9
7
7.  ბაქსვუდი 7 2 1
4 12 17

7
8.  ასმც.აფხაზეთი 7 1
3 3
13 28

6
9.  ნ.დინამო 6 1 1 4 12 16
4
10.  აფხაზეთი-2005 7 0
4 3 7 14
4
11.  დილა (გ) 6 0 0 6 3 22
0

სრულად ნახვა
 
web-style.ge