მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ONLAINE 19.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVII ტური.

20.03.2015. პარასკევი.

7. ს.ტ.უ. ნ.დინამო-2 (თბილისი)  1 – 2   ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი როსტიაშვილი, 27 წთ

1:1 ბექა ბათიაშვილი, 48 წთ

1:2 სანდრო ავალიანი, 79 წთ 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLAINE 19.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVII ტური.

19.03.2015. ხუთშაბათი.

5. გაგრა-2 (გაგრა)     0 – 1   სართი (სართიჭალა)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ლაშა გენგაშვილი, 83 წთ

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

6. ბახტრიონი-სპარატაკი (ახ.თბ)     3 – 2   კოლხი (გულირიფში)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 თამაზ მუჭიაშვილი, 3 წთ

2:0 სულეიმან ტრაურე, 38 წთ

2:1 ბექა  კაკაბაძე, 68 წთ

2:2 გოდერძი  მამუკიშვილი, 71 წთ

3:2 ილია   ლუკაკიშვილი, 78 წთ

 

სრულად ნახვა
ONLAINI 18.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVII ტური.

18.03.2015. ოთხშაბათი.

4. შავნაბადა (თელეთი)     1 – 0   მზიური (გალი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ნიკოლოზ ქურციკიშვილი, 15 წთ

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 16.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVII ტური.

17.03.2015. სამშაბათი.

2. აფხაზეთი (აფხაზეთი)    6 – 1   ამირანი (ოჩამჩირე)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი გაბედავა, 24 წთ

2:0 დიმიტრი გაბელია, 37 წთ

3:0 დავით გითოლენდია, 63 წთ

4:0 დავით გითოლენდია, 64 წთ

5:0 გიორგი პეტრიაშვილი, 75 წთ

6:0 გიორგი პეტრიაშვილი, 81 წთ

6:1 გიორგი გელაძე, 88 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------

3. ცხუმი (სოხუმი)    2– 0   ვოიაჟი (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ნიკა დოლიძე, 25 წთ

2:0 გიორგი ნარსია, 73წთ

ზურაბ ტიელიძე, 59 წთ. (წითელი ბარათი) „ვოიაჟი" თბილისი

------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 15.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVII ტური.

16.03.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 (თბილისი)    1 – 1   გარეჯი (საგარეჯო)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 საბა გრძელიშვილი, 51 წთ

1:1 ზაზა მამასახლისი, 83 წთ

------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 2014-15 წ.წ. ეროვნული ჩემპიონატში მე-II ლიგის აღმოსავლეთი ზონის ცხრილი 13.03.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVI ტური. 

1. გარდაბანი – სტუ.ნ.დინამო-2 - 3:2

2. კოლხი – ცხუმი – 2:5

3. მზიური – ბახტრ.სპარტაკი - 2:0

4. გარეჯი - გაგრა-2 – 2:1

5. სართი -  შავნაბადა  –  1:0

6. ვიტ-ჯორჯია-2 - აფხაზეთი - 1:2

7. ამირანი – იბერია-2010 – 0:6

ვოიაჟი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   15 12 3  0 68–8 39
2. სართი (სართიჭალა)   15 11 0  4 41–17 33
3. იბერია-2010 (თბ)   15  10 2  3 33–19 32
4. ვოიაჟი  (თბ)   14   10 1  3 38–11 31
5. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   15   9 2  4 34–19 29
6.  გაგრა-2 (გაგრა)   15   7 4  4 45–19 25
7. მზიური (გალი)   15   7 4  4 38–24 25
8. გარეჯი (საგარეჯო)   15   7 1  7 26–28 22
9. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   15   6 2  7 32–31 20
10. გარდაბანი (გარდაბანი)   15   6 2  7 30–31 20
11. კოლხი (გულირიფში)   15   4 2  9 31–48 14
12. ამირანი (ოჩამჩირე)   15   4 1 10 22–55 13
13. შავნაბადა (თელეთი)   15   3 2 10 14–39  11
14. ბახტ.სპარტაკი (ახმეტა-თბ)   15   1 1 13 10–50    4
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   15   1 1 13 17–80

   4

სრულად ნახვა
ONLINE 11.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVI ტური.

12.03.2015. ხუთშაბათი.

7. მზიური (გალი)    2 – 0   ბახტრიონი-სპარტაკი (ახ.თბ.)  მატჩი დასრულდა

გოლები: 

1:0 ზვიად კვარაცხელია, 65

2:0 ტამანგო ჯღერია, 81 წთ

--------------------------------------------------------------------------- 

სრულად ნახვა
ONLINE 10.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVI ტური.

11.03.2015. ოთხშაბათი.

4. ამირანი (ოჩამჩირე)    0 – 6   იბერია-2010 (თბილისი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ალიბეგაშვილი, 7 წთ

0:2 გიორგი ალიბეგაშვილი, 45 წთ

0:3 ლაშა არჩვაძე, 63 წთ

0:4 ნიკა ჯამარაული, 73 წთ

0:5 გიორგი ალიბეგაშვილი, 80 წთ

0:6 თორნიკე მეტრეველი, 84 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

5. სართი (სართიჭალა)    1 – 0   შავნაბადა (თელეთი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0  შოთა  ჯარიაშვილი , 67 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

6. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)    1 – 2   აფხაზეთი (აფხაზეთი) მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0  ალექსანდრე წიწვიძე , 29 წთ

1:1  დავით  გითოლენდია , 59 წთ

1:2  თეიმურაზ  ხარჩილაძე , 86 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 09.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVI ტური.

10.03.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი (გულირიფში)    2 – 5   ცხუმი (სოხუმი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 მინდია გოგოტიშვილი, 18 წთ

0:2 გიორგი ნარსია, 19 წთ

0:3 მინდია გოგოტიშვილი, 42 წთ

0:4 რომა კარაპეტიანი, 71 წთ

1:4 გიორგი ჩოხელი, 76 წთ

1:5 გიორგი ჩალაძე, 80 წთ

2:5 გიორგი ჩოხელი, 90 წთ

---------------------------------------------------------------------------

2. გარდაბანი (გარდაბანი)    3 – 2   სტუ. ნ.დინამო-2  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ავთო მუსელიანი, 10 წთ

2:0 სანდრო ფუხაშვილი, 15 წთ

2:1 ზურაბ გაგნიძე, 28 წთ

3:1 გიორგი რაზმაძე, 37 წთ

3:2 ნიკა ხარაიშვილი, 73 წთ

---------------------------------------------------------------------------

3. გარეჯი (საგარეჯო)    2 – 1   გაგრა-2 (გაგრა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 დავით გუჯაბიძე, 20 წთ

1:1 კოტე ლურსმანაშვილი, 28 წთ

2:1 კოტე ლურსმანაშვილი, 61 წთ

----------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
საქართველოს, 26-ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთი ზონის მეორე წრის კალენდარი 08.03.2015

საქართველოს, 26–ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთ ზონის გათამაშებამ მიმდინარე წლის 10 მარტს აიღო სტარტი. ჯერ კიდევ გასულ კვირაში დაგპირდით, რომ ყველა დეტალი მალე დაზუსტდებოდა და ამ გათამაშების კალენდარს შემოგთავაზებდით.

მოკლედ, აღმოსავლეთ ზონის 15–გუნდიანი გათამაშების კალენდარს აქვე გაგაცნობთ და მხოლოდ იმას დავძენთ, რომ ყველა ტურში თითო გუნდს მოუწევს დასვენება...

 

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა.

XVI ტური

10.03.2015. სამშაბათი.

1. გარდაბანი (გარდაბანი)- სტუ.ნ.დინამო-2 – 15:00 სთ.

2. კოლხი (გულრიფში)- ცხუმი (სოხუმი) – 11:00 სთ.

3. გარეჯი (საგარეჯო) – გაგრა-2 (გაგრა) – 15:00 სთ.

11.03.2015. ოთხშაბათი.

4. სართი (სართიჭალა) – შავნაბადა (თელეთი) – 15:00 სთ. 

5. ვიტ-ჯორჯია–2 (თბილისი) – აფხაზეთი (აფხაზეთი) – 15:00 სთ.

6. ამირანი (ოჩამჩირე)- იბერია-2010 (თბილისი) – 11:00

12.03.2015. ხუთშაბათი.

7. მზიური (გალი) – ბახტრიონი-სპარტაკი (ახ.თბ) – 11:00 სთ.

ვოიაჟი (თბილისი) – ისვენებს

 

XVII ტური

16.03.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 – გარეჯი – 13:30 სთ.

17.03.2015. სამშაბათი.

2. აფხაზეთი – ამირანი – 11:00 სთ.

3. ცხუმი – ვოიაჟი – 15:00 სთ.

18.03.2015. ოთხშაბათი.

4. შავნაბადა – მზიური – 15:00 სთ.

19.03.2015. ხუთშაბათი.

5. ბახტრიონი-სპარტაკი – კოლხი – 15:00 სთ. 

6. გაგრა–2 - სართი – 11:00 სთ.

20.03.2015. პარასკევი.

7. სტუ.ნ.დინამო-2 – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

გარდაბანი – ისვენებს

 

XVIII ტური

24.03.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი – შავნაბადა – 11:00 სთ.

2. ვოიაჟი – ბახტ.სპარტაკი  – 13:30 სთ.

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – გარდაბანი – 14:00 სთ.

4. გარეჯი – აფხაზეთი – 15:00 სთ.

25.03.2015. ოთხშაბათი.

5. ამირანი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 11:00 სთ. 

6. მზიური – გაგრა-2 – 14:00 სთ.

7. სართი – იბერია-2010 – 15:00 სთ.

ცხუმი – ისვენებს

 

XIX ტური

30.03.2015. ორშაბათი.

1. შავნაბადა - ვოიაჟი – გადაიდო

2. აფხაზეთი - სართი – 11:00 სთ.

3. იბერია-2010 – მზიური – 10:30 სთ.

4. ბახტრ.სპარტაკი – ცხუმი – 15:00 სთ. 

31.03.2015. სამშაბათი.

5. გაგრა-2 – კოლხი – 11:00 სთ.

6. სტუ.ნ.დინამო-2 – გარეჯი – 13:30 სთ. 

7. გარდაბანი – ამირანი – 15:00 სთ.

ვიტ ჯორჯია–2 – ისვენებს

 

XX ტური

06.04.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

07.04.2015. სამშაბათი.

2. ვოიაჟი – გაგრა-2  11:00 სთ.

3. მზიური - აფხაზეთი - 11:00 სთ.

4. სართი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 16:00 სთ.

08.04.2015. ოთხშაბათი.

5. კოლხი – იბერია-2010 – 11:00 სთ.

6. ცხუმი – შავნაბადა – 16:00 სთ. 

7. გარეჯი - გარდაბანი  – 16:00 სთ.

ბახტრ.სპარტაკი – ისვენებს

 

XXI ტური

16.04.2015. ხუთშაბათი.

1. აფხაზეთი – კოლხი – 11:00 სთ.

17.04.2015. პარასკევი.

2. გაგრა-2 – ცხუმი  11:00 სთ.

3. გარეჯი - ვიტ-ჯორჯია-2  – 16:00 სთ.

4. გარდაბანი - სართი – 16:00 სთ.

18.04.2015. შაბათი.

5. იბერია-2010 – ვოიაჟი – 13:00 სთ.

6. სტუ. ნორჩი დინამო-2 - მზიური – 11:00 სთ. 

7. შავნაბადა – ბახტრ.სპარტაკი – 16:00 სთ.

ამირანი – ისვენებს

 

XXII ტური

21.04.2015. სამშაბათი.

1. ცხუმი - იბერია-2010– 16:00 სთ.

2. ვოიაჟი - აფხაზეთი  10:30 სთ.

3. კოლხი - სტუ.ნორჩი დინამო-2  12:30 სთ.

4. მზიური - გარდაბანი – 14:00 სთ.

22.04.2015. ოთხშაბათი.

5. ბახტრ.სპარტაკი - გაგრა-2 – 11:00 სთ.

6. გარეჯი - ამირანი – 13:00 სთ.

7. სართი - ვიტ-ჯორჯია - 16:00

შავნაბადა – ისვენებს

 

XXIII ტური

27.04.2015. ორშაბათი.

1. ვიტ-ჯორჯია-2 – მზიური – 14:00 სთ.

28.04.2015. სამშაბათი.

2. გაგრა-2 – შავნაბადა – 11:00 სთ.

3. ამირანი – სართი  13:30 სთ.

29.04.2015. ოთხშაბათი.

4. სტუ.ნ.დიანმო-2 - ვოიაჟი - 11:00

5. აფხაზეთი – ცხუმი  15:00 სთ.

6. გარდაბანი – კოლხი – 16:00 სთ.

7. იბერია-2010 – ბახტრ.სპარტაკი – 13:30 სთ.

გარეჯი – ისვენებს

 

XXIV ტური

05.05.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 11:00 სთ.

2. ცხუმი – სტუ.ნ.დინამო-2 – 17:00 სთ.

3. მზიური – ამირანი  14:00 სთ.

4. სართი – გარეჯი  17:00 სთ.

07.05.2015. ხუთშაბათი.

5. ვოიაჟი - გარდაბანი  – 13:30 სთ.

6. შავნაბადა – იბერია-2010 – 17:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – აფხაზეთი – 17:00 სთ.

გაგარა–2 – ისვენებს

 

XXV ტური

11.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი – კოლხი – 11:00 სთ.

2. სტუ.ნ.დინამო–2 – ბახტრ.სპარტაკი – 13:30 სთ.

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – ვოიაჟი  15:00 სთ.

4. გარდაბანი – ცხუმი  17:00 სთ.

12.05.2015. სამშაბათი.

5. აფხაზეთი – შავნაბადა – 11:00 სთ.

6. იბერია-2010 – გაგრა-2 – 13:30 სთ.

7. გარეჯი – მზიური – 17:00 სთ.

სართი – ისვენებს

 

XXVI ტური

20.05.2015. ოთხშაბათი.

1. ცხუმი – ვიტ-ჯორჯია-2 – 15:00 სთ.

2. მზიური – სართი – 14:00 სთ.

3. შავნაბადა – სტუ.ნ.დინამო-2  17:00 სთ.

4. კოლხი – გარეჯი – 11:30 სთ.

21.05.2015. ხუთშაბათი.

5. გაგრა–2 - აფხაზეთი  11:00 სთ.

6. ვოიაჟი – ამირანი – 13:30 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – გარდაბანი – 17:00 სთ.

იბერია-2010 – ისვენებს

 

XXVII ტური

25.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი - ცხუმი – 17:00 სთ.

2. ვიტ ჯორჯია - ბახტრ.სპარტაკი  15:00 სთ.

3. სტუ.ნ.დინამო-2 – გაგრა  11:00 სთ.

26.05.2015. სამშაბათი.

4. აფხაზეთი – იბერია-2010  11:00 სთ.

5. სართი – კოლხი – 17:00 სთ.

6. გარეჯი – ვოიაჟი – 17:00 სთ.

7. გარდაბანი - შავნაბადა - 17-00 სთ.

მზიური – ისვენებს

 

XXVIII ტური

01.06.2015. ორშაბათი.

1. იბერია-2010 - სტუ. ნორჩი დინამო-2  – 14:00 სთ.

2. გარეჯი - ცხუმი  18:00 სთ.

3. შავნაბადა – ვიტ-ჯორჯია–2  18:00 სთ.

4. ვოიაჟი – სართი  12:00 სთ.

5. კოლხი – მზიური – 11:00 სთ.

02.06.2015. სამშაბათი.

6. გაგრა-2 – გარდაბანი – 12:00 სთ.

7. ბახტრ.სპარტაკი – ამირანი – 17:00 სთ.

აფხაზეთი – ისვენებს

 

 

XXIX ტური

08.06.2015. ორშაბათი

1. ამირანი – შავნაბადა  13:30 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – გაგრა-2 – 16:00 სთ.

3. სართი – ცხუმი  18:00 სთ.

4. გარეჯი – ბახტრ.სპარტაკი  18:00 სთ.

09.06.2015. სამშაბათი.

5. სტუ.ნ.დინამო-2 – აფხაზეთი – 11:00 სთ.

6. მზიური – ვოიაჟი – 14:00 სთ.

7. გარდაბანი - იბერია-2010 – 18:00 სთ.

კოლხი – ისვენებს

 

 

XXX ტური

11.06.2015. ხუთშაბათი.

1. გაგრა-2 – ამირანი  11:00 სთ. +

2. შავნაბადა – გარეჯი – 18:00 სთ.

12.06.2015. პარასკევი.

3. ვოიაჟი – კოლხი  11:00 სთ.

4. იბერია-2010 – ვიტ-ჯორჯია-2  19:00 სთ.

5. აფხაზეთი – გარდაბანი – 13:30 სთ.

6. ბახტრ.სპარტაკი – სართი – 17:00 სთ.

7. ცხუმი – მზიური – 18:00 სთ. +

სტუ.ნორჩი დინამო-2 – ისვენებს

 

 %

სრულად ნახვა
 
web-style.ge