მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

  2014–2015 წ.წ.  XIII  ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 12 11 0 1 50 19
33
2. საბურთალო-2005 11 10 0 1 59 19
30
3.  მერანი 12 9 1 2 41 22
28
4.  მარნეული 11 5 2 4 27 24
17
5.  სასკო 12 5 2 5 20 23
17
6.  რუსთავი
12 4 3 5 26 33
15
7.  ბაქსვუდი 12 4 1 7 26 33
13
8.  ნ.დინამო 12 3 0 9 12 37
9
9.  დილა (გ) 12 2 3 7 21 30
9
10.  ასმც.აფხაზეთი 12 1 4 7 21 49
7
11.  აფხაზეთი-2005 12 0 6 6 14 28
6









სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XIII ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 11 10 1 0 36 7
31
2.  აფხაზეთი-2004  9 7 0 2 26 17
21
3.  ნ.დინამო 9 5 1 3 28 11
16
4.  მცხეთა 10 5 0 5 20 28
15
5.  ს.კ იბერია  10 2 0 8 12 27
6
6.  რუსთავი 2 0 0 2 2 6
0
7.  მარკ-სტარი 9 0 0 9 15 43
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

2014–2015 წლების სეზონის XIII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 13 11 1 1 60 19
34
2.   ლომები 13 11 1 1 40 14
34
3.  აფხაზეთი-1   12 10 0 2 51 21
30
4.  რუსთავი 13 7 3 3 29 15
24
5.  ნიჩბისი 13 7 1 5 36 35
22
6.  საგარეჯო 12 5 2 5 19 17
17
7.   კრწანისი 13 5 1 7 29 36
16
8.  აფხაზეთი-2003 13 5 1 7 29 40
16
9.  აფხაზეთი-2 13 3 1 9 29 52
10
10.  წილკანი 12 3 1 8 18 30
10
11.  სამგორი 13 3 0 10 24 55
9
12. ასმც-აფხაზეთი 12 0 0 12 18 48
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

2014–2015 წლების სეზონის XIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 13 11 1 1 47 14
34
2.   არაგვი (დუშეთი) 12 10 2 0 40 7
32
3. თელეთი  12 8 2 2 33 19
26
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 13 7 2 4 29 16
23
5.  ლომები 13 6 4 3 29 22
22
6.  ნ.დინამო  13 6 1 6 40 37
19
7.  ბასკი 13 6 1 6 26 30
19
8.  დ/წყარო 13 5 1 7 27 25
16
9.  ბორჯომი 13 5 0 8 26 23
15
10.  აფხაზეთი-2002 13 4 0 9 40 36
12
11.  მარკ.სტარი 13 2 0 11 23 52
6
12.  ვაზიანი 13 0 0 13 12 91
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

2014–2015 წლების სეზონის XIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლაგოდეხი 13 10 1 2 44 15
31
2.  ასმც -აფხაზეთი (აფხაზეთი) 12 9 0 3 31 14
27
3. ლომები (თბ.)  13 8 3 2 38 33
27
4. ლიდერი (კრწანისი)  13 8 2 3 47 20
26
5.  ს.უ-ვიტ-ჯორჯია (თბ.) 13 8 1 4 37 23
25
6.  ავაზა 12 7 1 4 34 21
22
7.  დინამო-2 (თბ.) 12 5 1 6 28 31
16
8.  გრანდი 13 5 0 8 25 47
15
9.  მუხრანი 12 4 2 6 24 32
14
10.  რუსთავი 13 4 0 9 25 33
12
11.  ნ.დინამო 13 2 1 10 21 47
7
12.  აფხაზეთი-2001 13 0 0 13 15 53
0
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის 2000 წლებში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

2014–2015 წ.წ.  XIII  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 12 10 0 2 49 17
30
2. რუსთავი (რუსთავი.) 11 9 2 0 33 2
29
3.  ბახტრიონი (ახმეტა) 10 7 2 1 23 5
23
4.  ო.მ.ც. საბურთალო 12 7 2 3 32 16
23
5.  ბორჯომი 11 7 0 4 16 9
21
6.  ნ.დინამო-1 (თბ) 12 3 4 5 16 25
13
7.  მარნეული 11 4 0 7 20 26
12
8.  ბასკი (თბ) 11 3 1 7 16 35
10
9.   აფხაზეთი-2000 12 2 1 9 18 43
7
10.  ასმც (აფხაზეთი) 12 2 0 10 14 37
6
11.  საგარეჯო 10 1 2 7 13 35
5

სრულად ნახვა
საქართველოს 2014-15 წ.წ. ეროვნული ჩემპიონატში მე-II ლიგის აღმოსავლეთი ზონის ცხრილი 27.03.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVIII ტური. 

1. კოლხი  – შავნაბადა - 2:3

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – გადაბანი – 4:2

3. გარეჯი – აფხაზეთიი - 0:2

4. ამირანი - სტუ-ნ.დინამო-2 – 3:1

5. მზიური - გაგრა-2  –  2:0

6. სართი - იბერია-2010 -  3:1

7. ვოიაჟი– ბახტრ.სპარტაკი – გადაიდო

ცხუმი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   16 13 3  0 70–8 42
2. სართი (სართიჭალა)   17 13 0  4 45–18 39
3. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   17  11 2  4 40–22 35
4. იბერია-2010 (თბ)   17  10 3  4 35–23 33
5. ვოიაჯი (თბ)   15  10 1  4 38–13 31
6. მზიური (გალი)   17    8 4  5 40–25 28
7.  გაგრა-2 (გაგრა)   17    7 4  6 45–22 25
8. გარეჯი (საგარეჯო)   17    7 2  8 27–31 23
9. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   17    6 2  9 34–36 20
10. გარდაბანი (გარდაბანი)   16    6 2  8 32–35 20
11. შავნაბადა (თელეთი)   17    5 2 10 18–41 17
12.

ამირანი (ოჩამჩირე)

  17    5 1 11 26–62 16
13. კოლხი (გულირიფში)   17    4 2 11 35–54  14
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   17    3 1 13 25–81   10
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   16    2 1 13 13–52

   7

სრულად ნახვა
ONLINE 24.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVIII ტური.

25.03.2015. ოთხშაბათი.

5. ამირანი (ოჩამჩირე)  3 – 1   ს.ტ.უ-ნ.დინამო-2 (თბილისი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ბაჩუკი შენგელია, 19 წთ.

1:1 ჟოზე ლინკოლ ფერეირა, 20 წთ

2:1 ილია იზორია, 38 წთ

3:1 ჟოზე ლინკოლ ფერეირა, 54 წთ

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

6. მზიური (გალი)   2 – 0   გაგრა-2 (გაგრა)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 თემურ ქეცბაია, 74 წთ

2:0 სანდრო შეყლაშვილი, 86 წთ

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

7. სართი (სართიჭალა)  3 – 1   იბერია-2010 (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ლაშა გენგაშვილი, 53 წთ

2:0 შოთა ჯარიაშვილი , 55 წთ

3:0 ვახტანგ  ბუჯიაშვილი , 68 წთ

3:1 ნიკოლოზ  გოგსაძე, 80 წთ

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLAINE 23.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVIII ტური.

24.03.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი (გულირიფში)  2 – 3   შავნაბადა (თელეთი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ირაკლი ზარიძე, 3 წთ

1:1 გიორგი ჩოხელი, 6 წთ

1:2 მიხეილ კენჭაძე, 11 წთ

2:2 გიორგი ჩოხელი, 47 წთ

2:3 დავით გაჩეჩილაძე, 73 წთ

 

 

-----------------------------------------------------------------

2. ვოიაჟი (თბილისი)  0 – 0   ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბილისი)  მატჩი გადაიდო

გოლები:

?:?

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------

3. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)   4– 2   გარდაბანი (გარდაბანი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი რაზმაძე, 22 წთ

1:1 გიორგი გვასალია, 60 წთ

2:1 გიორგი მოდებაძე, 65 წთ

3:1 გუჯა გოდერძიშვილი, 72 წთ

3:2 გიორგი რაზმაძე, 80 წთ

4:2 ვახტანგ მაჩელაძე, 87 წთ

-----------------------------------------------------------------

4. გარეჯი (საგარეჯო)  0 – 2  აფხაზეთი (აფხაზეთი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 დიმიტრი გაბელია, 3 წთ

0:2 გიორგი გაბედავა, 36 წთ

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი. მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა 22.03.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVII ტური. 

1. იბერია-2010  – გარეჯი - 1:1

2. აფხაზეთი – ამირანი – 6:1

3. ცხუმი – ვოიაჯი - 2:0

4. შავნაბადა - მზიური – 1:0

5. ბახტრიონი-სპარტაკი -  კოლხი  –  3:2

6. გაგრა-2 - სართი - 0:1

7. სტუ-ნ.დინამ-2– ვიტ-ჯორჯია-2 – 1:2

გარდაბანი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   16 13 3  0 70–8 42
2. სართი (სართიჭალა)   16 12 0  4 42–17 36
3. იბერია-2010 (თბ)   16  10 3  3 34–20 33
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   16  10 2  4 36–20 32
5. ვოიაჯი (თბ)   15  10 1  4 38–13 31
6. გაგრა-2 (გაგრა)   16    7 4  5 45–20 25
7. მზიური (გალი)   16    7 4  5 38–25 25
8. გარეჯი (საგარეჯო)   16    7 2  7 27–29 23
9. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   16    6 2  8 33–33 20
10. გარდაბანი (გარდაბანი)   15    6 2  7 30–31 20
11. კოლხი (გულირიფში)   16    4 2 10 33–51 14
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  16    4 2 10 15–39 14
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   16    4 1 11 23–61  13
14. ბახტ.სპარტაკი (ახმეტა-თბ)   16    2 1 13 13–52    7
15. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   16    2 1 13 23–81

   7

სრულად ნახვა
 
web-style.ge