მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 03.04.2015

                                                    2014–2015 წ.წ.  XIV  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 13 12 0 1 56 21
36
2.  მერანი 13 10 1 2 44 22
31
3.  საბურთალო-2005 11 10 0 1 59 19
30
4.  მარნეული 12 6 2 4 30 25
20
5.  სასკო 13 6 2 5 23 23
20
6.  რუსთავი
13 4 3 6 28 39
15
7.  ბაქსვუდი 13 4 1 8 27 36
13
8.  ნ.დინამო 12 2 3 7 21 30
9
9.  დილა (გ) 12 3 0 9 12 37
9
10.  ასმც.აფხაზეთი 13 1 4 8 21 52
7
11.  აფხაზეთი-2005 13 0 6 7 14 31
6

სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის გათამაშება 2004 წელში დაბადებულთა შორის 03.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XIV ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 11 10 1 0 36 7
31
2.  აფხაზეთი-2004  10 7 0 3 27 19
21
3.  ნ.დინამო 10 6 1 3 30 12
19
4.  მცხეთა 11 3 0 8 23 28
18
5.  ს.კ იბერია  11 3 0 8 17 28
9
6.  რუსთავი 3 0 0 3 2 9
0
7.  მარკ-სტარი 10 0 0 10 16 48
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 03.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XIV ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.   ლომები 14 12 1 1 46 14
37
2. აფხაზეთი-1   14 12 0 2 56 24
36
3.  ნ.დინამო 13 11 1 1 60 19
34
4.  რუსთავი 14 7 3 4 29 31
24
5.  ნიჩბისი 13 7 1 5 36 35
22
6.  საგარეჯო 14 6 2 6 24 19
20
7.   კრწანისი 14 5 2 7 31 38
17
8.  აფხაზეთი-2003 14 5 1 8 31 43
16
9.  წილკანი 12 3 1 8 18 30
10
10.  აფხაზეთი-2 14 3 1 10 29 56
10
11.  სამგორი 14 3 1 10 26 57
10
12. ასმც-აფხაზეთი 12 0 0 12 18 48
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 03.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XIV ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 14 12 1 1 50 14
37
2.   არაგვი (დუშეთი) 13 11 2 0 43 8
35
3.  თელეთი  13 8 3 2 35 21
27
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 14 7 2 5 30 19
23
5.  ლომები 14 6 4 4 30 24
22
6.  ნ.დინამო  14 6 2 6 42 39
20
7.  ბასკი 14 6 2 6 28 32
20
8.  დ/წყარო 14 6 1 7 29 26
19
9.  ბორჯომი 14 6 0 8 30 24
18
10.  აფხაზეთი-2002 14 4 0 10 40 39
12
11.  მარკ.სტარი 14 2 1 11 25 54
7
12.  ვაზიანი 14 0 0 14 13 95
0
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 03.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XIV ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 13 10 1 2 44 15

31
2.  კრწანისი (ლიდ) 14 9 2 3 50 20
29
3.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 14 9 1 4 39 23
28
4.   ასმც-აფხაზეთი 12 9 0 3 31 14
27
5.   ლომები 13 8 3 2 38 33
27
6.  ავაზა 12 7 1 4 34
21
22
7.  დინამო-2 (თბ.) 13 6 1 6 31 31
19
8.  გრანდი
14 5 0 9 25 50
15
9.  ბური (მუხრანი) 12 4 2 6 24 32
14
10.  რუსთავი 13 4 0 9 25 33
12
11.  ნ/დინამო 14 2 1 11 21
49

7
12.  აფხაზეთი-2001 14 0 0 14 15 56
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის 2000 წლებში დაბადებულთა შორის 03.04.2015

 2014–2015 წ.წ.  XIV  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 13 11 0 2 54 18
33
2. რუსთავი (რუსთავი.) 11 9 2 0 33 2
29
3. ო.მ.ც. საბურთალო 13 7 3 3 33 17
24
4. ბორჯომი 13 8 0 5 19 12
24
5. ბახტრიონი (ახმეტა) 11 7 2 2 24 10
23
6.  ნ.დინამო-1 (თბ) 13 4 4 5 20 26
16
7.  მარნეული 12 5 0 7 23 26
15
8.  ბასკი (თბ) 11 3 1 7 16 35
10
9.   აფხაზეთი-2000 13 2 1 10 19 47
7
10.  საგარეჯო 11 1 3 7 14 36
6
11.  ასმც (აფხაზეთი) 13 2 0 11 14 40
6
სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 01.04.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XIX ტური. 

1. აფხაზეთი  – სართი - 1:4

2. იბერია-2010 – მზიური – 7:5

3. გაგრა-2 – კოლხი - 1:6

4. სტუ-ნ.დინამო-2 - გარეჯი – 0:1

5. ბახტ.სპარტაკი - ცხუმი  –  1:7

6. გარდაბანი - ამირანი -  2:2

7. შავნაბადა - ვოიაჟი – გადაიდო

ვიტ-ჯორჯია-2 – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   17 14 3  0 77–9 45
2. სართი (სართიჭალა)   18 14 0  4 49–19 42
3. იბერია-2010 (თბ)   18  11 3  4 42–28 36
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   17  11 2  4 40–22 35
5. ვოიაჯი (თბ)   15  10 1  4 38–13 31
6. მზიური (გალი)   18    8 4  6 45–32 28
7. გარეჯი (საგარეჯო)   18    8 2  8 28–31 26
8.  გაგრა-2 (გაგრა)   18    7 4  7 46–28 25
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   17    6 3  8 34–37 21
10. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   18    6 2  10 34–37 20
11. კოლხი (გულირიფში)     18    5 2 11 41–55 17
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  17    5 2 10 18–41 17
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   18    5 2 11 28–64  17
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   18    3 1 14 26–85   10
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   17    2 1 14 14–59

   7

 

სრულად ნახვა
ONLINE 31.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XIX ტური.

31.03.2015. სამშაბათი.

5. გაგრა-2 (გაგრა)  1 – 6   კოლხი (გილირიფში)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ჩოხელი, 9 წთ

1:1 ბექა ჯოხარიძე, 21 წთ

1:2 დათო მუგბანიანი, 26 წთ

1:3 გიორგი ჩოხელი, 34 წთ

1:4 რომა დარბინიანი, 41 წთ

1:5 მახდი მუხაგმად  პატროვი, 64 წთ

1:6 ლევან იზორია, 78 წთ 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

6. სტუ.ნ.დინამო-2 (თბილისი)  0 – 1   გარეჯი (საგარეჯო)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ნიკოლოზ ნაზარიშვილი,16 წთ

(გაძევება) ნიკა ხარაიშვილი 74 წთ. სტუ. ნ.დინამო-2 თბილისი 



---------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

7. გარდაბანი (გარდაბანი)  2 – 2   ამირანი (ოჩამჩირე)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ლინკოლ ფერერო, 2 წთ

1:1 გიორგი რეხვიაშვილი,  45+1 წთ

2:1 გიორგი რაზმაძე, 57 წთ

(გაძევება) დავით პაპიძე, 57 წთ  ამირანი (ოჩამჩირე)

2:2  ოთარი გამხიტაშვილი, 71 წთ

---------------------------------------------------------------------------------



 

 

 

 

სრულად ნახვა
ONLINE 29.03.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XIX ტური.

30.03.2015. ორშაბათი.

1. შავნაბადა (თელეთი)  0 – 0   ვოიაჟი (თბილისი)   გადაიდო

2. იბერია-2010 (თბილსი)  7 – 5   მზიური (გალი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 მიხეილ დათუაშვილი, 9 წთ

1:1 ნიკოლოზ ივანიშვილი, 11 წთ

1:2 ნიკოლოზ ივანიშვილი, 44 წთ

2:2 საბა  გრძელიშვილი, 46 წთ

2:3 ტარიელ  მგალუბლიშვილი, 59 წთ 

3:3 მიხეილ დათუაშვილი, 70 წთ

4:3 მიხეილ დათუაშვილი, 73 წთ

5:3 მიხეილ დათუაშვილი, 77 წთ

5:4 ზვიად კვარაცხელია, 79 წთ

5:5 ლუკა სუხიაშვილი, 81 წთ

6:5 მიხეილ დათუაშვილი, 89 წთ

7:5 მიხეილ დათუაშვილი, 90+2  წთ

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

3. აფხაზეთი (აფხაზეთი)  1–4 სართი (სართიჭალა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 შოთა ჯარიაშვილი, 44 წთ

0:2 შოთა ჯარიაშვილი, 48 წთ

0:3 გიორგი ბრეგვაძე, 61 წთ

1:3 გოჩა  ბატიაშვილი, 68 წთ

1:4 ბექა ჯუგაშვილი,74წთ

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

4. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბილსი)  1 – 7   ცხუმი (სოხუმი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 თორნიკე მაჭავარიანი, 14 წთ

0:2 გიორგი ჩალაძე, 26 წთ

0:3 ვლადიმერ  ონიანი, 49 წთ

0:4 მათე  წიწაკიშვილი, 66 წთ

1:4 ილია  ლუკაკიშვილი, 68 წთ

1:5 სანდრო სიხარულიძე, 72 წთ

1:6 სპირიდონ  წულაია, 77 წთ

1:7 გიორგი ჩალაძე, 79 წთ

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 29.03.2015

2014–2015 წ.წ.  XII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  12 10 0 2 55 19
30
2.  მახარე  12 10 0 2 46 26
30
3.  დილა (გ) 12 7 0 5 40 25
21
4.  ოლიმპი 12 4 0 8 38 39
12
5.  მარკ-სტარი 12 3 0 9 18 66
9
6.  ავაზა - საბურთალო 12 2 0 10 9 31
6










სრულად ნახვა
 
web-style.ge