მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 23.04.2015

  2014–2015 წ.წ.  XVI  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 15 14 0 1 68 21
42
2.   საბურთალო-2005 13 11 1 1 63 19
34
3.   მერანი 15 10 2 3 44 26
32
4.  მარნეული 14 8 2 4 35 27
26
5.  სასკო 14 7 2 5 26 23
23
6.  რუსთავი
15 4 3 8 29 45
15
7.  ბაქსვუდი 14 4 1 9 27 39
13
8.  ნ.დინამო 13 3 3 7 24 30
12
9.  ასმც.აფხაზეთი 15 2 4 9 24 60
10
10.   დილა (გ)  13 3 0 10 13 40
9
11.  აფხაზეთი-2005 15 0 6 9 14 37
6
სრულად ნახვა
ONLINE 23.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXI ტურის გადადებული მატჩი

24.04.2015. პარასკევი.

1. ს.ტ.უ. ნ-დინამო  (თბილისი)   1 - 2   მზიური (გალი) –   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ივანიშვილი, 23 წთ

1:1 სანდრო შინჯიკაშვილი, 57 წთ

1:2 გიორგი ივანიშვილი, 90+1 წთ

 

----------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპსიპას სახელობის ტურნირი 2004 წელს დაბადებულებს შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XVI ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 13 12 1 0 47 8
37
2.  აფხაზეთი-2004  12 9 0 3 35 20
27
3.  ნ.დინამო 11 7 1 3 33 12
22
4.  მცხეთა 13 7 0 6 28 36
21
5.  ს.კ იბერია  12 3 0 9 17 33
9

6.


 რუსთავი 5 0 0 5 2 13
0
7.  მარკ-სტარი 12 0 0 12 19 59
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.   ლომები 16 14 1 1 52 18
43
2.  ნ.დინამო 15 13 1 1 67 23
40
3.  აფხაზეთი-1   16 13 0 3 63 28
39
4.  რუსთავი 16 9 3 4 38 25
30
5.  ნიჩბისი 14 8 1 5 39 37
25
6.  აფხაზეთი-2003 16 7 1 8 39 45
22
7.  საგარეჯო 15 6 2 7 25 24
20
8.  კრწანისი 16 6 2 8 38 42
20
9.  წილკანი 14 3 1 10 23 38
10
10.  აფხაზეთი-2 16 3 1 12 31 61
10
11.  სამგორი 16 3 1 12 27 63
10
12.  ასმც-აფხაზეთი 14 0 0 14 23 61
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 16 14 1 1 63 15
43
2.   არაგვი (დუშეთი) 15 13 2 0 50 9
41
3.  თელეთი  15 9 4 2 39 23
31
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 15 8 2 5 33 20
26
5.  ლომები 16 7 4 5 34 28
25
6. დ/წყარო  16 7 2 7 36 28
23
7. ნ.დინამო  15 6 2 7 43 42
20
8. ბასკი 16 6 2 8 29 41
20
9.  ბორჯომი 15 6 0 9 32 28
18
10.  აფხაზეთი-2002 16 4 0 12 40 45
12
11.  მარკ.სტარი 16 2 1 13 26 67
7
12.  ვაზიანი 15 1 0 14 16 95
3
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XV ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 15 11 2 2 49 17

35
2.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 16 11 1 4 43 24
34
3.  კრწანისი (ლიდ)  16 10 2 4 58 22
32
4.   ასმც-აფხაზეთი 14 9 1 4 34 18
28
5.   ლომები 15 8 3 4 41 46
27
6.  ავაზა 13 8 1 4 37
23
25
7.  დინამო-2 (თბ.) 14 7 1 6 40 31
22
8. რუსთავი
14 5 0 9 27 34
15
9. გრანდი 16 5 0 11 26 61
15
10. ბური (მუხრანი) 13 4 2 7 24 33
14
11.  ნ/დინამო 16 3 1 12 28
55
10
12.  აფხაზეთი-2001 16 1 0 15 16 59
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულთა შორის 22.04.2015

 2014–2015 წ.წ.  XVI  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 14 12 0 2 60 20
36
2. რუსთავი (რუსთავი.) 12 9 2 1 35 5
29
3. ბახტრიონი (ახმეტა) 13 9 2 2 30 12
29
4. ო.მ.ც. საბურთალო 15 8 4 3 37 20
28
5. ბორჯომი 14 8 1 5 20 13
25
6. მარნეული 14 6 0 8 26 29
18
7. ნ.დინამო-1 (თბ) 15 4 5 6 22 29
17
8.  საგარეჯო  12 3 3 6 18 34
12
9.  ბასკი (თბ) 12 3 1 8 18 41
10
10. აფხაზეთი-2000 15 2 2 11 22 50
8
11.  ასმც (აფხაზეთი) 14 1 0 13 11 46
3
სრულად ნახვა
აფფ-ს აღმასკომის სხდომის დღის წესრიგი 21.04.2015

აფფ-ს აღმასკომის სხდომის დღის წესრიგი

ქ.თბილისი                                                                                                                       15.04.2015წ.

„აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის V კონფერენციის ჩატარების შესახებ“

აფფ-ს წესდების მოთხოვნის თანახმად

აფფ-ს აღმასკომმა დაადგინა:

1. აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის V კონფერენცია (ყრილობა) ჩატარდეს 2015 წლის 15 მაისს ქ.თბილისში საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციის მ.მესხის სახელობის სტადიონის საკონფერენციო დარბაზში.

2. დამტკიცდეს V კონფერენციის შემდეგი დღის წესრიგი:

    1. კონფერენციის შემადგენლობის დამტკიცება.

    2. პრეზიდენტის ანგარიში 2011 წლის 21 აპრილიდან 2015 წლის 15 მაისამდე

აფფ-ს აღმასკომისა და აპარატის მიერ გაწეული საქმიანობის შესახებ.

3. არჩევნები:     ა) აფფ-ს პრეზიდენტის

                           ბ) აფფ-ს აღმასკომის წევრების

სრულად ნახვა
ONLINE 21.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXII ტური.

22.04.2015. ოთხშაბათი.

5. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბილისი) 0 - 3  გაგრა-2  (გაგრა) –  დასრულდა მატჩი

გოლები:

0:1 ლევან ლეთოდიანი, 39 წთ

0:2 ბეგი წიხვაძე, 45 წთ

0:3 გიორგი მჭედლიშვილი, 53 წთ

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. გარეჯი (საგაეჯო)  - ამირანი (ოჩამჩირე) გადაიდო

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7. სართი (სართიჭალა)  3 - 0 - ვიტ-ჯორჯია  (თბილისი)  -  დასრულდა მატჩი

გოლები:

1:0 ლაშა გენგაშვილი, 33 წთ

2:0 შოთა ჯარიაშვილი, 50 წთ

3:0 ბექა ჯუგაშვილი, 77 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
ONLINI 20.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXII ტური.

21.04.2015. სამშაბათი.

1. ცხუმი (სოხუმი)  3 - 0 იბერია-2010(თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ავთანდილ კიკვაძე, 15 წთ

2:0 ავთანდილ კიკვაძე, 63 წთ

3:0 ავთანდილ კიკვაძე, 67 წთ


 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. ვოიაჟი (თბილისი)   11 - 0  აფხაზეთი (აფხაზეთი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 კოსტა ციკალანოვი,8 წთ

2:0 გიორგი ქურდაძე, 20 წთ

3:0 გიორგი ქურდაძე, 38 წთ

4:0 ლაშა გურგენიძე, 45 წთ

5:0 გიორგი ქურდაძე, 62 წთ

6:0 ნიკა კორზაევი, 71 წთ

7:0 ვახო გიორგაშვილი, 75 წთ

8:0 კოსტა ციკალანოვი, 78 წთ

9:0 ნიკა კორზაევი, 81 წთ

10:0 ლაშა გურგენიძე, 85 წთ

11:0 ლაშა გურგენიძე, 87 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3. კოლხი (გულრიფში)  4 - 1  სტუ.ნორჩი დინამო-2 (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი ჩოხელი, 19 წთ

1:1 ბესიკ ლიპარტელიანი, 21 წთ

2:1 მეხდი მუჰამედი, 44 წთ

3:1 გიორგი ჩოხელი, 55 წთ

4:1 მეხდი მუჰამედი, 70 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. მზიური (გალი)  1 - 2  გარდაბანი (გარდაბანი)  –   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი რეხვიაშვილი, 6 წთ

0:2 ავთო ხუსელიანი, 23 წთ

1:2 ავთო კვარაცხელია, 26 წთ

ქეცბაია თემური (გაძევება) „მზიური“გალი

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

სრულად ნახვა
 
web-style.ge