მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  მარტყოფი 16 14 1 1 63 15
43
2.   არაგვი (დუშეთი) 15 13 2 0 50 9
41
3.  თელეთი  15 9 4 2 39 23
31
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 15 8 2 5 33 20
26
5.  ლომები 16 7 4 5 34 28
25
6. დ/წყარო  16 7 2 7 36 28
23
7. ნ.დინამო  15 6 2 7 43 42
20
8. ბასკი 16 6 2 8 29 41
20
9.  ბორჯომი 15 6 0 9 32 28
18
10.  აფხაზეთი-2002 16 4 0 12 40 45
12
11.  მარკ.სტარი 16 2 1 13 26 67
7
12.  ვაზიანი 15 1 0 14 16 95
3
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XV ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 15 11 2 2 49 17

35
2.  ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 16 11 1 4 43 24
34
3.  კრწანისი (ლიდ)  16 10 2 4 58 22
32
4.   ასმც-აფხაზეთი 14 9 1 4 34 18
28
5.   ლომები 15 8 3 4 41 46
27
6.  ავაზა 13 8 1 4 37
23
25
7.  დინამო-2 (თბ.) 14 7 1 6 40 31
22
8. რუსთავი
14 5 0 9 27 34
15
9. გრანდი 16 5 0 11 26 61
15
10. ბური (მუხრანი) 13 4 2 7 24 33
14
11.  ნ/დინამო 16 3 1 12 28
55
10
12.  აფხაზეთი-2001 16 1 0 15 16 59
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულთა შორის 22.04.2015

 2014–2015 წ.წ.  XVI  ტურის ცხრილი

 

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 14 12 0 2 60 20
36
2. რუსთავი (რუსთავი.) 12 9 2 1 35 5
29
3. ბახტრიონი (ახმეტა) 13 9 2 2 30 12
29
4. ო.მ.ც. საბურთალო 15 8 4 3 37 20
28
5. ბორჯომი 14 8 1 5 20 13
25
6. მარნეული 14 6 0 8 26 29
18
7. ნ.დინამო-1 (თბ) 15 4 5 6 22 29
17
8.  საგარეჯო  12 3 3 6 18 34
12
9.  ბასკი (თბ) 12 3 1 8 18 41
10
10. აფხაზეთი-2000 15 2 2 11 22 50
8
11.  ასმც (აფხაზეთი) 14 1 0 13 11 46
3
სრულად ნახვა
აფფ-ს აღმასკომის სხდომის დღის წესრიგი 21.04.2015

აფფ-ს აღმასკომის სხდომის დღის წესრიგი

ქ.თბილისი                                                                                                                       15.04.2015წ.

„აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის V კონფერენციის ჩატარების შესახებ“

აფფ-ს წესდების მოთხოვნის თანახმად

აფფ-ს აღმასკომმა დაადგინა:

1. აფხაზეთის ფეხბურთის ფედერაციის V კონფერენცია (ყრილობა) ჩატარდეს 2015 წლის 15 მაისს ქ.თბილისში საქართველოს ფეხბურთის ფედერაციის მ.მესხის სახელობის სტადიონის საკონფერენციო დარბაზში.

2. დამტკიცდეს V კონფერენციის შემდეგი დღის წესრიგი:

    1. კონფერენციის შემადგენლობის დამტკიცება.

    2. პრეზიდენტის ანგარიში 2011 წლის 21 აპრილიდან 2015 წლის 15 მაისამდე

აფფ-ს აღმასკომისა და აპარატის მიერ გაწეული საქმიანობის შესახებ.

3. არჩევნები:     ა) აფფ-ს პრეზიდენტის

                           ბ) აფფ-ს აღმასკომის წევრების

სრულად ნახვა
ONLINE 21.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXII ტური.

22.04.2015. ოთხშაბათი.

5. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბილისი) 0 - 3  გაგრა-2  (გაგრა) –  დასრულდა მატჩი

გოლები:

0:1 ლევან ლეთოდიანი, 39 წთ

0:2 ბეგი წიხვაძე, 45 წთ

0:3 გიორგი მჭედლიშვილი, 53 წთ

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. გარეჯი (საგაეჯო)  - ამირანი (ოჩამჩირე) გადაიდო

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7. სართი (სართიჭალა)  3 - 0 - ვიტ-ჯორჯია  (თბილისი)  -  დასრულდა მატჩი

გოლები:

1:0 ლაშა გენგაშვილი, 33 წთ

2:0 შოთა ჯარიაშვილი, 50 წთ

3:0 ბექა ჯუგაშვილი, 77 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
ONLINI 20.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXII ტური.

21.04.2015. სამშაბათი.

1. ცხუმი (სოხუმი)  3 - 0 იბერია-2010(თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ავთანდილ კიკვაძე, 15 წთ

2:0 ავთანდილ კიკვაძე, 63 წთ

3:0 ავთანდილ კიკვაძე, 67 წთ


 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. ვოიაჟი (თბილისი)   11 - 0  აფხაზეთი (აფხაზეთი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 კოსტა ციკალანოვი,8 წთ

2:0 გიორგი ქურდაძე, 20 წთ

3:0 გიორგი ქურდაძე, 38 წთ

4:0 ლაშა გურგენიძე, 45 წთ

5:0 გიორგი ქურდაძე, 62 წთ

6:0 ნიკა კორზაევი, 71 წთ

7:0 ვახო გიორგაშვილი, 75 წთ

8:0 კოსტა ციკალანოვი, 78 წთ

9:0 ნიკა კორზაევი, 81 წთ

10:0 ლაშა გურგენიძე, 85 წთ

11:0 ლაშა გურგენიძე, 87 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3. კოლხი (გულრიფში)  4 - 1  სტუ.ნორჩი დინამო-2 (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი ჩოხელი, 19 წთ

1:1 ბესიკ ლიპარტელიანი, 21 წთ

2:1 მეხდი მუჰამედი, 44 წთ

3:1 გიორგი ჩოხელი, 55 წთ

4:1 მეხდი მუჰამედი, 70 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. მზიური (გალი)  1 - 2  გარდაბანი (გარდაბანი)  –   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი რეხვიაშვილი, 6 წთ

0:2 ავთო ხუსელიანი, 23 წთ

1:2 ავთო კვარაცხელია, 26 წთ

ქეცბაია თემური (გაძევება) „მზიური“გალი

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

სრულად ნახვა
ONLINE 18.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXI ტური.

18.04.2015 შაბათი

5. იბერია-2010 (თბილისი)    1 - 1   ვოიაჟი (თბილისი)   – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ლაშა გურგენიძე, 50 წთ

1:1 გიორგი ხარიბაშვილი, 71 წთ

------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. სტუ. ნორჩი დინამო-2(თბილისი) 0-0  მზიური  (გალი) – 11:00 სთ.  გადაიდო

------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. შავნაბადა (თელეთი)     5 – 2     ბახტრ.სპარტაკი(ახმ.თბ)  – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ზურაბ მაკარაძე, 10 წთ

2:0 ირაკლი ზარიძე, 26 წთ

3:0 გიორგი ბურჯანაძე, 38 წთ

3:1 ბექა სამადაშვილი, 44 წთ

4:1 ზურაბ მაკარაძე, 53 წთ

4:2 სულეიმან  ტრო, 63 წთ

5:2 ნიკოლოზ   ქურციკიშვილი, 76 წთ

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
ONLINE 17.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXI ტური.

17.04.2015. პარასკევი.

2. გაგრა-2  ( გაგრა)       0 - 4     ცხუმი (სოხუმი)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 მინდია გოგოტიშვილი, 2 წთ

0:2  გიორგი ნარსია, 40 წთ

0:3  რევაზ ომანაძე , 65 წთ

0:4  ნიკა უგრეხელიძე, 80 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. გარეჯი (საგარეჯო)  - ვიტ-ჯორჯია-2  (თბილისი)  –  გადაიდო

გოლები:

?:?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. გარდაბანი (გარდაბანი)      0 - 1     სართი (სართიჭალა)  –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ბექა ჯუგაშვილი, 51 წთ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
ONLINE 16.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXI ტური.

16.04.2015. ხუთაბათი.

1. აფხაზეთი (აფხაზეთი)  2 – 4   კოლხი (გულრიფში)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ბაკურაძე, 11 წთ

0:2 მეხთი პარტოვი, 14 წთ

1:2 გიორგი ბაკურაძე, 17 წთ (საკუთარ კარში)

2:2 გურამ ბაკაშვილი, 37 წთ

2:3 ომარ ლეკიაშვილი, 74 წთ

2:4 დათო მუკბანიანი, 81 წთ

------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 14.04.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XX ტური. 

1. ამირანი  – ვიტ-ჯორჯია-2 - 1:3

2. ვოიაჟი – გაგრა-2 – 7:2

3. მზიური – აფხაზეთი - 3:5

4. სართი - სტუ-ნ.დინამო-2   – 4:1

5. კოლხი - იბერია-2010  –  1:2

6. ცხუმი - შავნაბადა -  12:1

7. გარეჯი - გარდაბანი3:3

ბახტრ.სპარტაკი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   18 15 3  0 89–10 48
2. სართი (სართიჭალა)   19 15 0  4 53–20 45
3. იბერია-2010 (თბ)   19  12 3  4 44–29 39
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   18  12 2  4 43–23 38
5. ვოიაჯი (თბ)   16  11 1  4 45–15 34
6. მზიური (გალი)   19    8 4  7 48–37 28
7. გარეჯი (საგარეჯო)   19    8 3  8 31–34 27
8.  გაგრა-2 (გაგრა)   19    7 4  8 48–35 25
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   18    6 4  8 37–40 22
10. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   19    6 2  11 35–41 20
11. კოლხი (გულირიფში)     19    5 2 12 42–57 17
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  18    5 2 11 19–53 17
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   19    5 2 12 29–67  17
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   19    4 1 14 31–88  13
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   17    2 1 14 14–59

   7


სრულად ნახვა
 
web-style.ge