მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 17.05.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVIII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 16 12 2 2 52 17

38
2. კრწანისი (ლიდ)  18 12 2 4 72 25
38
3. ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 18 11 2 5 49 31
35
4.  ავაზა  17 11 1 5 46 28
34
5.  ლომები 18 9 4 5 47 55
31
6. ასმც-აფხაზეთი 16 9 2 5 39 33
29
7.  დინამო-2 (თბ.) 16 7 2 7 41 33
23
8. რუსთავი 
18 7 1 10 36 38
22
9. ბური (მუხრანი 17 6 2 9 29 42
20
10. გრანდი 18 5 0 13 29 65
15
11.  ნ/დინამო 18 3 3 12 30 57
12
12.  აფხაზეთი-2001 18 1 1 16 17 62
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულთა შორის 17.05.2015

 2014–2015 წ.წ.  XVIII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 16 14 0 2 66 20
42
2. რუსთავი (რუსთავი.) 14 11 2 1 46 7
35
3. ბახტრიონი (ახმეტა) 15 10 2 3 36 16
32
4. ო.მ.ც. საბურთალო 17 9 5 3 41 23
32
5. ბორჯომი 16 9 2 5 21 13
29
6. მარნეული 17 7 0 8 28 30
21
7. ნ.დინამო-1 (თბ) 15 4 5 6 22 29
17
8. აფხაზეთი-2000 17 4 2 11 28 47
14
9. ბასკი (თბ) 16 4 2 10 24 51
14
10. საგარეჯო  15 2 4 9 17 44
10
11.  ასმც (აფხაზეთი) 16 0 0 16 7 56
0
სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 16.05.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXV ტური. 

1. ამირანი - კოლხი  2:3

2. სტუ-ნ.დინამო-2 - ბახტრ.სპარტაკი   – 3:0

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – ვოიაჟი -  1:6

4. გარდაბანი - ცხუმი   – 0:2

5. აფხაზეთი - შავნაბადა   –  4:2

6. იბერია-2010 - გაგრა-2 -  0:2

7. გარეჯი - მზიური  –  6:0

სართი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

 შენიშვნა: რეგლამენტის თანახმად საწევრო-საშეჯიბრო თანხის გადაუხდელობის გამო„ბახტრ.სპარტაკი“ (ახმეტა-თბილისი) მოიხსნა გათამაშებიდან. (XXIV ტურიდან)

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   23 20 3  0 106–11 63
2. სართი (სართიჭალა)   23 18 0  5 64–27 54
3. ვოიაჯი (თბ)   23  16 2  5 78–26 50
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   23  14 3  6 52–35 45
5. იბერია-2010 (თბ)   24  13 4  7 51–39 43
6. გარეჯი (საგარეჯო)   23   10 4  9 45–42 34
7. მზიური (გალი)   24    10 4  10 53-50 34
8. გაგრა-2 (გაგრა)   23    9 5  9 54–40 32
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   23    8 4  11 42–49 28
10.  სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   24    8 2 14 45–52 26
11. კოლხი (გულირიფში)    24    8 2 14 56–68 26
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  23    7 3 13 33–67 24
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   23    6 2 15 35–75  20
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   24    6 1 17 40–110  19
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   23    2 1 20 18–81

 7


სრულად ნახვა
ONLINE 12.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXV ტური

12.05.2015. სამშაბათი.

4. აფხაზეთი   (აფხაზეთი)   4 – 2   შავნაბადა  (თელეთი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 დავით გითოლენდია, 5 წთ

1:1 დავით ბლიაძე,  9 წთ

2:1 გოჩა ბატიაშვილი,  33 წთ

3:1 თენგიზ ხარჩილაძე,  54 წთ

3:2 მიხეილ კენჭაძე,  69 წთ

4:2 დიმიტრი გაბელია,  83 წთ

---------------------------------------------------------------------------------

5. იბერია-2010  (თბილისი)  0 – 2  გაგრა-2  (გაგრა) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი შენგელია, 22 წთ

0:2 ლევან გზირიშვილი, 75 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

6. გარეჯი  (საგარეჯო)  6 – 0   მზიური  (გალი) –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 კოტე ლურსმანაშვილი, 11 წთ

2:0 ზაზა კობახიძე, 12 წთ

3:0 კოტე ლურსმანაშვილი, 42 წთ

4:0 კოტე ლურსმანაშვილი, 65 წთ

5:0 კოტე ლურსმანაშვილი, 72 წთ

6:0 ნიკოლოზ ხორნაული, 86 წთ

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 11.05.2015

 

 

 

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIV ტური. 

1. კოლხი  – ვიტ-ჯორჯია-2 - 2:4

2. ცხუმი - სტუ-ნ.დინამო-2   – 3:1

3. მზიური – ამირანი  -  2:1

4. სართი - გარეჯი   – 7:4

5. ვოიაჟი - გარდაბანი   –  4:1

6. შავნაბადა - იბერია-2010 -  4:2

7. ბახტ.სპარტაკი- აფხაზეთი–  0:3

გაგრა-2 – ისვენებს

გამოტოვებული მატჩები

XIX ტური

1. შავნაბადა - ვოიაჟი - 2:5

XVII ტური

1. გარეჯი - ამირანი - 3:0

სატურნირო ცხრილი

 შენიშვნა: რეგლამენტის თანახმად საწევრო-საშეჯიბრო თანხის გადაუხდელობის გამო „ბახტრ.სპარტაკი“ (ახმეტა-თბილისი) მოიხსნა გათამაშებიდან. (XXIV ტურიდან)

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   22 19 3  0 104–11 60
2. სართი (სართიჭალა)   23 18 0  5 64–27 54
3. ვოიაჯი (თბ)   22  15 2  5 72–25 47
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   22  14 3  5 51–29 45
5. იბერია-2010 (თბ)   23  13 4  6 51–37 43
6. მზიური (გალი)   23   10 4  9 53–44 34
7. გარეჯი (საგარეჯო)   22    9 4  9 39-42 31
8. გაგრა-2 (გაგრა)   22    8 5  9 52–40 29
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   22    8 4  10 42–47 28
10. შავნაბადა (თელეთი)   22    7 3 12 31–63 24
11.  სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   23    7 2 14 42–52 23
12.

კოლხი (გულირიფში) 

  23    7 2 14 53–66 23
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   22    6 2 14 33–72  20
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   23    5 1 17 36–108  16
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   22    2 1 19 18–78

 7


სრულად ნახვა
ONLINE 11.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXV ტური

11.05.2015. ორშაბათი.

1. ამირანი ოჩამჩირე)  2 – 3  კოლხი (გულრიფში) –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ომარ ლეკიაშვილი, 5 წთ

1:1 გიორგი გიგაური, 10 წთ

2:1 გიორგი გელაძე, 20 წთ

2:2 გიორგი ჩოხელი, 59 წთ

2:3 გიორგი ჩოხელი, 70 წთ

ვაჟა გაბისკირია, 73 წთ გაძევება „კოლხი“ გულრიფში

-----------------------------------------------------------------------------------------

2. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)  1 – 6  ვოიაჟი (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ლაშა გურგენიძე, 18 წთ

0:2  გიორგი ჭაავა, 32 წთ

0:3 ლაშა გურგენიძე, 39 წთ

1:3 იური უსოევი, 41 წთ

1:4  ლაშა გურგენიძე, 74 წთ

1:5  კონსტანტინე ჯამარაშვილი, 76 წთ

1:6  გიორგი ქურდაძე, 88 წთ

------------------------------------------------------------------------------------

3. გარდაბანი (გარდაბანი)  0 – 2  ცხუმი (სოხუმი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1  გიორგი ნარსია, 32 წთ

0:2  გიორგი ომანაძე, 56 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 08.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXII ტურის გადადებული მატჩი 

08.05.2015. პარასკევი.

1. გარეჯი (საგარეჯო)  3 - 0  ამირანი (ოჩამჩირე)  –  მატჩი დასრულდა

გოლრბი:

1:0 კოტე ლურსმანაშვილი, 3 წთ

2:0 გურამ დიღმელაშვილი, 31 წთ

3:0 ლერი ბარიხაშვილი, 38 წთ

--------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 07.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIV ტური 

07.05.2015. ხუთშაბათი.

5. ვოიაჟი (თბილისი)  4 - 1 გარდაბანი (გარდაბანი)  – მატჩი დასრულდა

გოლრბი:

1:0 ნიკოლოზ ანთიძე, 6 წთ

2:0 ლაშა გურგენიძე, 23 წთ

3:0 ვახტანგ გიორგაშვილი, 29 წთ

4:0 ლაშა გურგენიძე, 57 წთ

4:1 გიორგი რაზმაძე, 80 წთ

------------------------------------------------------------------------------

6. შავნაბადა (თელეთი) 4 – 2 იბერია-2010 (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 ნიკოლოზ ქურციკიშვილი, 44 წთ

1:1 ჯემალ მედოიანი , 53 წთ

2:1 ირაკლი ზარიძე, 54 წთ

3:1 გელა საგანელიძე, 59 წთ
4:1 მიხეილ კენჭაძე, 75 წთ
4:2 ნიკა გაბელია, 87 წთ

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. ბახტრ.სპარტაკი – აფხაზეთი – 

 შენიშვნა: ბახტრ.სპარტაკი  - რეგლამენტით გათვალისწინებული საწევრო-საშეჯიბრო თანხის გადაუხდელობის გამო, მოხსნილია გათამაშებიდან და ყველა დარჩენილი თამაშები ჩაეთვალოს წაგება 0:3.

 

სრულად ნახვა
ONLINE 04.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIV ტური 

05.05.2015. სამშაბათი.

1. კოლხი (გულრიფში)  2 – 4  ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)  – მატჩი დასრულდა

გოლი:

1:0 გიორგი ჩოხელი, 22 წთ

2:0 გიორგი ჩოხელი, 27 წთ

2:1 გიორგი მოდებაძე, 66 წთ

2:2 ბექა ქარსიმაშვილი, 70 წთ

2:3 გიორგი კუპრეიშვილი, 82 წთ

2:4 რევაზ წულუკიძე, 90+2 წთ

--------------------------------------------------------------------------------

2.მზიური (გალი) 2 - 1 ამირანი (ოჩამჩირე)   მატჩი დასრულდა

გოლი:

1:0 ზვიად კვარაცხელია, 3 წთ

1:1 ლიმა ლოპეს ფილიპე, 39 წთ

2:1 გიორგი ივანიშვილი, 89 წთ

 

--------------------------------------------------------------------------------

3. ცხუმი (სოხუმი)  3 – 1   სტუ.ნ.დინამო-2 (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლი:

0:1 ვალერი მათეშვილი, 22 წთ

1:1 თორნიკე მაჭავარიანი, 25 წთ  

2:1 ირაკლი მოისწრაფიშვილი, 36 წთ

3:1 თორნიკე მაჭავარიანი, 60 წთ

გიორგი ქოჩიშვილი - (გაძევება) 77 წთ. „ს.ტ.უ-ნ.დინამო-2“

 --------------------------------------------------------------------------------

4. სართი (სართიჭალა)  7 – 4  გარეჯი (საგარეჯო) მატჩი დასრულდა

გოლი:

1:0 შოთა ჯარიაშვილი, 4 წთ

2:0 შოთა ჯარიაშვილი, 8 წთ

3:0 ვლადიმერ კაპანაძე, 13 წთ

4:0 ვლადიმერ კაპანაძე, 24 წთ

5:0 ლაშა გენგაშვილი, 33 წთ

6:0 ლაშა გენგაშვილი, 53 წთ

6:1 ლერი ბარიხაშვილი, 58 წთ

6:2 ზაზა კობახიძე, 63 წთ

6:3 ზაზა კობახიძე, 70 წთ

6:4 აკაკი თედიაშვილი, 77 წთ

7:4 ბექა ჯუგაშვილი, 79 წთ

 --------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 03.05.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIII ტური. 

1. გაგრა-2 - შავნაბადა - 1:1

2. ამირანი - სართი   – 3:0

3. სტუ.-ნ.დინამო-2 - ვოიაჟი   -  4:2

4. აფხაზეთი - ცხუმი   – 0:5

5. გარდაბანი - კ0ლხი   –  2:1

6. ვიტ-ჯორჯია-2 - მზიური -  3:0

7. იბერია-2010 - ბახტრ.სპარტაკი–  4:0

გარეჯი – ისვენებს

გამოტოვებული მატჩი

XXI ტური

1. გარეჯი - ვიტ-ჯორჯია-2 - 1:1

 

სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   21 18 3  0 101–10 57
2. სართი (სართიჭალა)   22 17 0  5 57–23 51
3. იბერია-2010 (თბ)       22  13 4  5 49–33 43
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   21  13 3  5 47–27 42
5. ვოიაჯი (თბ)   20  13 2  5 63–22 41
6. მზიური (გალი)   22    9 4  9 51–43 31
7. გაგრა-2 (გაგრა)   22    8 5  9 52–40 29
8. გარდაბანი (გარდაბანი)   21    8 4  9 41–43 28
9. გარეჯი (საგარეჯო)   20    8 4  8 32–35 28
10. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   22    7 2 13 41–49 23
11. კოლხი (გულირიფში)    22    7 2 13 51–62 23
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  20    6 3 11 25–56 21
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   20    6 2 12 32–67 20
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   22    4 1 17 33–108  13
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   21    2 1 18 18–75

 7


სრულად ნახვა
 
web-style.ge