მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 28.04.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXII ტური. 

1. ბახტრ.სპარტაკი  – გაგრა-2 - 0:3

2. ცხუმი - იბერია-2010   – 3:0

3. ვოიაჟი – აფხაზეთი  -  11:0

4. კოლხი - სტუ-ნ.დინამო-2   – 4:1

5. მზიური - გარდაბანი   –  1:2

6. სართი - ვიტ-ჯორჯია-2 -  3:0

7. გარეჯი - ამირანი–  გადაიდო

შავნაბადა – ისვენებს

გამოტოვებული მატჩები

XXI ტური

1. სტუ-ნ.დინამო-2 - მზიური - 1:2

XVIII ტური

1. ვოიაჟი - ბახტრ.სპარტაკი - 4:2

სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   20 17 3  0 96–10 54
2. სართი (სართიჭალა)   21 17 0  4 57–20 51
3. ვოიაჯი (თბ)   19  13 2  4 61–18 41
4. იბერია-2010 (თბ)   21  12 4  5 45–33 40
5. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   19  12 2  5 43–26 38
6. მზიური (გალი)   21    9 4  8 51–40 31
7. გაგრა-2 (გაგრა)   21    8 4  9 51–39 28
8. გარეჯი (საგარეჯო)   19    8 3  8 31–34 27
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   20    7 4  9 39–42 25
10. კოლხი (გულირიფში)    21    7 2 12 50–60 23
11.  სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   21    6 2 13 37–47 20
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  19    6 2 11 24–55 20
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   19    5 2 12 29–67  17
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   21    4 1 16 33–103  13
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   20    2 1 17 18–71

 7


სრულად ნახვა
ONLINE 28.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIII ტური

28.04.2015. სამშაბათი.

2. გაგრა-2 (გაგრა)  1 - 1  შავნაბადა (თელეთი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი გობეჯიშვილი, 22 წთ

1:1 გიორგი მჭედლიშვილი, 50 წთ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. ამირანი (ოჩამჩირე)  3 - 0  სართი (სართიჭალა)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

გიორგი გველესიანი (გაძევება) 58 წთ. „სართი“

1:0  ფილიპე ლოპესი, 58 წთ

2:0  ფერეირა ლინკლოდი, 69 წთ

3:0  ფერეირა ლინკლოდი, 76 წთ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ONLINE 26.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIII ტური

27.04.2015. ორშაბათი.

1. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)  3 – 0  მზიური (გალი) –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

საბა თოდუა, 77 წთ (გაძევება) მზიური (გალი)

 1:0 ვასილ ქისიევი, 78 წთ

 2:0 ლუკა მახაჭაშვილი, 84 წთ

 3:0 ვახტანგ მაჩალაძე, 87 წთ

 

---------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 25.04.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXI ტური. 

1. აფხაზეთი  – კოლხი - 2:4

2. იბერია-2010 - ვოიაჟი  – 1:1

3. გაგრა-2 – ცხუმი  -  0:4

4. გარეჯი - ვიტ-ჯორჯია-2   – გადაიდო

5. გარდაბანი -  სართი  –  0:1

6. სტუ-ნ.დინამო-2 - მზიური -  გადაიდო

7. შავნაბადა - ბახტრ.სპარტაკი–  5:2

ამირანი – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   19 16 3  0 93–10 51
2. სართი (სართიჭალა)   20 16 0  4 54–20 48
3. იბერია-2010 (თბ)   20  12 4  4 45–30 40
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   18  12 2  4 43–23 38
5. ვოიაჯი (თბ)   17  11 2  4 46–16 35
6. მზიური (გალი)   19    8 4  7 48–37 28
7. გარეჯი (საგარეჯო)   19    8 3  8 31–34 27
8.  გაგრა-2 (გაგრა)   20    7 4  9 48–39 25
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   19    6 4  9 37–41 22
10. სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   19    6 2  11 35–41 20
11. კოლხი (გულირიფში)     20    5 2 12 46–59 20
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  19    6 2 11 24–55 20
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   19    5 2 12 29–67  17
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   20    4 1 15 33–92  13
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   18    2 1 15 16–64

 7


სრულად ნახვა
ONLINE 25.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XVIII ტურის გადადებული მატჩი

25.04.2015. შაბათი.

1. ვოიაჟი (თბილისი)    4 - 2 ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბილისი) –  მატჩი დასრულდა

 

 გოლები:

1:0 გიორგი ქურდაძე, 3 წთ

2:0 ლაშა გურგენიძე, 31 წთ

3:0 ლაშა გურგენიძე, 44 წთ

3:1 თამაზ მუჩიაშვილი, 54 წთ

4:1 ლაშა გურგენიძე, 70წთ

4:2 თორნიკე ბურდული, 82 წთ.                                                  

მიშა კოზაევი ( გაძევება) 83 წთ,,ვოიაჟი".                                        

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 23.04.2015

2014–2015 წ.წ.  XV ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  15 12 0 3 61 22
36
2.  მახარე  14 10 0 4 51 35
30
3.  დილა (გ) 15 9 0 6 55 35
27
4.  ოლიმპი 15 5 0 10 42 46
15
5.  ავაზა - საბურთალო 14 4 0 10 13 32
12
6.  მარკ-სტარი 15 4 0 11 28 80
12








სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 23.04.2015

  2014–2015 წ.წ.  XVI  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 15 14 0 1 68 21
42
2.   საბურთალო-2005 13 11 1 1 63 19
34
3.   მერანი 15 10 2 3 44 26
32
4.  მარნეული 14 8 2 4 35 27
26
5.  სასკო 14 7 2 5 26 23
23
6.  რუსთავი
15 4 3 8 29 45
15
7.  ბაქსვუდი 14 4 1 9 27 39
13
8.  ნ.დინამო 13 3 3 7 24 30
12
9.  ასმც.აფხაზეთი 15 2 4 9 24 60
10
10.   დილა (გ)  13 3 0 10 13 40
9
11.  აფხაზეთი-2005 15 0 6 9 14 37
6
სრულად ნახვა
ONLINE 23.04.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXI ტურის გადადებული მატჩი

24.04.2015. პარასკევი.

1. ს.ტ.უ. ნ-დინამო  (თბილისი)   1 - 2   მზიური (გალი) –   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ივანიშვილი, 23 წთ

1:1 სანდრო შინჯიკაშვილი, 57 წთ

1:2 გიორგი ივანიშვილი, 90+1 წთ

 

----------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპსიპას სახელობის ტურნირი 2004 წელს დაბადებულებს შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XVI ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 13 12 1 0 47 8
37
2.  აფხაზეთი-2004  12 9 0 3 35 20
27
3.  ნ.დინამო 11 7 1 3 33 12
22
4.  მცხეთა 13 7 0 6 28 36
21
5.  ს.კ იბერია  12 3 0 9 17 33
9

6.


 რუსთავი 5 0 0 5 2 13
0
7.  მარკ-სტარი 12 0 0 12 19 59
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 22.04.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.   ლომები 16 14 1 1 52 18
43
2.  ნ.დინამო 15 13 1 1 67 23
40
3.  აფხაზეთი-1   16 13 0 3 63 28
39
4.  რუსთავი 16 9 3 4 38 25
30
5.  ნიჩბისი 14 8 1 5 39 37
25
6.  აფხაზეთი-2003 16 7 1 8 39 45
22
7.  საგარეჯო 15 6 2 7 25 24
20
8.  კრწანისი 16 6 2 8 38 42
20
9.  წილკანი 14 3 1 10 23 38
10
10.  აფხაზეთი-2 16 3 1 12 31 61
10
11.  სამგორი 16 3 1 12 27 63
10
12.  ასმც-აფხაზეთი 14 0 0 14 23 61
0
სრულად ნახვა
 
web-style.ge