მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



ჟიული შარტავას სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულთა შორის 24.05.2015

2014–2015 წ.წ.  XIX ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 17 15 0 2 69 20
45
2. ბახტრიონი (ახმეტა) 17 12 2 3 42 16
38
3. რუსთავი (რუსთავი.) 15 11 2 2 46 10
35
4. ო.მ.ც. საბურთალო 17 9 5 3 41 23
32
5. ბორჯომი 16 9 2 5 21 13
29
6. მარნეული 15 7 0 8 28 30
21
7. ნ.დინამო-1 (თბ) 16 4 5 7 22 32
17
8. აფხაზეთი-2000 18 4 2 12 28 50
14
9. ბასკი (თბ) 16 4 2 10 24 51
14
10. საგარეჯო  16 3 4 9 20 44
13
11.  ასმც (აფხაზეთი) 17 0 0 17 7 59
0
სრულად ნახვა
საქართველოს 2014-15 წ.წ. 26-ე ეროვნული ჩემპიონატში მე-II ლიგის აღმოსავლეთი ზონის ცხრილი 22.05.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVI ტური. 

1. ცხუმი - ვიტ-ჯორჯია-2  4:2

2. მზიური - სართი   – 2:3

3. შავნაბადა – ს.ტ.უ. ნ.დინამო-2 -  4:4

4. გაგრა-2 - აფხაზეთი   – 4:1

5. ვოიაჟი - ამირანი   –  5:2

6. კოლხი - გარეჯი -  2:6

7. ბახტრ.სპარტაკი - გარდაბანი  –  0:3

იბერია-2010 – ისვენებს


სატურნირო ცხრილი

 შენიშვნა: რეგლამენტის თანახმად საწევრო-საშეჯიბრო თანხის გადაუხდელობის გამო„ბახტრ.სპარტაკი“ (ახმეტა-თბილისი) მოიხსნა გათამაშებიდან. (XXIV ტურიდან)

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   24 21 3  0 110–13 66
2. სართი (სართიჭალა)   24 19 0  5 67–29 57
3. ვოიაჯი (თბ)   24 17 2  5 83–28 53
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   24  14 3  7 54–39 45
5. იბერია-2010 (თბ)   24  13 4  7 51–39 43
6. გარეჯი (საგარეჯო)   24  11 4  9 51–44 37
7. გაგრა-2 (გაგრა)   24  10 5  9 58-41 35
8. მზიური (გალი)   25  10 4  11 55–53 34
9. გარდაბანი (გარდაბანი)   24    9 4  11 45–49 31
10.  სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   25    8 3 14 49–56 27
11. კოლხი (გულირიფში)    25    8 2 15 58–74 26
12.

შავნაბადა (თელეთი)

  24    7 4 13 37–71 25
13. ამირანი (ოჩამჩირე)   24    6 2 16 37–80  20
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   25    6 1 18 41–114  19
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   24    2 1 21 18–84

 7


სრულად ნახვა
ONLINI 21.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVI ტური

21.05.2015. ხუთშაბათი.

5. გაგრა–2 (გაგრა) 4 - 1 აფხაზეთი (აფხაზეთი)  მატჩი დასრულდა

1:0 ბეგი წიქვაძე, 12 წთ

2:0 გიორგი შენგელია, 39 წთ

2:1 გურამ ბაკაშვილი, 44 წთ

3:1 ნოდარ ბარამიძე, 84 წთ

4:1 ბექა ხუციშვილი, 90 წთ

--------------------------------------------------------------------------------

6. ვოიაჟი (თბილისი) 5  -  2  ამირანი (ოჩამჩირე) –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 კახა ქიქავა, 11 წთ

1:1 ვახტანგ გიორგაშვილი, 13 წთ

2:1 ნიკოლოზ ანთიძე, 22 წთ

3:1 გიორგი ქურდაძე, 33 წთ

4:1 კონსტანტინე ციკალანოვი, 60 წთ

4:2 გიორგი გელაძე, 77 წთ

5:2 კონსტანტინე ჯამარაული, 83 წთ

სრულად ნახვა
ONLINE 20.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

ONLINE 19.05.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXVI ტური

20.05.2015. ოთხშაბათი.

1. კოლხი (გულრიფში)  2 – 6  გარეჯი (საგარეჯო)  – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ზაზა კობახიძე, 23 წთ

1:1 დავით მუკბანიანი, 28 წთ

1:2 კოტე ლურსმანაშვილი, 40 წთ

2:2 გიორგი ჩოხელი, 44 წთ

2:3 ნიკოლოზ ლაზარიშვილი, 53 წთ

2:4 კოტე ლურსმანაშვილი, 68 წთ

2:5 კოტე ლურსმანაშვილი, 77 წთ

2:6 კოტე ლურსმანაშვილი, 84 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

2. მზიური (გალი)  2 – 3  სართი (სართიჭალა)  – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ბექა ჯუღაშვილი, 7 წთ

1:1 გიორგი ივანიშვილი, 28 წთ

1:2 შოთა ჯარიაშვილი, 36 წთ

1:3 ლაშა გენგაშვილი, 60 წთ

2:3 ზვიად კვარაცხელია, 90 წთ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

3. ცხუმი (სოხუმი)   4 – 2  ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 იური უსოევი, 38 წთ

0:2 გიორგი გოგოლაძე, 48 წთ

1:2 ნიკო უგრეხელიძე, 53 წთ

2:2 ვლადიმერ ონიანი, 58 წთ

3:2 ნიკო უგრეხელიძე, 81 წთ

4:2 თორნიკე მაჭავარიანი, 85 წთ 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 4. შავნაბადა (თელეთი)  4 - 4  სტუ.ნ.დინამო-2 (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ბაჩუკი შენგელია, 8 წთ

0:2 ბაჩუკი შენგელია, 13 წთ

1:2 გიორგი ბურჯანაძე, 44 წთ

2:2 მიხეილ კენჭაძე, 66 წთ

3:2 მიხეილ კენჭაძე, 68 წთ

4:2 მიხეილ კენჭაძე, 74 წთ

4:3 ბექა კუხალაშვილი, 86 წთ

4:4 ვალერი მათეშვილი, 90 წთ

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 17.05.2015

2014–2015 წ.წ.  XVII ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა)  17 13 1 3 67 25
40
2.  მახარე  17 12 1 4 58 38
37
3.  დილა (გ) 17 10 0 7 56 38
30
4.  ოლიმპი 17 6 0 11 46 50
18
5.  ავაზა - საბურთალო 17 5 0 12 14 34
15
6.  მარკ-სტარი 17 4 0 13 29 85
12

სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 17.05.2015

2014–2015 წ.წ.  XVIII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 17 16 0 1 75 22
48
2.   საბურთალო-2005 16 14 1 1 73 19
43
3.   მერანი 17 12 2 3 51 30
38
4.  მარნეული 15 8 2 5 39 33
26
5.  სასკო 16 8 2 6 34 30
26
6. ნ.დინამო
16 4 4 8 29 33
16
7.  რუსთავი 16 4 4 8 30 46
16
8. ბაქსვუდი 16 4 1 11 30 49
13
9. დილა (გ)  16 4 0 12 17 48
12
10.  ასმც.აფხაზეთი 16 2 4 10 24 63
10
11.  აფხაზეთი-2005 17 0 6 11 14 43
6
სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის ტურნირი 2004 წელს დაბადებულებს შორის 17.05.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XVIII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 15 12 1 0 49 10
39
2.  აფხაზეთი-2004  14 9 1 4 40 27
28
3.  ნ.დინამო 13 8 2 3 39 13
26
4.  მცხეთა 14 8 0 6 32 38
24
5.  ს.კ იბერია  14 4 0 10 25 41
12

6.


 რუსთავი 6 1 0 5 6 14
3
7.  მარკ-სტარი 14 0 0 14 20 68
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 17.05.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVIII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 18 16 1 1 76 25
49
2. ლომები 17 15 1 1 55 18
46
3.  აფხაზეთი-1   18 14 0 4 71 32
42
4.  რუსთავი 18 9 1 7 55 44
28
5.  ნიჩბისი 17 9 1 7 55 44
28
6. საგარეჯო 16 7 2 7 30 27
23
7. აფხაზეთი-2003 17 7 1 9 39 48
22
8.  კრწანისი 18 6 2 10 41 61
20
9.  აფხაზეთი-2 18 5 1 12 38 63
16
10. წილკანი 16 4 1 11 34 46
13
11.  სამგორი 17 3 1 13 28 68
10
12.  ასმც-აფხაზეთი 16 0 0 16 24 70
0
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 17.05.2015

2014–2015 წლების სეზონის XVIII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  არაგვი (დუშეთი) 17 15 2 0 57 11
47
2.  მარტყოფი 18 15 1 2 68 18
46
3.   ბახტრიონი (ახმეტა) 18 10 3 5 42 21
33
4.  თელეთი  17 9 6 2 40 24
33
5.  ლომები 18 8 4 6 37 31
28
6.  ნ.დინამო  18 8 2 8 50 44
26
7.   ბორჯომი 18 8 1 9 37 31
25
8.  დ/წყარო  18 7 2 9 39 35
23
9.  ბასკი 18 7 2 9 37 48
23
10.  აფხაზეთი-2002 18 4 0 14 40 51
12
11.  მარკ.სტარი 18 2 1 15 28 76
7
12.  ვაზიანი 18 2 0 16 24 109
6
სრულად ნახვა
 
web-style.ge