მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 11.06.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXX ტური

12.06.2015. პარასკევი.

2. ვოიაჟი (თბილისი)  6 – 1  კოლხი (გულრიფში) მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი ქურდაძე, 16 წთ

2:0 კონსტანტინე ციკალანოვი, 27 წთ

3:0 ლაშა გურგენიძე, 37 წთ

4:0 ლაშა გურგენიძე, 64 წთ

5:0 ილია გორდაძე, 70 წთ

5:1 დავით ცერცვაძე, 87 წთ (ს.კ)

6:1 ლაშა გურგენიძე, 90 წთ

--------------------------------------------------------------------------------

3. აფხაზეთი (აფხაზეთი)  7 – 7  გარდაბანი (გარდაბანი)  – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 თეიმურაზ ხარჩილაძე, 4 წთ

2:0 გურამ ბააკაშვილი, 27 წთ

2:1 გიორგი რაზმაძე, 29 წთ

3:1 გურამ ბააკაშვილი, 41 წთ

3:2 გიორგი რაზმაძე, 54 წთ

3:3 დავით ჯაფარიძე, 64 წთ

4:3 თეიმურაზ ხარჩილაძე, 66 წთ

5:3 ბექა ბატიაშვილი, 74 წთ

5:4 ავთო მუსელიანი, 78 წთ

6:4 ბექა ბატიაშვილი, 79 წთ

6:5 ავთო მუსელიანი, 81 წთ

7:5 დიმიტრი გაბელია, 86 წთ

7:6 ავთო მუსელიანი, 87 წთ

7:7 რაშიდ რუსტამოვი, 89 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

4. იბერია-2010 (თბილისი)  1 – 0 ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)  მატჩი დასრულდა

გოელები:

1:0 საბა გრძელიშვილი, 87 წთ

----------------------------------------------------------------------------------

 

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 11.06.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXX ტური

11.06.2015. ხუთშაბათი

1. შავნაბადა (თელეთი)  2 – 5  გარეჯი (საგარეჯო)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 მიხეილ კენჭაძე, 1 წთ

1:1 ნიკოლოზ ხორნაული, 19 წთ

1:2 რევაზ ნარიმანაშვილი, 23 წთ

1:3 ნიკოლოზ ჭიაბერაშვილი, 37 წთ

1:4 კოტე ლურსმანაშვილი, 68 წთ

2:4 მიხეილ კენჭაძე, 75 წთ

2:5 კოტე ლურსმანაშვილი, 76 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 06.06.2015

ONLINE

საქართველოს 26–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXIX ტური

08.06.2015. ორშაბათი

1. ამირანი (ოჩამჩირე)  4 – 3  შავნაბადა (თელეთი)     მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 დავით ჩხეიძე, 9 წთ

1:1 გელა საგანელიძე, 16 წთ

2:1 ლინკოლ ფერეირა, 38 წთ

3:1 ლინკოლ ფერეირა, 41 წთ

3:2 მიხეილ კენჭაძე, 82 წთ

4:2 ლინკოლ ფერეირა, 85 წთ

4:3 ზურაბ მაკარაძე, 90 + 1 წთ


----------------------------------------------------------------------

2. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი) 4  – 0 გაგრა-2 (გაგრა)  –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი გოგოლიძე, 73 წთ

2:0 თორნიკე ყუფარაშვილი, 76 წთ

3:0 გიორგი გოგოლიძე, 79 წთ

4:0 გიორგი გოგოლიძე, 86 წთ

 

-----------------------------------------------------------------------

3. სართი (სართიჭალა)  0 – 1 ცხუმი (სოხუმი)    მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გიორგი ჯალაღონია, 86 წთ

 

-----------------------------------------------------------------------

 

09.06.2015. სამშაბათი.

4. სტუ.ნ.დინამო-2 (თბილისი) 4  – 4 აფხაზეთი (აფხაზეთი) –  მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 გურამ ბაკაშვილი, 37 წთ

0:2 გურამ ბაკაშვილი, 57 წთ

1:2 ვანო შენგელიძე, 65 წთ

2:2 გიორგი კორაშვილი, 67 წთ

3:2 გოგა კუხალაშვილი, 77 წთ

3:3 დავით კანდელაკი, 80 წთ

3:4 გურამ ბაკაშვილი, 82 წთ

4:4 გივი ვასაძე, 86 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------

5. მზიური (გალი) 1 – 8  ვოიაჟი (თბილისი) –   მატჩი დასრულდა

გოლები:

0:1 ნიკა ანთიძე, 17 წთ

0:2 ლაშა გურგენიძე, 21 წთ

0:3 ლაშა გურგენიძე, 32 წთ

0:4 ნიკა ანთიძე, 35 წთ

0:5 ლაშა გურგენიძე, 45 წთ

0:6 გიორგი ჭაავა, 55 წთ

1:6 თემურ ქოიავა, 71 წთ

1:7 კოსტა ციკალანოვი, 75 წთ

1:8 იასონ ხუნდაძე, 89 წთ

--------------------------------------------------------------------------------------

6. გარდაბანი (გარდაბანი) 4 - 1 იბერია-2010 (თბილისი) – მატჩი დასრულდა

გოლები:

1:0 გიორგი რაზმაძე, 4 წთ

2:0 ავთანდილ მუსელიანი, 20 წთ

3:0 ირაკლი ჯანხოთელი, 66 წთ

3:1 ოთარ მუხულიშვილი, 71 წთ

4:1 ოთარ მუხულიშვილი, 88 წთ

-------------------------------------------------------------------------------------


 

 

 

 

 


 

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 06.06.2015

2014–2015 წ.წ.  XX ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. მახარე  20 15 1 4 68 42
46
2. აფხაზეთი (ბასა)  19 14 2 3 71 27
44
3.  დილა (გ) 20 11 1 8 63 44
34
4.  ოლიმპი 19 7 0 12 52 55
21
5.  ავაზა - საბურთალო 20 5 0 15 16 44
15
6.  მარკ-სტარი 20 5 0 15 33 91
15
სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 06.06.2015

2014–2015 წ.წ.  XXI  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ლომები 19 17 0 2 80 25
51
2.  საბურთალო-2005 18 16 1 1 80 22
49
3.   მერანი 19 14 2 3 60 30
44
4.  მარნეული 17 9 2 6 42 36
29
5.  სასკო 19 9 2 8 42 40
29
6. ნ.დინამო
18 6 4 8 36 34
22
7.  რუსთავი 19 6 4 9 43 55
22
8. ბაქსვუდი 19 5 2 12 35 54
17
9. დილა (გ)  19 4 0 15 21 66
12
10.  ასმც.აფხაზეთი 18 2 5 11 26 68
11
11. აფხაზეთი-2005  19 0 6 13 14 49
6
სრულად ნახვა
ნიაზ ძიაპშიპას სახელობის ტურნირი 2004 წელს დაბადებულებს შორის 06.06.2015

2014–2015 წლების სეზონის  XXI ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  აფხაზეთი (ბასა) 17 14 3 0 57 13
45
2.  აფხაზეთი-2004  16 10 2 4 45 30
32
3.  ნ.დინამო 16 9 3 4 44 18
3
4.  მცხეთა 17 8 0 9 39 51
24
5.  ს.კ იბერია  17 7 0 10 41 47
21

6.


 რუსთავი 9 2 0 7 14 27
6
7.  მარკ-სტარი 16 0 0 16 24 78
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 06.06.2015

2014–2015 წლების სეზონის XXI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 21 19 1 1 87 29
58
2. ლომები 21 18 1 2 67 24
55
3.  აფხაზეთი-1   21 17 0 4 79 33
51
4.  რუსთავი 21 11 4 6 49 37
37
5. საგარეჯო 20 10 2 8 44 31
32
6. ნიჩბისი  20 10 1 9 59 49
31
7. აფხაზეთი-2003 21 8 1 12 43 57
25
8. წილკანი 20 6 2 12 48 53
20
9. კრწანისი 21 6 2 13 42 70
20
10. აფხაზეთი-2 21 6 1 14 44 75
19
11.  სამგორი 21 4 1 16 35 83
13
12.  ასმც-აფხაზეთი 20 1 0 19 28 84
3
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 06.06.2015

2014–2015 წლების სეზონის XXI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  არაგვი (დუშეთი) 20 18 2 0 77 14
56
2.  მარტყოფი 21 18 1 2 87 20
55
3.  თელეთი  20 12 6 2 53 26
42
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 21 12 3 6 46 22
39
5.  ბორჯომი 21 11 1 9 42 31
34
6. ლომები 21 10 4 7 48 40
34
7.   ნ.დინამო  21 10 4 7 48 40
34
8.  დ/წყარო  21 9 2 10 54 55
29
9.  ბასკი 21 7 2 12 39 56
23
10.  აფხაზეთი-2002 21 4 0 17 40 60
12
11.  მარკ.სტარი 21 2 1 18 31 92
7
12.  ვაზიანი 21 2 0 19 28 133
6
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 05.06.2015

2014–2015 წლების სეზონის XXI ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1. კრწანისი (ლიდ) 21 15 2 4 82 26
47
2. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 18 14 2 2 61 21
44
3. ავაზა  20 14 1 5 60 31
43
4. ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 21 13 2 6 58 35
41
5.  ლომები 21 11 4 6 55 59
37
6.  დინამო-2 (თბ.) 20 10 2 8 60 45
32
7. ასმც-აფხაზეთი 21 9 2 10 47 57
29
8. ბური (მუხრანი)
21 8 2 11 37 50
26
9. რუსთავი  21 8 1 12 46 48
25
10. ნ/დინამო 20 4 3 13 33 62
15
11. გრანდი 21 5 0 16 30 81
15
12.  აფხაზეთი-2001 21 1 1 19 17 71
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულთა შორის 05.06.2015

2014–2015 წ.წ.  XXI ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 19 15 1 3 72 24
46
2. ბახტრიონი (ახმეტა) 19 14 2 3 48 17
44
3. რუსთავი (რუსთავი.) 17 13 2 2 52 10
41
4. ო.მ.ც. საბურთალო 19 11 5 3 46 24
38
5. ბორჯომი 20 10 3 7 25 21
33
6. მარნეული 18 8 0 10 32 35
24
7. ნ.დინამო-1 (თბ) 19 5 6 8 29 37
21
8. ბასკი (თბ) 19 6 2 11 34 58
20
9. აფხაზეთი-2000 19 4 2 13 30 57
14
10. საგარეჯო  18 3 5 10 22 49
14
11.  ასმც (აფხაზეთი) 19 0 0 19 7 65
0
სრულად ნახვა
 
web-style.ge