მთავარი   |  სიახლეები  |  ფედერაცია  |  ჩემპიონატები  |  ოქროს წიგნი  |  არქივი  |  კონტაქტი  



საქართველოს, 27-ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთი ზონის პირველი წრის კალენდარი 08.09.2015

საქართველოს, 27–ე ეროვნული ჩემპიონატის მეორე ლიგის აღმოსავლეთ ზონის გათამაშებამ მიმდინარე წლის 7 სექტემბერს აიღო სტარტი.

 

საქართველოს 27–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა.

I ტური

07.09.2015. ორშაბათი.

1. შავნაბადა (თელეთი)- ქოჯაელი (მცხეთა) – გადაიდო

2. ნ.დინამო (თბილისი)- დინამო (სოხუმი) – 11:00 სთ.

3. გარეჯი (საგარეჯო) – სართი (სართიჭალა) – 16:00 სთ.

4. ამირანი (ოჩამჩირე) – მცხეთა (მცხეთა) – 16:00 სთ. 

08.09.2015. სამშაბათი.

5. ცხუმი (სოხუმი) – რუსთავი-2 (რუსთავი) – 11:00 სთ. 

6. ვიტ-ჯორჯია–2 (თბილისი) – აფხაზეთი (აფხაზეთი) – 13:00 სთ.

7. გარდაბანი (გარდაბანი)- კოლხი (გულრიფში) – 16:00

 

II ტური

13.09.2015. კვირა.

1. დინამო სოხ. – ვიტ-ჯორჯია-2 – 12:30 სთ.

2. ქოჯაელი – კოლხი – 16:30 სთ.

3. სართი – ამირანი – 16:30 სთ.

4. აფხაზეთი – ცხუმი – 16:30 სთ. 

14.09.2015. ორშაბათი.

5. მცხეთა – გარდაბანი – 16:00 სთ.

6. რუსთავი-2 - გარეჯი – 16:00 სთ.

7. შავნაბადა – ნ.დინამო – 16:00 სთ. 

18.09.2015. პარასკევი. I ტურის გადადებული მატჩი

1. შავნაბადა – ქოჯაელი – 16:00 სთ. 

III ტური

22.09.2015. სამშაბათი.

1. ნ.დინამო – ქოჯაელი – 11:00 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – შავნაბადა  – 13:00 სთ.

3. გარეჯი – აფხაზეთი – 16:00 სთ.

23.09.2015. ოთხშაბათი.

4. ცხუმი – დინამო-სოხ – 11:00 სთ. 

5. ამირანი – რუსთავი-2 – 13:30 სთ.

6. გარდაბნი - სართი  – 16:00 სთ.

7. კოლხი - მცხეთა  – 11:00 სთ.

  IV ტური

28.09.2015. ორშაბათი

1. აფხაზეთი - ამირანი – 11:00 სთ.

2. ნ.დინამო - ვიტ-ჯორჯია – 13:30 სთ.

3. რუსთავი-2 – გარდაბანი – 16:00 სთ.

4. შავნაბადა – ცხუმი – 16:00 სთ. 

29.09.2015. სამშაბათი.

5. ქოჯაელი – მცხეთა – 16:00 სთ.

6. სართი – კოლხი – 16:00 სთ. 

7. გარეჯი – დინამო.სოხ. – 16:00 სთ.

 

V ტური

06.10.2015. სამშაბათი.

1. ცხუმი – ნ.დინამო – 11:00 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – ქოჯაელი  13:00 სთ.

3. გარდაბანი - აფხაზეთი - 15:00 სთ.

07.10.2015. ოთხშაბათი.

4. ამირანი – დინამო.სოხ – 11:00 სთ.

5. კოლხი – რუსთავი – 13:30 სთ.

6. გარეჯი – შავნაბადა – 15:00 სთ. 

7. მცხეთა - სართი  – 15:00 სთ.

VI ტური

12.10.2015. ორშაბათი.

1. დინამო.სოხ – გარდაბანი – 11:00 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია-2 – ცხუმი  12:30 სთ.

3. რუსთავი-2 - მცხეთა  – 15:00 სთ.

4. ქოჯაელი - სართი – 16:00 სთ.

13.10.2015. სამშაბათი.

5. ნ.დინამო – გარეჯი – 13:30 სთ.

6. აფხაზეთი - კოლხი – 11:00 სთ. 

7. შავნაბადა – ამირანი – 15:00 სთ.

 VII ტური

19.10.2015. ორშაბათი.

1. ცხუმი - ქოჯაელი – 11:00 სთ.

2. ამირანი - ნ.დინამო  11:00 სთ.

3. გარდაბანი - შავნაბადა  15:00 სთ.

4. სართი - რუსთავი-2 – 15:00 სთ.

5. გარეჯი - ვიტ-ჯორჯია-2 – 15:00 სთ.

20.10.2015. სამშაბათი.

6. კოლხი - დინამო.სოხ. – 11:00 სთ.

7. მცხეთა - აფხაზეთი - 15:00

 VIII ტური

25.10.2015. კვირა.

1. ვიტ-ჯორჯია-2 – ამირანი – 12:00 სთ.

26.10.2015. ორშაბათი.

2. ქოჯაელი – რუსთავი-2 – 15:00 სთ.

3. ნ.დინამო – გარდაბანი  13:30 სთ.

4. დიანმო.სოხ - მცხეთა - 11:00

5. შავნაბადა – კოლხი  15:00 სთ

27.10.2015. სამშაბათი.

6. ცხუმი – გარეჯი – 15:00 სთ.

7. აფხაზეთი – სართი – 11:00 სთ.

IX ტური

03.11.2015. სამშაბათი.

1. ამირანი – ცხუმი – 11:00 სთ.

2. რუსთავი-2 – აფხაზეთი – 14:00 სთ.

3. მცხეთა – შავნაბადა  14:00 სთ.

4. გარეჯი – ქოჯაელი -  14:00 სთ.

04.11.2015. ოთხშაბათი.

5. გარდაბანი - ვიტ-ჯორჯია-2  – 14:00 სთ.

6. კოლხი – ნ.დინამო – 11:00 სთ.

7. სართი – დინამო.სოხ – 14:00 სთ.

 

X ტური

09.11.2015. ორშაბათი.

1. დინამო.სოხ – რუსთავი-2 – 11:00 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია–2 – კოლხი – 13:00 სთ.

3. გარეჯი – ამირანი  14:30 სთ.

4. ნ.დინამო – მცხეთა – 13:30 სთ.

10.11.2015. სამშაბათი.

5. ცხუმი - გარდაბანი   13:30 სთ.

6. შავნაბადა – სართი – 14:00 სთ.

7. ქოჯაელი – აფხაზეთი – 14:00 სთ.

XI ტური

13.11.2015. პარასკევი.

1. ამირანი – ქოჯაელი – 13:30 სთ.  გადაიდო

2. მცხეთა – ვიტ-ჯორჯია-2 – 14:00 სთ.

3. რუსთავი-2 - შავნაბადა   14:00 სთ.

4. აფხაზეთი – დინამო.სოხ. – 11:00 სთ.  გადაიდო

14.11.2015. შაბათი.

5. გარდაბანი - გარეჯი  14:00 სთ.

6. კოლხი – ცხუმი – 10:00 სთ.

7. სართი – ნ.დინამო – 14:00 სთ.

XII ტური

18.11.2015. ოთხშაბათი.

1. ნ.დინამო - რუსთავი-2 – 11:00 სთ.

2. ამირანი - გარდაბანი  13:30 სთ. გადაიდო

3. ვიტ-ჯორჯია-2 – სართი  13:00 სთ.

4. შავნაბადა - აფხაზეთი  14:00 სთ.

19.11.2015. ხუთშაბათი.

5. ქოჯაელი – დინამო.სოხ. – 15:00 სთ.  გადაიდო

6. გარეჯი - კოლხი - 14-00 სთ.

20.11.2015. პარასკევი.

7. ცხუმი – მცხეთა – 14:00 სთ.

 XIII ტური

25.11.2015. ოთხშაბათი.

1. აფხაზეთი - ნ.დინამო  11:00 სთ.

2. ვიტ-ჯორჯია–2 - რუსთავი-2   12:00 სთ.

3. დინამო.სოხ – შავნაბადა  14:00 სთ. გადაიდო

26.11.2015. ხუთშაბათი.

4. მცხეთა – გარეჯი – 14:30 სთ.

5. გარდაბანი - ქოჯაელი  – 14:00 სთ.

6. კოლხი – ამირანი – 11:00 სთ. გადაიდო

7. სართი – ცხუმი – 14:00 სთ

 

 

 %

სრულად ნახვა
საქართველოს 2015-2016 წ.წ. ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთი ზონის გათამაშება 08.09.2015

ONLINE

საქართველოს 27–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. I ტური.

08.09.2015. სამშაბათი.

5.  ცხუმი (სოხუმი)    2 – 1   რუსთავი-2 (რუსთავი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

----------------------------------------------------------

6.  ვიტ-ჯორჯია-2 (თბილისი)    11 – 0   აფხაზეთი (აფხაზეთი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

----------------------------------------------------------

7.  გარდაბანი (გარდაბანი)   7– 0   კოლხი (გულრიფში)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

-----------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
საქართველოს 2015-2016 წ.წ. ეროვნული ჩემპიონატის აღმოსავლეთი ზონის გათამაშება 07.09.2015

ONLINE

საქართველოს 27–ე ეროვნული ჩემპიონატი.

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. I ტური.

07.09.2015. ორშაბათი.

1.  შავნაბადა (თელეთი)    0 – 0   ქოჯაელი (მცხეთა)   გადაიდო

გოლები:

?:?

-----------------------------------------------------------

2.  ნ.დინამო (თბილისი)    4 – 1   დინამო (სოხუმი)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

----------------------------------------------------------

3.  გარეჯი (საგარეჯო)    2 – 0   სართი (სართიჭალა)  მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

----------------------------------------------------------

4.  ამირანი (ოჩამჩირე)    0 – 8   მცხეთა (მცხეთა)   მატჩი დასრულდა

გოლები:

?:?

-----------------------------------------------------------

სრულად ნახვა
შოთა ლომინაძის სახელობის გათამაშება 2006 წელში დაბადებულთა შორის 27.06.2015

              საბოლოო ცხრილი

2014–2015 წ.წ.  XXI ტურის ცხრილი

 

 

გუნდი გგ მგ +/-
1. აფხაზეთი (ბასა)  20 15 2 3 74 28
47
2. მახარე  20 15 1 4 68 42
46
3.  დილა (გ) 20 11 1 8 63 44
34
4.  ოლიმპი 20 7 0 13 53 58
21
5.  ავაზა - საბურთალო 20 5 0 15 16 44
15
6.  მარკ-სტარი 20 5 0 15 33 91
15
სრულად ნახვა
ვლადიმერ მარღანიას სახელობის გათამაშება 2005 წელში დაბადებულთა შორის 27.06.2015

საბოლოო ცხრილი

    2014–2015 წ.წ.  XXII  ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  საბურთალო-2005 20 18 1 1 88 23
55
2. ლომები 20 17 0 3 80 26
51
3.   მერანი 20 15 2 3 64 31
47
4.  მარნეული 20 11 2 7 52 45
35
5.  სასკო 20 9 2 9 37 35
29
6. ნ.დინამო
20 7 4 9 37 35
25
7.  რუსთავი 20 6 4 10 44 59
22
8. ბაქსვუდი 20 6 2 12 38 54
20
9. დილა (გ)  20 5 0 15 25 68
15
10.  ასმც.აფხაზეთი 20 2 5 13 29 78
11
11. აფხაზეთი-2005  20 0 6 14 14 52
6
სრულად ნახვა
გიგა ნორაკიძის სახელობის გათამაშება 2003 წელში დაბადებულთა შორის 27.06.2015

საბოლოო ცხრილი

2014–2015 წლების სეზონის XXII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  ნ.დინამო 22 20 1 1 91 32
61
2. ლომები 22 19 1 2 70 24
58
3.  აფხაზეთი-1   22 18 0 4 83 35
54
4. საგარეჯო 22 12 2 8 50 31
38
5. რუსთავი 22 11 4 7 51 41
37
6. ნიჩბისი  22 10 1 11 59 55
31
7. წილკანი 22 8 2 12 54 53
26
8. აფხაზეთი-2003 22 8 1 13 43 60
25
9. კრწანისი 22 7 2 13 45 70
23
10. აფხაზეთი-2 22 6 1 15 44 78
19
11.  სამგორი 22 4 1 17 38 37
13
12.  ასმც-აფხაზეთი 22 1 0 21 28 90
3
სრულად ნახვა
ვლადიმერ (სიომა) ბარქაიას სახელობის გათამაშება 2002 წელში დაბადებულთა შორის 27.06.2015

საბოლოო ცხრილი

2014–2015 წლების სეზონის XXII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1.  არაგვი (დუშეთი) 22 20 2 0 85 14
62
2.  მარტყოფი 22 18 1 3 86 22
55
3.  თელეთი  22 13 6 3 55 32
45
4. ბახტრიონი (ახმეტა) 22 13 3 6 49 22
42
5.  ბორჯომი 22 12 1 9 45 31
37
6. ლომები 22 10 4 8 48 43
34
7.   ნ.დინამო  22 10 2 10 61 55
32
8.  დ/წყარო  22 9 2 11 48 41
29
9.  ბასკი 22 7 2 13 39 57
23
10.  აფხაზეთი-2002 22 4 0 18 40 63
12
11.  მარკ.სტარი 22 2 1 19 31 95
7
12.  ვაზიანი 22 2 0 20 28 140
6
სრულად ნახვა
ავთანდილ (ბასა) ღოღობერიძის სახელობის გათამაშება 2001 წელში დაბადებულთა შორის 27.06.2015

საბოლოო ცხრილი

2014–2015 წლების სეზონის XXII ტურის ცხრილი

გუნდი გგ მგ +/-
1. ლაგოდეხი (ლაგოდეხი) 22 16 3 3 69 26
51
2. კრწანისი (ლიდ) 22 16 2 4 85 26
50
3. ავაზა  22 15 2 5 64 32
47
4. ს.უ ვიტ-ჯორჯია (თბ) 22 14 2 6 63 37
44
5.  ლომები 22 11 4 7 55 62
37
6.  დინამო-2 (თბ.) 22 11 2 9 63 48
35
7. ასმც-აფხაზეთი 22 9 2 11 47 60
29
8. რუსთავი 
22 9 1 12 47 48
28
9. ბური (მუხრანი) 22 8 2 12 38 54
26
10. გრანდი 22 6 0 16 33 81
18
11. ნ/დინამო 22 4 3 15 34 67
15
12.  აფხაზეთი-2001 22 1 1 20 17 74
სრულად ნახვა
ჟიული შარტავას სახელობის ტურნირი 2000 წელს დაბადებულთა შორის 27.06.2015

საბოლოო ცხრილი

2014–2015 წ.წ.  XXII ტურის ცხრილი

 

გუნდი გგ მგ +/-
1.  დინამო-2 (თბ) 20 16 1 3 76 26
49
2. ბახტრიონი (ახმეტა) 20 15 2 3 52 19
47
3. რუსთავი (რუსთავი.) 20 13 3 4 52 15
42
4. ო.მ.ც. საბურთალო 20 12 5 3 49 24
41
5. ბორჯომი 20 10 3 7 25 21
33
6. მარნეული 20 10 0 10 38 36
30
7. ნ.დინამო-1 (თბ) 20 6 6 8 31 37
24
8. ბასკი (თბ) 20 6 2 12 35 61
20
9. საგარეჯო 20 3 6 11 24 53
15
10.  აფხაზეთი-2000 20 4 2 14 32 61
14
11.  ასმც (აფხაზეთი) 20 0 0 20 7 68
0
სრულად ნახვა
საქართველოს 2014-15 წ.წ. ეროვნული ჩემპიონატში მე-II ლიგის აღმოსავლეთი ზონის ცხრილი 16.06.2015

საქართველოს 26-ე ეროვნული ჩემპიონატი.მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. 

საბოლოო ცხრილი

მეორე ლიგა. აღმოსავლეთი ზონა. XXX ტური. 

1. შავნაბადა - გარეჯი   2:5

2. ვოიაჟი - კოლხი   –   6:1

3. იბერია-2010 - ვიტ-ჯორჯია-2  1:0

4. აფხაზეთი -  გარდაბანი  – 7:7

5. ბახტრ.სპარტაკი - სართი   –  0:3

6. გაგრა-2 - ამირანი   –  2:1

7. ცხუმი - მზიური   –  4:0

6. ს.ტ.უ. ნ.დინამო-2 -  ისვენებს

 


სატურნირო ცხრილი

 შენიშვნა: რეგლამენტის თანახმად საწევრო-საშეჯიბრო თანხის გადაუხდელობის გამო„ბახტრ.სპარტაკი“ (ახმეტა-თბილისი) მოიხსნა გათამაშებიდან. (XXIV ტურიდან)

 

N გუნდი თ. მ. ფ. წ. ბ. ქ.
1. ცხუმი (სოხუმი)   28  25 3    0 126–15 78
2. სართი (სართიჭალა)   28  21 0    7   79–35 63
3. ვოიაჯი (თბ)   28  20 2    6 101–35 62
4. ვიტ-ჯორჯია-2 (თბ)   28  17 3    8   64–42 54
5. იბერია-2010 (თბ)   28  14 5    9   58–56 47
6. გარეჯი (საგარეჯო)   28  14 4  10   63–52 46
7. გაგრა-2 (გაგრა)   28  12 6  10   69-51 42
8. გარდაბანი (გარდაბანი)   28  11 5  12   66–65 38
9. მზიური (გალი)   28  11 4  13   62–68 37
10.  სტუ-ნ.დინამო-2 (თბ)   28    8 6  14   58–65 30
11. კოლხი (გულირიფში)    28    8 2  18   63–93 26
12.

ამირანი (ოჩამჩირე)

  28    8 2  18   46–90 26
13. შავნაბადა (თელეთი)   28    7 4  17   45–90  26
14. აფხაზეთი (აფხაზეთი)   28    7 3  18   62–127  24
15. ბახტრ.სპარტაკი (ახმ.თბ)   28    2 1  25   18–96

 7


სრულად ნახვა
 
web-style.ge